Obecnie rozmawiamy o:

social ads

gorący temat

Opakowania

2 minuty temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:11:37

Wiem, że już wiele z was ma ubrane choinki, pokażcie je! Macie żywe czy sztuczne? U mnie żywa już kupiona i chętnie natchnę się w ubiorze waszymi :)

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:28:50

" natchnę się w ubiorze " ??? Co to znaczy?

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:30:51

i ja chętnie podejrzę co tam u was gości na choinkach

Cytat
kraka
" natchnę się w ubiorze " ??? Co to znaczy?

to chyba nie był wpis dotyczący poprawnej pisowni a podejrzewam, że jesteś jedną z nielicznych osób która nie zrozumiała..

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:36:12

Cytat
miron17
i ja chętnie podejrzę co tam u was gości na choinkach


" natchnę się w ubiorze " ??? Co to znaczy?

to chyba nie był wpis dotyczący poprawnej pisowni a podejrzewam, że jesteś jedną z nielicznych osób która nie zrozumiała..

Faktycznie, ja ani moja rodzina ani znajomi nie mówimy w taki sposób. I faktycznie jestem chyba nieliczna

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:45:02

@princesssska pokaż tą choinę;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 16:08:20

Moje z ubiegłych świąt. Żywa ascetyczna i sztuczna na bogato ;)



Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:12:45

Cytat
miron17
@princesssska pokaż tą choinę;)

U mnie jeszcze nie ubrana, na razie szukam inspiracji :)

Cytat
malmie
Moje z ubiegłych świąt. Żywa ascetyczna i sztuczna na bogato ;)


Śliczne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-20 17:13 przez princesssska.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:18:36

@princesssska dzięki :) Piernikowe ozdoby wyglądają ciekawie więc może coś z piernika ;)

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:21:05

Cytat
malmie
@princesssska dzięki :) Piernikowe ozdoby wyglądają ciekawie więc może coś z piernika ;)

Mam już upieczone pierniczki sprzed 2 tygodni i zastanawiam się czy ich użyć. W tamtym roku miałam białą choinkę ze srebrno- niebieskimi ozdobami i myślę czy w tym roku również nie postawić na jakieś klasyczne, stonowane kolory :)

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:30:35

jak szukasz inspiracji to moze cos takiego ?



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:49:31

@princesssska rok w rok mam postanowienie, że tym razem choinka będzie w jednym czy dwu kolorach, bo fajnie to wygląda, ale jak znoszę pudło z bańkami to mi tak szkoda, że któraś nie będzie wisiała. No i zawsze wychodzi misz masz :D wszystko ma wisieć i koniec.
Jak masz pierniki to warto spróbować. Fajne są też drewniane ozdoby i wcale to nie wygląda smutno, bo i z takim określeniem się spotkałam.

Choinka spódnica to inspiracja ciekawa.

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 19:20:06

Cytat
malmie
@princesssska rok w rok mam postanowienie, że tym razem choinka będzie w jednym czy dwu kolorach, bo fajnie to wygląda, ale jak znoszę pudło z bańkami to mi tak szkoda, że któraś nie będzie wisiała. No i zawsze wychodzi misz masz :D wszystko ma wisieć i koniec.
Jak masz pierniki to warto spróbować. Fajne są też drewniane ozdoby i wcale to nie wygląda smutno, bo i z takim określeniem się spotkałam.

Choinka spódnica to inspiracja ciekawa.

Moja mama ma to samo haha, w tamtym roku jednak dała się przekonać do dwu-kolorowej :D

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 19:27:06

Choinka ma być choinką i musi być obwieszona "jak choinka"tak wszelakim badziewiem i błyskotkami.
Moja stoi i czeka na jelenia...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 21:11:30

@princesssska :D właśnie wyjęłam pudło ... postanowienie będzie przeniesione na kolejny rok, co się odwlecze to nie uciecze.

@alicja70 właściwie to podzielam zdanie o obwieszaniu tak oby jeleń się zjawił :)

Z ozdób choinkowych to jeszcze polecam choinkę w jabłka. Widziałam kiedyś u koleżanki no cudeńko. To były takie małe rajskie jabłuszka prawdziwe i sztuczne, ale fajnie się uzupełniały.

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 22:12:55

a może takie choineczki szybkie w ubraniu i szybkie w rozbieraniu a nawet można wuszt powiesić :D pycha



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub, suknia = jaki biustonosz?