Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

Dobry psycholog

31 minut temu

Druk ścienny

39 minut temu

Nowy samochód

59 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:11:37

Wiem, że już wiele z was ma ubrane choinki, pokażcie je! Macie żywe czy sztuczne? U mnie żywa już kupiona i chętnie natchnę się w ubiorze waszymi :)

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:28:50

" natchnę się w ubiorze " ??? Co to znaczy?

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:30:51

i ja chętnie podejrzę co tam u was gości na choinkach

Cytat
kraka
" natchnę się w ubiorze " ??? Co to znaczy?

to chyba nie był wpis dotyczący poprawnej pisowni a podejrzewam, że jesteś jedną z nielicznych osób która nie zrozumiała..

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:36:12

Cytat
miron17
i ja chętnie podejrzę co tam u was gości na choinkach


" natchnę się w ubiorze " ??? Co to znaczy?

to chyba nie był wpis dotyczący poprawnej pisowni a podejrzewam, że jesteś jedną z nielicznych osób która nie zrozumiała..

Faktycznie, ja ani moja rodzina ani znajomi nie mówimy w taki sposób. I faktycznie jestem chyba nieliczna

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 15:45:02

@princesssska pokaż tą choinę;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 16:08:20

Moje z ubiegłych świąt. Żywa ascetyczna i sztuczna na bogato ;)



Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:12:45

Cytat
miron17
@princesssska pokaż tą choinę;)

U mnie jeszcze nie ubrana, na razie szukam inspiracji :)

Cytat
malmie
Moje z ubiegłych świąt. Żywa ascetyczna i sztuczna na bogato ;)


Śliczne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-20 17:13 przez princesssska.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:18:36

@princesssska dzięki :) Piernikowe ozdoby wyglądają ciekawie więc może coś z piernika ;)

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:21:05

Cytat
malmie
@princesssska dzięki :) Piernikowe ozdoby wyglądają ciekawie więc może coś z piernika ;)

Mam już upieczone pierniczki sprzed 2 tygodni i zastanawiam się czy ich użyć. W tamtym roku miałam białą choinkę ze srebrno- niebieskimi ozdobami i myślę czy w tym roku również nie postawić na jakieś klasyczne, stonowane kolory :)

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:30:35

jak szukasz inspiracji to moze cos takiego ?



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 17:49:31

@princesssska rok w rok mam postanowienie, że tym razem choinka będzie w jednym czy dwu kolorach, bo fajnie to wygląda, ale jak znoszę pudło z bańkami to mi tak szkoda, że któraś nie będzie wisiała. No i zawsze wychodzi misz masz :D wszystko ma wisieć i koniec.
Jak masz pierniki to warto spróbować. Fajne są też drewniane ozdoby i wcale to nie wygląda smutno, bo i z takim określeniem się spotkałam.

Choinka spódnica to inspiracja ciekawa.

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 19:20:06

Cytat
malmie
@princesssska rok w rok mam postanowienie, że tym razem choinka będzie w jednym czy dwu kolorach, bo fajnie to wygląda, ale jak znoszę pudło z bańkami to mi tak szkoda, że któraś nie będzie wisiała. No i zawsze wychodzi misz masz :D wszystko ma wisieć i koniec.
Jak masz pierniki to warto spróbować. Fajne są też drewniane ozdoby i wcale to nie wygląda smutno, bo i z takim określeniem się spotkałam.

Choinka spódnica to inspiracja ciekawa.

Moja mama ma to samo haha, w tamtym roku jednak dała się przekonać do dwu-kolorowej :D

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 19:27:06

Choinka ma być choinką i musi być obwieszona "jak choinka"tak wszelakim badziewiem i błyskotkami.
Moja stoi i czeka na jelenia...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 21:11:30

@princesssska :D właśnie wyjęłam pudło ... postanowienie będzie przeniesione na kolejny rok, co się odwlecze to nie uciecze.

@alicja70 właściwie to podzielam zdanie o obwieszaniu tak oby jeleń się zjawił :)

Z ozdób choinkowych to jeszcze polecam choinkę w jabłka. Widziałam kiedyś u koleżanki no cudeńko. To były takie małe rajskie jabłuszka prawdziwe i sztuczne, ale fajnie się uzupełniały.

Pokażcie swoje choinki

20 gru 2017 - 22:12:55

a może takie choineczki szybkie w ubraniu i szybkie w rozbieraniu a nawet można wuszt powiesić :D pycha



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub, suknia = jaki biustonosz?