Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić aniołka z papieru

15 gru 2017 - 09:44:28

Wczoraj na wystawie sklepu z rzeczami/ozdobami zobaczyłam przepięknego aniołka z papieru. Naprawdę wyglądał rewelacyjnie i chciałabym takie lub podobne u siebie, stąd moje pytanie:

jak zrobić aniołka z papieru?

odpaliłam youtube i po wpisaniu jak zrobić aniołka z papieru mam mnóóóóstwo wyników- tak dużo że nie jestemw stanie wszystkich przeglądnąć a może któraś z was robiła? ma sprawdzony sposób? może pokaże jak wygląda efekt i np skąd pomysł albo jakieś ciekawe ozdoby.



Jak zrobić aniołka z papieru

15 gru 2017 - 09:52:21

Ten pierwszy aniolek jest prosty do zrobienia :) Harmonijki z papieru i kuleczka z papieru a do tego twoje ozdoby :) Ale za to ten drugi jest z drewienka, tutaj juz trzeba miec wieksze umiejetnosci :)

Jak zrobić aniołka z papieru

15 gru 2017 - 09:53:51

ten pierwszy prosty faktycznie, takiego to i bez filmiku zrobię(chyba) a fotki wrzuciłam przykładowe dla przyciągnięcia uwagi. W życiu bym nie powiedziała że ten drugi z drewienka ale w takimr azie spróbuję zrobić taki z kolorowych brystoli może

Jak zrobić aniołka z papieru

15 gru 2017 - 11:14:33

tutaj u wujka gogle jest ten anioł



Jak zrobić aniołka z papieru

15 gru 2017 - 12:49:15

Faktycznie fajne te aniołki, i jak widać bardzo proste wykonanie, można pobawić się nawet z dziećmi w robienie takich zawieszek:D

Jak zrobić aniołka z papieru

15 gru 2017 - 21:46:54

A ja w tym roku też postanowiłam zrobić aniołki, trochę trwalsze niż z papieru. Mix materiałów, jak skończę to się pochwalę;)

Jak zrobić aniołka z papieru

15 gru 2017 - 23:33:22

pierwszy łatwizna wystarczy zrobic harmonijki co do drugiego to jest to drwienko takie jak na patyczki od lodów które jest namaczane przez co robi sie gietkei potem jest wyginane (formowane) i zostawia sie takie uformowane do wyschnięcia

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Jak zrobić aniołka z papieru

17 gru 2017 - 09:42:54

Ten pierwszy niby łatwy, ale widać, że dopracowany. Głowa chyba z koralika jakiegoś czy co i aureola elegancko doczepiona hmm a może on wcale nie jest z papieru tylko tak wygląda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester w kinie