Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

Sylwester

09 lis 2017 - 15:31:30

Witajcie kochani, zastanawiam się gdzie się wybrać w tym roku na sylwestra, chcieliśmy z partnerem pojechać do zakopanego jednak okazało się, że rezerwacja 2,5 miesiąca wcześniej to już za późno. A wy gdzie się wybieracie? Jakie macie plany na tą noc? :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Sylwester

09 lis 2017 - 15:55:57

dopiero mi uświadomiłaś, że to już tak blisko do końca roku, świąt itp. Nawet się jeszcze nie zastanawiałam ale raczej w tym roku zostaniemy z dzieckiem w domu, chyba że zorganizujemy coś u siebie lub wyskoczymy do znajomych a babcia zaopiekuje się młodym :)

Sylwester

09 lis 2017 - 16:04:49

Cytat
nbbo
dopiero mi uświadomiłaś, że to już tak blisko do końca roku, świąt itp. Nawet się jeszcze nie zastanawiałam ale raczej w tym roku zostaniemy z dzieckiem w domu, chyba że zorganizujemy coś u siebie lub wyskoczymy do znajomych a babcia zaopiekuje się młodym :)

Grunt to towarzystwo :) Też właśnie się zorientowałam, że już ten czas i na razie zostaliśmy z niczym, no chyba że uda się na jakiś organizowany w lokalu :)

Sylwester

09 lis 2017 - 16:16:18

Dobrze powiedziane, niewazne gdzie a wazne z kim :D

Sylwester

09 lis 2017 - 16:57:15

Cytat
marlenabogucka
Dobrze powiedziane, niewazne gdzie a wazne z kim :D
Choć miło by było także w fajnym miejscu :D
A ty gdzie kochana się wybierasz?

Sylwester

09 lis 2017 - 17:00:26

Ja jade z chlopakiem i paczka znajomych do Liberca :D W jego przypadku to juz taka tradycja, bo od paru lat wspolnie jezdza :D A w tym roku dodatkowo dolaczylam ja :D A tobie polecam rozejrzec sie w swojej miejscowosci, bo na prawde w te wyjatkowo noc opcji jest sporo :D

Sylwester

09 lis 2017 - 17:05:41

Cytat
marlenabogucka
Ja jade z chlopakiem i paczka znajomych do Liberca :D W jego przypadku to juz taka tradycja, bo od paru lat wspolnie jezdza :D A w tym roku dodatkowo dolaczylam ja :D A tobie polecam rozejrzec sie w swojej miejscowosci, bo na prawde w te wyjatkowo noc opcji jest sporo :D

Jeszcze nie widziałam żadnych ogłoszeń ale na pewno będę się rozglądać. Wspaniale, udanej zabawy :)

Sylwester

09 lis 2017 - 18:17:28

sylwester i po sylwestrze ??
czy go prześpisz czy przetańczysz to i tak przyjdzie nowy rok a po co kasę wydawać..co roku jedno i to samo już mi się to znudziło

Sylwester

09 lis 2017 - 18:20:17

Cytat
Polaris3
sylwester i po sylwestrze ??
czy go prześpisz czy przetańczysz to i tak przyjdzie nowy rok a po co kasę wydawać..co roku jedno i to samo już mi się to znudziło

Równie dobrze można powiedzieć, że po co wydawać na jedzenie skoro i tak się przetrawi... Skąd ten pesymizm? :* :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 18:32 przez princesssska.

Sylwester

18 lis 2017 - 17:26:41

A my jeszcze bez planów, a już tak późno. W ostateczności jakaś domówka u nas lub u znajomych. Z doświadczenia wiem, że nieplanowane imprezy zawsze są najlepsze:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-18 17:30 przez Emilly7.

Sylwester

18 lis 2017 - 19:27:08

ja też jeszcze bez planów ale że tak łanie napisze rozwala mnie cennik wynajmu domków na sylwestra na minimum tydzień i ceny podane są w dziesiątkach tysięcy.... tylko jedna noc a takie wymogi , jak ktoś wyżej napisał wolę balować z domu a za tą kasę pojechać na wakacje do ciepłych krajów

Sylwester

18 lis 2017 - 20:40:00

Cytat
Polaris3
sylwester i po sylwestrze ??
czy go prześpisz czy przetańczysz to i tak przyjdzie nowy rok a po co kasę wydawać..co roku jedno i to samo już mi się to znudziło

To JEDNA taka noc w roku

Warta tego, aby wydać na nią troszkę kasy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-18 20:41 przez she22.

Sylwester

18 lis 2017 - 21:18:59

Cytat
she22

To JEDNA taka noc w roku

Warta tego, aby wydać na nią troszkę kasy!

Racja, zgadzam się w 100%. I z tej okazji kupiłam dziś piękne szpilki (kolejne do kolekcji, a co). Planów na imprezę sylwestrową jeszcze nie ma, ale szpileczki już są, od czegoś trzeba zacząć:D

Sylwester

18 lis 2017 - 21:46:20

Cytat
Emilly7


To JEDNA taka noc w roku

Warta tego, aby wydać na nią troszkę kasy!

Racja, zgadzam się w 100%. I z tej okazji kupiłam dziś piękne szpilki (kolejne do kolekcji, a co). Planów na imprezę sylwestrową jeszcze nie ma, ale szpileczki już są, od czegoś trzeba zacząć:D

Super

Życie jest tylko jedno...
Korzystajmy z niego :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-18 21:47 przez she22.

Sylwester

19 lis 2017 - 21:11:03

Coś cicho tu. Kobitki, jakie plany na sylwestra? Wielkie bale, kameralne domówki czy biała sala? :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

specjalny prezent