Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na imieniny

05 lis 2017 - 14:43:52

Witam,

Zostałam po raz pierwszy zaproszona na imieniny do mamy mojego narzeczonego z którym zaręczyliśmy się w tym roku. Zastanawiam się co kupić na prezent, ile powinnam wydać żeby nie było wtopy itd. Ratujcie :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Prezent na imieniny

10 lis 2017 - 11:11:58

Można wydać bardzo dużo i wtopę zaliczyć więc niekoniecznie ilość wydanej waluty gwarantuje brak wtopy ;) Coś trzeba kupić co go interesuje i ma walor praktyczny.

Prezent na imieniny

10 lis 2017 - 12:39:39

Cytat
malmie
Można wydać bardzo dużo i wtopę zaliczyć więc niekoniecznie ilość wydanej waluty gwarantuje brak wtopy ;) Coś trzeba kupić co go interesuje i ma walor praktyczny.

Popieram w 100%. To, że kupisz drogi prezent nie znaczy, że Twoja przyszła teściowa będzie zadowolona. Czasem wystarczy coś naprawdę niewielkiego, drobiazg który sprawi radość. Ciężko coś doradzić nie znając osoby, tego czym się zajmuje, jakie ma zainteresowania, hobby, co lubi robić w wolnym czasie itp. Podpytaj narzeczonego, może On podsunie Ci jakiś pomysł. Ja będąc w podobnej sytuacji 4 lata temu i wiedząc, że moja przyszła teściowa jest osobą bardzo rodzinną zamówiłam Jej duży kalendarz ze zdjęciami całej rodziny (co miesiąc inne zdjęcie). Oczywiście mój obecny mąż dostarczył mi rodzinne zdjęcia. Imieniny ma 8 grudnia, więc prezent jak najbardziej był na czasie. Naprawdę nie wydałam fortuny, a Teściowa była wniebowzięta:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Prezent na imieniny

10 lis 2017 - 21:48:59

Cytat
Emilly7
... Naprawdę nie wydałam fortuny, a Teściowa była wniebowzięta:D
No, no taki prezent od serca ;) w gusta i to jest to. Trzeba jedynie odpowiedniego podejścia do sprawy i prezent gotowy. Jeśli jednak się nie uda "wywęszyć" to kwiaty i bombonierka też dobre ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pandora charms który wybrać dla mamy ?