Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak wyglądam w tej sukni ślubnej ?

19 paź 2017 - 20:42:06

Hej kochane. Szybkim strzałem zdeycdowałam się na tą sukienkę ślubną. Ale teraz naszły mnie wątpliwości... czy aby na pewno wyglądam w niej korzystnie ?
Tutaj sukienka salonowa była odrobinę za mała, więc widać niedociągniecia. Ale jakie jest wrażenie wizualne ? Czy nie skraca mi sylwetki i nie wydaje się w niej "spora" ? Proszę Was o szczerą ocenę i może jakieś porady czy coś zmienić ?



Jak wyglądam w tej sukni ślubnej ?

19 paź 2017 - 21:30:56

nie moja bajka ale jak dla mnie nawet ci pasuje, tylko pytanie czy to ta jedyna? zakręciła ci sie łza w oku?jak sie w niej zobaczyłaś? poczułaś sie jak księżniczka???

Jak wyglądam w tej sukni ślubnej ?

19 paź 2017 - 22:17:26

Skromna, prosta sukienka. Gustowna i odpowiednia do okazji. Moim zdaniem jest ok. Dodaj ładne dotki i gotowe. Aaa i najważniejsze- nie oglądaj już żadnych sukienek

Jak wyglądam w tej sukni ślubnej ?

19 paź 2017 - 23:09:52

Bardzo ładnie podkreśla talię :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Jak wyglądam w tej sukni ślubnej ?

20 paź 2017 - 21:40:14

Pierwsze wrażenie wizualne to takie, że coś nie tak z koronkowymi szelkami. Dziwnie odstają i jak dla mnie to, aż prosi się o rękawy w tej sukience choćby krótkie, ale na moje to wszystko lepsze od tych koronkowych ramiączek.

Jak wyglądam w tej sukni ślubnej ?

20 paź 2017 - 22:28:19

O tak rękawek konieczny. A tak to sukienka ładna i ładnie w niej wyglądasz.

Jak wyglądam w tej sukni ślubnej ?

21 paź 2017 - 00:17:14

Ramiączka faktycznie odstają, ale może to przez to, że jak piszesz, suknia w salonie była trochę za mała. Całościowo mi się nie podoba. Wyglądasz w niej jakoś tak ciężko, ściśnięta, suknia nie robi wrażenia porządnie uszytej- rękawki mogłyby tu pomóc.

Jak wyglądam w tej sukni ślubnej ?

21 paź 2017 - 08:02:47

ładna ja bym coś na ramiona wsadziła..
faktycznie tak wygląda jakby w biuście odstawała po bokach
przymierzaj następne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-21 08:04 przez banach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na imieniny