Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny!

Poszukuję zaproszeń w stylu tych ze zdjęcia.
Czy któraś z was natknęła się może, poszukując zaproszeń, na coś podobnego?
Kolor jest istotny :)



hej takich konkretnie nie widziałam ale moja przyjaciółka zajmuje sie takimi rzeczami wiem ze ma ploter wiec wycięcie tego ażuru raczej nie powinno być problem kolor itp również nie więc mogę ci prywatnie podać namiary na jej sklep i wyślesz zapytanie ze zdjęciem może akurat ci pomoże

Dziękuję :)
Poproszę o namiary.

te zaproszenia jak patrze to nie sa szablonowe, mam bratową co robi takie cuda jej blog to http://malahabka.blogspot.com/

Ależ ma kobieta fantazję! Urzekły mnie te zaproszenia urodzinowe z Yodą :)

takie zaproszenia najłatwiej znaleźć w małych sklepikach gdzie sprzedawane są rzeczy handmade. Ażurek jest przeuroczy!

Śliczne. Ostatnio dostałam zaproszenie na ślub z szarego kartonu z przyklejoną w środku białą kartką z papieru z opisem,koszmar.

Teraz są na topie takie eko zaproszenia z szarego papieru z recyklingu. Też takie dostałam ale akurat było ładne i pasowało do rustykalnego stylu wesela.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Najłatwiej poszukać w sklepach internetowych. Na allegro trudno będzie takie dostać ponieważ jak ostatnio patrzyłam to królują tam zaproszenia z kokardami ( które sa moim zdaniem bardzo oklepane....).
Ale dość ciekawy wybór jest w sklepie moje-zaproszenia.pl
Sporo mają tam zaproszeń z takimi kwiatowymi motywami.

Jak na przykład:

Ewentualnie:

w grupach na facebooku są panie które robią takie różne cuda, można wrzucić np zdjęcie i zaraz się zgłoszą te osoby które takie mogą wykonać wraz z cenami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na trzydziestkę