Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka wesele HELP!!!

13 lip 2017 - 23:04:51

Doradzcie!!! :( mam taka sukienke i jakos nie jestem do niej przekonana. Moze byc na wesele?



Sukienka wesele HELP!!!

13 lip 2017 - 23:18:52

Brzydka nie jest :) Ale mogłaby być bardziej eleganckana wesele. No i kolor biały - raczej się go w tradycji polskiej na weselach unika, bo panna młoda w bieli itd. Osobiście akurat do koloru nie przywiązywałabym wagi, ale niektórym zależy na opinii innych :)

Niemniej poszukałabym czegoś bardziej eleganckiego.

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 06:47:27

jeśli to wesele latem to można iść.
właściwie biel to jest zarezerwowana dla panny młodej.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 07:20:21

Witam. Napiszę jak poprzedniczki- biel jest dla Panny Młodej zarezerwowana w dzień ślubu. Jakiś dodatek biały możemy mieć. sukienkę, strój wpadający w biel też... Pokaż nam coś innego to doradzimy które jest mniejszym złem. Pozdrawiam

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 07:57:48

dla mnie to sukienka na codzień do noszenia, jeśli jest biała to jak dziewczyny pisały że nie wypada ubierać sie gościom na biało... z drugiej strony nie każdego stać na nową odzież ale może znajdziesz coś innego w swojej szafie?

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 13:31:09

Ta sukienka jest różowa, taka jasno różowa. Wesele jest latem

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 14:16:54

Podzielam zdanie,że sukienka jest ładna,ciekawa (osobiście uwielbiam koronki),ale mało elegancka.
Raczej taka codzienna,bardziej na luzie.
Może poszukaj innej,a my chętnie doradzimy,która wygląda lepiej.
Wiem,że dobre sukienki kosztują,ale...czasem można znaleźć jakąś fajną nawet w szmateksie-za bardzo małe pieniążki.
Powodzenia.

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 14:31:03

skoro kiecka jest blado rózowa to jest ok sam krój fajny i na wesele sie nadaje. Wesele to nie sylwester gdzie ma byc błyszczaco i na bogato .Dasz złote dodatki bedzie super

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 14:37:48

Dziękuję za opinie. Mam jedna taką typowo weselną ale jest dość ciężka bo piankowa i dość mocno rozkloszowana. Po za tym już ją miałam na sobie. Państwo Młodzi nie są moją rodziną. To bardziej znajomi poznani ze strony mojego chłopaka.

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 14:52:36

Cytat
agata74
skoro kiecka jest blado rózowa to jest ok sam krój fajny i na wesele sie nadaje. Wesele to nie sylwester gdzie ma byc błyszczaco i na bogato .Dasz złote dodatki bedzie super

Wiesz agatko,nie chodzi mi o to,żeby było błyszcząco i "na bogato",ale jednak nieco bardziej elegancko.
Może być skromnie i subtelnie,prosto,a jednak wizytowo.
Jakoś tak (jak wspomniała autorka) "nie jestem do niej przekonana".
Ja mogłabym założyć do niej luzackie buciki (jakieś sandałki,klapeczki),
duży,fajny kapelusz na lato i iść z koleżanką na lody.

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 14:59:53

Moim zdaniem jest jak najbardziej w porządku, dodałabym trochę kolorków: jakies odlotowe wielkie kolczyki, kolorowa torebka i będzie super. Dobrej zabawy.

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 15:42:26

Cytat
czarownicaao
Cytat
agata74
skoro kiecka jest blado rózowa to jest ok sam krój fajny i na wesele sie nadaje. Wesele to nie sylwester gdzie ma byc błyszczaco i na bogato .Dasz złote dodatki bedzie super

Wiesz agatko,nie chodzi mi o to,żeby było błyszcząco i "na bogato",ale jednak nieco bardziej elegancko.
Może być skromnie i subtelnie,prosto,a jednak wizytowo.
Jakoś tak (jak wspomniała autorka) "nie jestem do niej przekonana".
Ja mogłabym założyć do niej luzackie buciki (jakieś sandałki,klapeczki),
duży,fajny kapelusz na lato i iść z koleżanką na lody.
Dla kazdego co innego oznacza słowo elegancja. Dla mnie elegancje okreslaja dodatki jak i makijaż a takie sukienki jak ma załozycielka wątku są super bo nie tylko wizytowe ale tez na co dzień można ubrac, zmieniajac i dostosowujac dodatki jednym słowem kiecka jest wielozadaniowa . Koronka zawsze jest sama w sobie elegancka.

Sukienka wesele HELP!!!

14 lip 2017 - 21:52:02

Dokładnie jak wyżej, włosy/uczesanie, dodatki i makijaż, dobrane ze smaczkiem dopełnią całość, sukienka jest bardzo ładna, dobierając resztę pamiętaj żeby zrobić to subtelnie i z gustem, pantofelki masz, jakieś delikatne dodatki i super:) a kapelusz to raczej na plażę a nie na lody, autorka jest jeszcze młoda a nie pani w podeszłym wieku;)

Sukienka wesele HELP!!!

15 lip 2017 - 00:05:14

Sukienka jest ok, spokojnie możesz iść w niej na wesele.
To co prezentują tutaj niektóre dziewczyny jako ich wybór na kreacji na wesele woła o pomstę do nieba, cyce i tyłek na wierzchu.

Sukienka wesele HELP!!!

15 lip 2017 - 14:16:07

@CzerwoneUsta
Każdy nosi kapelusz,gdzie mu się podoba-ja noszę na lody.
Zresztą nie jest to tylko wizytówka "Pani w podeszłym wieku".
Też nie jestem "w podeszłym wieku",a noszę...,bo lubię.
Oszczędź sobie...

@martim
Autorko,pytanie brzmi:
"Może być na wesele?"
Dla mnie osobiście raczej nie,ale każdy ma prawo mieć własne zdanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka na wesele dla mamy