Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny!

Wybrałam już sukienkę na wesele, na którym będę świadkową ale kompletnie nie mam pomysłu co do niej dopasować.


Ślub będzie w kościele - nie wypada mieć gołych ramion ale nie wiem co by pasowało. Myślałam o czarnej, prostej ramonesce ale nie jestem pewna czy nie była by zbyt mało elegancka.

Nie wiem też jaką biżuterię dobrać ani jaki zrobić makijaż żeby wszystko się zgrywało w spójną całość i nie było zbyt pstrokato.

O butach myślałam, którychś z tych:

https://www.czasnabuty.pl/pol_pl_SANDALY-WYSOKIE-NA-SLUPKU-I-PLATFORMIE-43445_4.jpg

https://www.czasnabuty.pl/pol_pl_ZAMSZOWE-SANDALKI-NA-OBCASIE-43455_5.jpg

Z góry dziękuję za wszelkie pomysły :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-28 19:08 przez autosugestia.

Sukienka jest wspaniała.
Ja założyłabym te drugie buciki,a jeśli chodzi o dodatki,to zieloną torebkę (do ręki/kopertówka) i dłuższe,zielone kolczyki.Zieleń butelkowa chyba będzie ok.Na ramiona mógłby być nawet jakiś elegancki szal (khaki?),
bo sukienka jest dość wytworna.
Oczy zrobiłabym mocniej,też z zielonym akcentem
i naturalne usta (może błyszczyk?),
a paznokcie ecru.
Ale srebro,czy szare też fajnie by wyglądało (moim zdaniem).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-28 23:42 przez czarownicaao.

Możesz podać namiary na sukienkę? Jest naprawde mega chcę to!

Chyba wybrałabym te drugie buty + fuksja na paznokcie.
Ramoneska nie za bardzo. Raczej delikatny szal, brzoskwiniowy lub w kolorze fuksji. Można go spiąć delikatnie pod tą różą na ramieniu. A biżuteria jakaś w stylu empire, zobacz sobie ma małą fabryczkę tam są bransoletki i kolczyki metalowe z białym lub przeźroczystym kamieniem.

Fryzurę jeśli masz długie włosy upiełabym też w stylu empire bez dodatkowych ozdób. Zobacz sobie na malafabryczka.pl tam można znaleźć coś interesującego i tańszego. Będziesz wyglądała cudnie mua:*

Czekam na info skąd taka sukienka, bo 14 października też wybieram się na wesele, tylko w sumie nie wiem czy pasuje w październiku taka sukienka?

Zamówiłam ją w Lejdi Sklep.
Radzę wziąć mniejszy rozmiar niż wynika z ich tabelki - swoją wymieniałam bo była za duża.
Fajna ta małafabrycza, dzięki :)

A co do Twojego pytania to myślę, że spokojnie możesz włożyć taką sukienkę w październiku, pewnie inne dziewczyny też przyjdą w lekkich typowo weselnych sukienkach. Byłam raz na weselu w listopadzie i stroje niewiele odbiegały od tych letnich. Jedynie cieplejsze buty do kościoła, rajstopy i płaszcze ale sukienki nie były grube, a panna młoda miała bez rękawów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka wesele HELP!!!