Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tory z pampersów

13 lis 2016 - 16:37:27

Hej Szafiarki,
co sądzicie o takim prezencie dla świeżo upieczonej mamusi?
Wydaje mi się, że prezent oryginalny a dodatkowo przydatny.
Kupiłyście? Jeśli tak to za ile ?

Pozdrawiam gorąco :)



Tory z pampersów

13 lis 2016 - 17:11:02

Taki tort to by mi sie kojarzył z moczem wiec nie apetyczny.

Tory z pampersów

13 lis 2016 - 17:18:18

Cytat
gretastyl
Taki tort to by mi sie kojarzył z moczem wiec nie apetyczny.

Ty tak serio? :)

Kupowałam podobny na chrzciny siostrzenicy, na szczycie miał jeszcze dużego misia, w środku kocyk i skarpetki, smoczki wszystkim się podobał i był praktyczny :)

Tory z pampersów

13 lis 2016 - 17:22:50

My dostaliśmy wózek z pieluszek i powiem szczerze ze był rewelacyjny az zal mi było go rozpakowywać. Dla mnie świetny pomysł na prezent :)

Tory z pampersów

13 lis 2016 - 17:31:23

Pampersy to ja cenię sobie zapakowane w paczkę. A tort do zjedzenia. A to takie "**** wie co" ale teraz taka moda żeby każda rzecz udawała co innego. I wszyscy wpadaja w zachwyt jakie piękne nic w pozłotku...

Tory z pampersów

13 lis 2016 - 22:57:02

@alicja70 moze i cos w tym jest co mowisz ale skoro to sie ludziom podoba to znaczy ze to nie takie głupie :)

Tory z pampersów

14 lis 2016 - 16:28:20

Nooo :) Nie wiem jak można z pieluch co sie sr.a i sika zrobić coś co jest miłe w urzodziny czy na ślubie. Jeszcze żeby to dziecko było świadome tego to rozumiem. A to taki wymysł komercyjny żeby lepiej sie sprzedawało bo zapakowane to już kojarzą się z dużym wydatkiem a takie to nie bo wstążeczke mają. Ale to tworzą ludzie bez smaku widać albo tacy co mają smak na to co w pieluchach bedzie.

Tory z pampersów

14 lis 2016 - 18:00:38

Cytat
czokoszok1992
@alicja70 moze i cos w tym jest co mowisz ale skoro to sie ludziom podoba to znaczy ze to nie takie głupie :)
I gdzie sobie to stawiają...na stole? A z sufitu girlandy z papieru toaletowego.
A te obmacane i pokurzone pieluchy zakładają swojemu dziecku?
Z każdej strony to obrzydliwe.

Tory z pampersów

14 lis 2016 - 18:12:18

@alicja70 to tak jak z bułkami czy chlebem milion osob maca ale i tak zjesz ze smakiem, nie przesadzaj. Sa gusta różne pogódź sie z tym :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-14 18:13 przez czokoszok1992.

Tory z pampersów

14 lis 2016 - 18:56:03

a gdzie te tory?

Tory z pampersów

14 lis 2016 - 20:43:47

Cytat
gretastyl
Taki tort to by mi sie kojarzył z moczem wiec nie apetyczny.

Dziwne masz skojarzenia, ale zapewne dlatego bo nie masz dzieci.
Rodzice, którzy na pieluchy wydają pełno kasy, na pewno będą szczęśliwi. Ja kupiłam taki tort jak urodziła się córka mojej przyjaciółce, była zachwycona i teraz dla synka mojego brata. Dodatkowo były kosmetyki. Jak najbardziej polecam

Tory z pampersów

15 lis 2016 - 14:44:04

Nic to nie ma do rzeczy czy sa dzieci czy nie ma. Kazdy ma inny gust i inne podejscie do roznych rzeczy. Dlatego jak pisalam wyżej a zle przeczytałas...ze ciesza sie bo wstazka to owiniete a jakby dostali takie normalnie zapakowane to kasy szkoda.A w efekcie to to samo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 14:44 przez gretastyl.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tort z pampersów