Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent gwiazdkowy dla 8 latka

09 lis 2016 - 23:09:34

Święta się zbliżają, muszę kupić chrześniakowi i synowi kuzynki jakiś drobny prezent, chciałabym się zmieścić w kwocie około 70 zł sztuka. Młodzi mają po 8 lat, należa do tych wszystkomających dzieciaków. Macie może jakieś pomysły?

myślałam o jakiejś książce która może zainteresować 8-9 latka, tylko jaka?
może jaka s fajna bluza?
pomóżcie

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent gwiazdkowy dla 8 latka

09 lis 2016 - 23:13:02

moze lego?

Prezent gwiazdkowy dla 8 latka

09 lis 2016 - 23:15:17

@katarzyna242 rok temu dostali duże fajne lego i 5 minut zabawy a później pogubione i rzucone w kąt wśród miliona innych zestawów lego.. chciałabym tego uniknąć aczkolwiek jak nic innego nie znajdę to pewnie tak się skończy

Prezent gwiazdkowy dla 8 latka

09 lis 2016 - 23:16:48

fajne ksiażki przygodowe pisze Łukasz Wierzbicki wszystko zalezy od tego czy chłopcy lubia czytac. Przy wyborze prezentu dobrze wiedzeć jakie dziecko ma zainteresowania

Prezent gwiazdkowy dla 8 latka

10 lis 2016 - 00:29:32

Ja takiemu dziecku to kupiłabym eurobiznes/monopol/scrable/karty do gry, zestaw do badmintona, tablice korkowa na swoje notatki/ duzy pistolet na wode, piłkę, teraz na czasie sa kolorowanki z mega małymi szczegółami i dla dzieci i dorosłych i wzięłabym rakiem dzieciakowi wersje dla dorosłych plus do tego mazaki i wór słodyczy. A jak nic z tego nie pasuje to jakis bilet do kina na super film i wór słodyczy :)

Jeszcze myslalam o karnecie na basen albo wypad na jeden dzien do aquaparku jesli masz gdzies niedaleko zebys nie przepłaciła :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-10 00:30 przez czokoszok1992.

Prezent gwiazdkowy dla 8 latka

10 lis 2016 - 07:40:32

skoro tak traktuje prezenty na jeden raz to widać nie ma szacunku.
Moje dziecko nigdy nie dawało mi takich przykrośći aby klocki czy gra byłą na raz.
Zastanów sie czy i jak z nim jest oceń go .
Jeśli tak jak piszesz jest to porozmawiaj z nim o wartości może wreszcie doceni to co ma i dostaje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tory z pampersów