Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny pomóżcie ... :(
Musze zorganizować wieczór panieński przyjaciółce w Warszawie.
Problem. W tym ze zbyt dużo osób nie będzie , klub odpada bo przyszła panna młoda jest raczej spokojna osóbka nie lubiąca tego typu imprez wiec syltrpitizer tez odpada.
Myślałam o jakiejś klimatycznej knajpce z dobrą muzyka może znacie taki lokal ?

ja nie miałam takiego wieczoru i własciwie nie był mi potrzebny.
Piszesz że koleżanka jest spokojna to zabierz ją do opery , albo na jakiś koncert , wtedy na pewno zapamięta sobie miłe chwile.

Chcialabym żeby ten wieczór był dla niej naprawdę niezapomniany a do opery często chodzi

To ja bym wybrała jakieś SPA. Masaż, sauny, jakieś zabiegi, dobre winko. Takie rzeczy się pamięta ;)

Ja właśnie takiej spokojnej koleżance organizowałam panieński. Postawiłam na grę escape room i dobry obiad w restauracji. Była zachwycona grą, bo to zawsze coś niecodziennego a pasowało do jej osobowości, zainteresowań. Później poszłyśmy na domówkę, żeby nie kończyć wieczoru zbyt szybko ;) Może to będzie jakaś podpowiedź :)
A! Wyjście do spa dostała od nas w prezencie (grupon)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-20 09:01 przez Visenna.

Cytat
Visenna
Ja właśnie takiej spokojnej koleżance organizowałam panieński. Postawiłam na grę escape room i dobry obiad w restauracji. Była zachwycona grą, bo to zawsze coś niecodziennego a pasowało do jej osobowości, zainteresowań. Później poszłyśmy na domówkę, żeby nie kończyć wieczoru zbyt szybko ;) Może to będzie jakaś podpowiedź :)
A! Wyjście do spa dostała od nas w prezencie (grupon)

Escape room to rzeczywiście super pomysł :) sama się tam miałam wybrać z ciekawości dzięki :)

W teatrze kwadrat są super spektakle, możecie się wybrać na dobre jedzonko, potem do teatru a jeśli pogoda pozwoli potem skoczyć nad Wisłę na leżaczki. Przygotuj jakieś zabawy, które możecie zorganizować w plenerze

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Możecie też postawić na jakieś akcesoria na panieński, żeby wyróżniać się na mieście ;) Panna Młoda też czuje się jakoś tak wyróżniona jak ma jakieś bajery na sobie - szarfę, koronę, czy coś takiego ;)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 7/5

Klub to podstawa, ale można zawsze spróbówac jakiś alertnatywnych atrakcji np <moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 14:58 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję pomysłu na dodatek do prezetu