Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele tematyczne, co myślisz?

30 maj 2016 - 14:56:07

Czytałam artykuł że coraz większą popularność(na razie w usa i anglii) zyskują wesela tematyczne. Ludzie organizują swój ślub i wesele w konkretnym klimacie np swojej ulubionej bajki, filmu, motywu.
Pomysł dość kontrowersyjny i u nas raczej rzadko spotykany, ja przynajmniej na takim nie byłam. Widziałam wesele w stylu harrego pottera, władcy pierścieni itd.
Para młoda jest stylizowana na ulubione gwiazdy, cała oprawa przypomina plan danego filmu, wystrój sali, gadżety, wszystko idealnie dopracowane.
Co o tym myslicie?
byliście na takim weselu?
w jakim klimacie byście zrobiły swoje?

mnie jako gościa trochę by to przeraziło chyba, że muszę uczestniczyć w niejakiej ,,szopce'' która niekoniecznie mnie interesuje i nie wiem czy zdecydowałabym się na to.

tu chyba z władcy pierścieni


Wesele tematyczne, co myślisz?

30 maj 2016 - 15:08:47

Szczerze? Nie wiem jakiego trzeba mieć świra na punkcie jakiejś rzeczy, żeby robić w danym temacie ślub:/ Ale fakt, w Stanach takich świrów nie brakuje, tam jest mnóstwo osób, które nie mają własnego pomysłu na siebie i na życie i żyją jakąś historią* (*filmem, bajką, komiksem, idolem).

Wesele tematyczne, co myślisz?

30 maj 2016 - 21:30:44

mam wrażenie, że w stanach to już nic mnie nie zdziwi.. słyszałam tez o klaunach na pogrzebach..

Wesele tematyczne, co myślisz?

30 maj 2016 - 22:10:53

Ja wychodze za mąż za rok i nigdy nie miałam myśli aby tak zorganizować swój ślub.. Niee, to raczej nie dla Mnie.. boję się No ale jak kto woli, może są akurat maniacy jakiś filmów i marzą o takiej ceremonii. :P

Wesele tematyczne, co myślisz?

30 maj 2016 - 22:34:03

Bardzo hamerykański pomysł. Potem zawsze można powiedzieć "że nie byłam sobą".
...aczkolwiek ciotki jako orkowie to kuszące....

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wesele tematyczne, co myślisz?

30 maj 2016 - 22:54:22

Cytat
alicja70
...aczkolwiek ciotki jako orkowie to kuszące....
Ahahahahaha fiiikkłam :D
Ciotki orki chyba mnie przekonały. Jestem na tak !

Wesele tematyczne, co myślisz?

31 maj 2016 - 11:35:47

@malmie @licja70 te ciotki orki to interesująca wizja i chyba pierwszy z argumentów który po wizualizacji mnie przekonuje :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-31 11:36 przez ktopuk.

Wesele tematyczne, co myślisz?

31 maj 2016 - 12:23:16

wesele samo w sobie jest cyrkiem a tematyczne to już w ogóle....

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wesele tematyczne, co myślisz?

31 maj 2016 - 19:24:47

@ktopuk a może wesele w temacie "słoneczny patrol" :D

Wesele tematyczne, co myślisz?

31 maj 2016 - 20:36:39

@ktopuk a może wesele w stylu Obcego albo innego predatora;)

Wesele tematyczne, co myślisz?

06 cze 2016 - 11:10:16

@agata74 @malmie nie wiem cz kiedykolwiek zdecyduję się na tą szopkę jaką jest wesele ale jesli to Wasze pomysły coraz bardziej kreatywne są i interesujące :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wesele tematyczne, co myślisz?

06 cze 2016 - 12:33:02

@ktopuk :D no jakby co to się coś jeszcze wymyśli ;) jak szaleć to po całości hahaah

Wesele tematyczne, co myślisz?

29 cze 2016 - 19:07:12

Moim zdaniem rewelacyjny pomysł :D Wreszcie by było jakieś oryginalne wesele :D
A do dziewczyn, które planują swoje wesele:
Podsyłam linka do stronki na której można przeczytać jak wybrać dobrze i być zadowolonym czyli ogólnie fotograf ślubny który spełni wszystkie nasze oczekiwania : http://www.wesele-slub.com/fotografia-slubna/
Wstawiam tutaj bo sama wiem jak trudno jest wybrać dobrego fotografa jeżeli nie wie się na co zwrócić uwagę :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-08 21:54 przez kaskaa123.

Wesele tematyczne, co myślisz?

12 kwi 2023 - 08:30:15

Cześć! Szukam sali weselnej nad jeziorem na Śląsku na organizację mojego wesela https://salaonesto.pl/sala-weselna/nad-jeziorem-slaskie/. Czy ktoś z Was ma doświadczenia w tej kwestii i może coś polecić?

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

Wesele tematyczne, co myślisz?

21 kwi 2023 - 10:59:25

Organizując ślub zależało nam na tym, aby trochę zaoszczędzić i dobrze się stało, ponieważ u jubilera https://savicki.pl/ udało nam się zamówić przepiękne obrączki w super cenie. Promocje dostępne u nich są naprawdę duże.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy pasuje