Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podziękowanie dla rodziców

10 maj 2016 - 22:25:47

Cześć. Jestem na etapie przygotowania podziekowań dla rodziców. Jak Wy to organizujecie? My na pewno dziękujemy po błogosławieństwie:) mamy problem tylko w jaki sposób to zrobić. Co dajecie im podczas tego momentu? Szukam inspiracji :)

Podziękowanie dla rodziców

01 sty 2018 - 15:03:35

@jjustyys i jak wyglądały te podziękowania?

ostatnio byłam na 2 weselach i na obu wyglądało to podobnie. Zespół grał jakiś tam utwór a następnie mówili jakiś ładny wstęp i zapraszali na środek rodziców. Wtedy Młodzi pojawiali się z bukietami kwiatów dla mam i flaszką dobrej whisky dla ojców. Wyściskali się, dziękowali i puszczali na ścianie prezentację ze zdjęciami od dzieciństwa. Na koniec specjalny utwór dla rodziców ,,cudownyc rodziców mam''. Rodzice tańczyli w parach a dookoła nich koło.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Podziękowanie dla rodziców

19 paź 2018 - 00:19:08

podbijam temat, bo chyba nie wyczerpano tematu. Mnie urzekło podziękowanie dla rodziców w kształcie drzewa życzeń 3D. Przeglądałam kilka, ale w fajnym zestawieniu kolorów jak na zdjęciu i cenie poniżej 130zł spotkałam na <moderacja> Czy również uważacie to za super miły prezent?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Podziękowanie dla rodziców

19 paź 2018 - 12:47:34

Podziekowania należą się, ale bez większej, weselnej pompy. Raczej krótko i konkretnie. Chyba, ze lubicie wzruszające sceny.

Podziękowanie dla rodziców

05 lis 2018 - 14:29:47

Wszystko zależy od charakteru rodziców, więc trudno jakoś jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

50 urodziny mamy