Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

54 minut temu

Druk ścienny

godzinę temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podziękowanie dla rodziców

10 maj 2016 - 22:25:47

Cześć. Jestem na etapie przygotowania podziekowań dla rodziców. Jak Wy to organizujecie? My na pewno dziękujemy po błogosławieństwie:) mamy problem tylko w jaki sposób to zrobić. Co dajecie im podczas tego momentu? Szukam inspiracji :)

Podziękowanie dla rodziców

01 sty 2018 - 15:03:35

@jjustyys i jak wyglądały te podziękowania?

ostatnio byłam na 2 weselach i na obu wyglądało to podobnie. Zespół grał jakiś tam utwór a następnie mówili jakiś ładny wstęp i zapraszali na środek rodziców. Wtedy Młodzi pojawiali się z bukietami kwiatów dla mam i flaszką dobrej whisky dla ojców. Wyściskali się, dziękowali i puszczali na ścianie prezentację ze zdjęciami od dzieciństwa. Na koniec specjalny utwór dla rodziców ,,cudownyc rodziców mam''. Rodzice tańczyli w parach a dookoła nich koło.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Podziękowanie dla rodziców

19 paź 2018 - 00:19:08

podbijam temat, bo chyba nie wyczerpano tematu. Mnie urzekło podziękowanie dla rodziców w kształcie drzewa życzeń 3D. Przeglądałam kilka, ale w fajnym zestawieniu kolorów jak na zdjęciu i cenie poniżej 130zł spotkałam na <moderacja> Czy również uważacie to za super miły prezent?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Podziękowanie dla rodziców

19 paź 2018 - 12:47:34

Podziekowania należą się, ale bez większej, weselnej pompy. Raczej krótko i konkretnie. Chyba, ze lubicie wzruszające sceny.

Podziękowanie dla rodziców

05 lis 2018 - 14:29:47

Wszystko zależy od charakteru rodziców, więc trudno jakoś jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

50 urodziny mamy