Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Komunia chłopca, a sukienka

15 kwi 2016 - 21:16:12

DZIĘKUJĘ ZA PODPOWIEDZI;))

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-21 18:11 przez kolubik.

Komunia chłopca, a sukienka

15 kwi 2016 - 21:22:54

Nie wiem czy wypada czy nie, ale ja już nie raz widziałam kobiety w białych sukienkach na komuniach, nawet swoich dzieci więc chyba nie stanowi to ówcześnie problemu. A co do sukienek bardzo ładne. :) Myślę, że z dodatkami nude będą dobrze współgrać :-)

Komunia chłopca, a sukienka

15 kwi 2016 - 21:26:54

A może sukienka powinna być bardziej skromna ?

Komunia chłopca, a sukienka

15 kwi 2016 - 21:29:33

Pierwsze słyszę, że nie wypada, sukienki bardzo ładne :)

Komunia chłopca, a sukienka

16 kwi 2016 - 08:25:37

Cytat
kolubik
A może sukienka powinna być bardziej skromna ?


Te są bardzo skromne dla mnie aż za.. Ale Ta 2 super patrzę ja właśnie na stronie producenta i powiem Ci ze na wyjście jak komunia czy coś to fajnie. . Z dodatkiem koloru będzie fajnie. Chyba że masz na myśli zakrycie się po kostki to :*

Komunia chłopca, a sukienka

16 kwi 2016 - 09:48:25

sukienki ok tylko mogły by byc dłuzsze bo jak bedziesz klekac to bedzie pupe widac

Komunia chłopca, a sukienka

16 kwi 2016 - 17:49:32

Cytat
agata74
sukienki ok tylko mogły by byc dłuzsze bo jak bedziesz klekac to bedzie pupe widac

Trzeba pomyśleć zanimm sie coś napiszę. Modelki ze zdjeć mają po 180 cm wzrostu, a być może autorka wątku nie ma nawet 170 ? Warto jednak najpierw zapytać, a nie z góry przesądzać.

Obydwie sukienki bardzo ładne i pasują moim zdaniem :)

Komunia chłopca, a sukienka

16 kwi 2016 - 17:54:01

Bardzo ladne, ja tez na komunie ide w sukience ecru, moim zdaniem pasuje :)

Komunia chłopca, a sukienka

16 kwi 2016 - 18:34:09

ubrałabym 2 :) moim zdaniem pasują :)

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Komunia chłopca, a sukienka

16 kwi 2016 - 20:26:11

widziałam je na żywo, obie są bardzo ładne. Moim zdaniem wypada iść w białej , w zeszlym roku sama byłam w takiej.

Komunia chłopca, a sukienka

17 kwi 2016 - 07:48:29

Cytat
mrhoney
Cytat
agata74
sukienki ok tylko mogły by byc dłuzsze bo jak bedziesz klekac to bedzie pupe widac

Trzeba pomyśleć zanimm sie coś napiszę. Modelki ze zdjeć mają po 180 cm wzrostu, a być może autorka wątku nie ma nawet 170 ? Warto jednak najpierw zapytać, a nie z góry przesądzać.

Obydwie sukienki bardzo ładne i pasują moim zdaniem :)
nie rozumiem tej agresji, niczego złego nie napisałam tylko stwierdziłam fakt ze sa za krótkie oceniajac to co widze na zdjeciach. Ale Ty widze masz nadprzyrodzone zdolnosci i umiesz po zdjeciu stwierdzic która modelka ile ma wzrostu.Nie zawsze modelka ma 180 sa modelki w róznych rozmiarach od xs do xxl to samo dotyczy wzrostu:P

Komunia chłopca, a sukienka

18 kwi 2016 - 21:00:55

Cytat
agata74
Cytat
mrhoney
Cytat
agata74
sukienki ok tylko mogły by byc dłuzsze bo jak bedziesz klekac to bedzie pupe widac

Trzeba pomyśleć zanimm sie coś napiszę. Modelki ze zdjeć mają po 180 cm wzrostu, a być może autorka wątku nie ma nawet 170 ? Warto jednak najpierw zapytać, a nie z góry przesądzać.

Obydwie sukienki bardzo ładne i pasują moim zdaniem :)
nie rozumiem tej agresji, niczego złego nie napisałam tylko stwierdziłam fakt ze sa za krótkie oceniajac to co widze na zdjeciach. Ale Ty widze masz nadprzyrodzone zdolnosci i umiesz po zdjeciu stwierdzic która modelka ile ma wzrostu.Nie zawsze modelka ma 180 sa modelki w róznych rozmiarach od xs do xxl to samo dotyczy wzrostu:P

Właśnie to Ty pierwsza w swojej wypowiedzi napisałaś, że autorce wątku bd widac pupe podczas klękania czyli można wnioskować, że Ty masz zdolności nadprzyrodzone. Ja Cię tylko poprawiłam i napisałam, że "BYĆ MOŻE" czyli nie mówię na pewno autorka jest niższa. Akurat modelki mohito są wysokie i nie pisałabym tego gdybym nie wiedziała. Fakt może niepotrzebnie się czepiam, ale to Ty pierwsza stwierdziłaś coś czego tak naprawdę nie wiesz i rzuciło mi się to w oczy i odbieraj tego jako agresji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-18 21:03 przez mrhoney.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Góralskie wesele