Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na chrzest - POMOCY !

01 mar 2016 - 11:35:47

Witam, mam problem dotyczący ubioru na chrzest mojej córki, który odbędzie się 28 marca czyli w Poniedziałek Wielkanocny. Mam 21 lat i noszę rozmiar 46/48, mam 170 cm wzrostu. Chciałabym ubrać tą sukienkę : https://www.zalando.pl/little-mistress-curvy-sukienka-koktajlowa-cream-lf621c00j-a11.html to tego beżowe szpileczki i czarną marynarkę. Lecz obawiam się, że będzie za zimno na taką sukienkę. Nie mam pojęcia co ubrać...

Sukienka na chrzest - POMOCY !

01 mar 2016 - 12:18:16

Nie obraź się,ale ta sukienka moim zdaniem, nie warta jest tej ceny-prawie 300pln-ów i to jeszcze w promocji?!-oszaleli.Jak już koniecznie chciałabyś sukienkę z paskiem-to z szerokim,obcisłą górą i rozkloszowanym dołem(coś jak w latach 50-tych)-bardzo kobiece.Ewentualnie sukienka tuba-z zaznaczonym wcięciem,ale nie obcisła lub sukienka odcinana pod biustem w stylu empire.Ta,którą pokazałaś wygląda...nie powiem jak,i jeszcze powiększa tą modelkę na zdjęciu.

Np.taki mniej więcej krój.Szerokie paski w talii wyszczuplają wizualnie :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-01 12:34 przez evalew.

Sukienka na chrzest - POMOCY !

01 mar 2016 - 13:03:55

Na tę sukienkę, którą pokazalas, może być rzeczywiście jeszcze za zimno. Z tego co słyszałam nie zapowiadają ładnej pogody na Wielkanoc. Może lepiej załóż olowkowa spódnicę, do tego fajny sweterek a na wierch kurteczke

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

Sukienka na chrzest - POMOCY !

03 mar 2016 - 10:49:10

W tej sukience faktycznie może Ci być trochę chłodno, tym bardziej że w kościele też nigdy nie jest zbyt ciepło. Wybierz taką sukienkę, do której będziesz mogła założyć kryjące rajstopy i płaszcz, gdyby pogoda nie dopisała. Myślę, że ta wygląda bardzo elegancko i sprawdzi się w różnych warunkach.

Źródło: https://www.limango-outlet.pl/sukienki-damskie

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Sukienka na chrzest - POMOCY !

21 mar 2016 - 10:44:12

sukienka jest fajna. jeszcze jakiś płaszcz i będzie dobrze:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobra krawcowa w Krakowie - suknia ślubna