Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Słuchajcie chcę w tym sklepie zakupić sukienki-dla siebie i córki.Polecacie ten sklep?Nie mogę naleźć opinii.- http://hege.com.pl/

zweryfikowana
Posty: 173
Ostrzeżenia: 1/5

Ja kupiłam tam na sylwestra i jestem zadowolona ;)

Ale się cieszę,że w końcu znalazł się ktoś,kto tam kupował-nie znam tego sklepu,a potrzebuję niedługo wystroić siebie i młodą na ślub i jak na razie tylko tam znalazłam to co chciałam-wymyśliłam sobie,że siebie i córkę ubiorę podobnie.hmm ,no i zaczęły się schody.Nogi wymęczyłam i nic poza tym.
Znalazłam prawie identyczny fason sukienki, w wersji dla dużej i małejtańczy
Tylko nie wiem jak z ich jakością.
Ashola-uszycie i materiał tej sukienki,którą kupiłaś-przyzwoite są?
Nie rozeszły się szwy podczas sylwestrowych szaleństw?-bo też nie chciałabym tej imprezy(małe przyjęcie weselne) spędzić nieruchomo w jednej pozycji help

zweryfikowana
Posty: 173
Ostrzeżenia: 1/5

Jeśli chodzi o jakość to jest super :) była wygodna, szwy się nie rozeszły, a miałam bardzo dopasowaną sukienkę. Myślę, że jeszcze nie raz ją założę :) Na wesele też mam zamiar tam kupić sukienkę, ale rozkloszowaną tym razem. Taka mi się podoba:

Tylko jeszcze nie wiem, który kolor :)

Obydwa kolorki są śliczne,trudny wybórhmm Przyznam,że też bym nie wiedziała,który wybrać.
Dzięki za pomoc,bo głównie jakością się martwiłam,ponieważ fasony jak dla mnie idealne-takie akuratne,odpowiednio uroczyste,ale bez przesadyzmu.
No to o jeden dylemat mam mniej.Pozostaje mi jeszcze kwestia butów:D

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Hej dziewczyny :)Bardzo się cieszę, że ktoś otworzył taki wątek. Często przeglądałam sukienki na tej stronie, ale nie chciałam ryzykować, po niektórych niemiłych zaskoczeniach w innych sklepach jeżeli chodzi o jakość. Ashola, jak dla mnie to druga sukienka :)

Ta na zdjęciu dla córy:) a dla mnie identyczna tylko większa http://hege.com.pl/sukienki/17040-wizytowa-sukienka-z-dlugimi-rekawami-pudrowy-roz.html
Co myślicie-tak będzie OK?Muszę szybko podjąć decyzję.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-23 21:34 przez evalew.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na chrzest - POMOCY !