Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna-co sadzicie?

18 lut 2016 - 17:13:05

Bardzo ładna :) Ps.Jestem nowa na szafie zapraszam do mnie :)

Suknia ślubna-co sadzicie?

18 lut 2016 - 18:09:01

zostawić tak jak jest, a do kościoła w bolerku, bo z odkrytymi ramionami nie wypada. Dużo szczęścia :)

Suknia ślubna-co sadzicie?

18 lut 2016 - 18:44:26

nie radzę dodawać żadnego koła, ja miałam podobny dół i pięknie wygląda w tańcu, taka lekka, nieusztywniona. natomiast z kołem suknie wyglądają tak

zdjęcia dostałam od kamerzystki na dowód że koło to jest beznadziejny pomysł, choć nigdy takiego nie miałam, zawsze chciałam prostą i skromną suknię i bardzo się sprawdziła. powodzenia w przygotowaniach:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-18 18:47 przez michalinkaaa.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

Suknia ślubna-co sadzicie?

18 lut 2016 - 19:23:29

Suknia mi się podoba nie jest przesadzona, rzekła bym bardzo gustowna i ciekawa. Fajnie że ma ramiączka to nie powinna Ci spadać podczas tańców :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-20 10:26 przez klara223.

Suknia ślubna-co sadzicie?

18 lut 2016 - 22:20:00

Welon do niej mam i mam też proste bolerko, chce do kościoła założyć długi później krótki :) jutro dołoże u krawcowej koło i wtedy zobaczę. Kochane a jak to u was było przy tańcu, rzeczywiśćie w kole lub takich rozłożystych sukniach nie jest zbyt wygodnie?
Co do ramiączek mam dosyć duży biust ,moze nie widać tego na zdjęciach ale faktycznie ramiączkach trzymają świetnie więc nie będzie stresu. Dziękuję ze wszystkie miłe komentarze ! :)

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna-co sadzicie?

19 lut 2016 - 12:30:44

Ja mialam halke na kole ale takim mniejszym. Bo mialam suknie w ksztalcie litery A ;)
Nie przeszkadzalo mi to kolo,dobrze sie czulam i nie bylo go widac tak jak na zdj powyzej zalaczonych;)

Suknia ślubna-co sadzicie?

19 lut 2016 - 14:32:36

Właśnie też tak myślę. Dzisiaj byłam u krawcowej, koło takie żeby zobaczy i sprobowa będzie na początku marca więc pójdę przymierzyc. Wybrałyśmy też wzór według jakiego przerobimy bolerko,no i będzię z długim rękawem z cieńkiej siateczki. Do dołu dodamy troche jednak gipiury jak ta u góry no i jeśli halka z kołem się spodoba to ją zostawię do tego długi welon 3m do kościoła no i krótki na później :) koszt przeróbek do 300-400 zl :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samochód do ślubu