Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 11:42:23

Właśnie taka jest śliczna! prosta i subtelna.. taka powinna być suknia ślubna ;)

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 14:35:22

Jeju dziewczyny dziękuję Wam bardzo, nie spodziewałam się tylu miłych i ciepłych słów :) pod koniec tygodnia pójdę do krawcowej zmierzę suknię z kołem jak radzicie i wtedy zadecyduje ostatecznie :) jeszcze raz dziękuję

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 15:13:47

Ładna, taka delikatna.

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 15:43:40

Mistrz drugiego planu :-) to Cocker spaniel? Słodki :-) a suknia piękna, taka subtelna. Też ciekawa jestem jak będzie wyglądać z kołem.

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 15:58:47

Piękna, delikatna suknia. A skoro tobie się podoba i czujesz się w niej dobrze, to po co ją przerabiać? Będziesz śliczną panną młodą. :)

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 16:02:11

Przepraszam, że nie w temacie, ale muszę.
CUDOWNY PIESEK!

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 16:26:10

Myślę że koło, nie będzie tu pasować. W suknii ślubnej chodzi o to, żeby podkreślała piękno pani młodej. Ty masz w niej wyglądać bosko, a nie ona sama w sobie. Dużo dziewczyn wrzucało zdjęcia sukni, które same w sobie były ładne, ale zupełnie nie pasowały do sylwetki.

Uważam, że wyglądasz w niej przepięknie. Idealnie podkreśla sylwetkę. Nie mogę się napatrzyć ;)

Sama chciałam sukienkę tego typu, ale do mojej sylwetki zupełnie nie pasowała ;)

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 16:41:12

Piesek to spaniel wabi się Lu, gdzie ja tam i On :) taki mój syn zwierzak :) suknia jest subtelna i czuję się w niej pięknie, sama ni jestem przekonana do tego koła dlatego tylko przymierzę u krawcowej a jednak chyba wolałabym taka płynącą suknię i lekką niż właśnie koło i takie udziwnienia :) sala już zarezerwowana i szukam inspiracji dodatków do sukni, fryzurę chcę podobna jak na zdjęciach ale makijaż..nie mam pomysłu, jak sądzicie? wyraziste czerwone usta czy bardziej w róże i dziewczęcośc?

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 17:07:15

śliczna suknia ja bym nic nie przerabiala

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 17:37:24

Cytat
ckill
Piesek to spaniel wabi się Lu, gdzie ja tam i On :) taki mój syn zwierzak :) suknia jest subtelna i czuję się w niej pięknie, sama ni jestem przekonana do tego koła dlatego tylko przymierzę u krawcowej a jednak chyba wolałabym taka płynącą suknię i lekką niż właśnie koło i takie udziwnienia :) sala już zarezerwowana i szukam inspiracji dodatków do sukni, fryzurę chcę podobna jak na zdjęciach ale makijaż..nie mam pomysłu, jak sądzicie? wyraziste czerwone usta czy bardziej w róże i dziewczęcośc?
Też mam spaniela :-) a wracając do sukni postawiłabym na dzieczęcość. Masz na włosach fajną ozdobę, pasuję. Widziałabym do tego taki bukiet:

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 17:46:01

Makijaż delikatny. Czerwień jest zbyt mocna do charakteru jaki nadaje ta suknia. Najlepiej poradź się wizażystki, czy makijażystki, która będzie wykonywać makijaż. Doradzi Ci jakie kolory wydobędą to co trzeba ;)

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 17:53:58

Sukienka fajna i pies tezkwiaty

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 18:34:31

Piękna sukienka :) Też bym na Twoim miejscu zobaczyła, jak się będzie prezentować z kołem, tak dla własnego spokoju, żeby się nie zastanawiać :D

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 18:41:17

Skromna ale bardzo ładna :) teraz możesz poszaleć z makijażem, fryzurą i dodatkami ;)

Suknia ślubna-co sadzicie?

16 lut 2016 - 21:34:57

Porobię zdjęcia u krawcowej i dodam tutaj jak będzie z kołem wtedy poradzicie :)poradzę się u jakiejś kosmetyczki która zajmuje się też makijażem ja chyba postawię na coś z różem :)

DODAM TEŻ ŻE BARDZO MI MIŁO I DZIĘKUJĘ ŻE MOGŁAM USŁYSZĘC TYLE MIŁYCH SŁÓW I TYLE POMOCY. Nie mam rodziców przez co ciężko mi samemu wybierac a jednak nie mam na tyle bliskiej przyjaciółki żeby zda się tylko na nią :)co Mama to mama a bez Mamy bardzo kiepsko...





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-16 21:36 przez ckill.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samochód do ślubu