Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent na walentynki

02 lut 2016 - 19:51:28

Ja z chłopakiem zawsze kupuję sobie praktyczne rzeczy :) w tym roku mam zamiar mu kupić jakieś ładna buty z nike albo adidasa :) wiem, że on sam chciałby sobie kupić ale szkoda mu zawsze kasy na droższe ciuchy czy buty to ja mu zrobie taki prezent :D

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

prezent na walentynki

03 lut 2016 - 11:25:38

U nas jest podobnie, to znaczy ja mu kupuję na prezent rzeczy, które on sam by sobie z różnych powodów nie kupił. Albo mu szkoda pieniędzy, albo się wstydzi. W tym roku zamówiłam mu np. środek na powiększenie penisa http://phallomax.pl/

prezent na walentynki

08 lut 2016 - 19:37:43

Środek na powiększenie penisa jako prezent dla faceta na walentynki. Większego idiotyzmu nie słyszałam. To tak, jakbyś powiedziała mu wprost, że ma małego fiuta. Oczywiście to tylko reklama na forum jakich wiele...

My nie kupujemy sobie nawzajem prezentów. To święto miłości, a nie prezentów. Jeśli już, to trzeba kupić coś, co się przyda miłości. A najlepiej po prostu zaszaleć :) Nasz plan jest prosty i zamyka się w kilku punktach:

1. kino
2. romantyczna kolacja na mieście przy winie
3. powrót do domu
4. niegrzeczne zachowanie w windzie
5. rozbieranie się nawzajem od wejścia do domu do łóżka do sypialni (albo stołu kuchennego, parapetu, komody, sofy, pralki, w sumie to nie ma znaczenia)
6. zabawa naszym zestawem erotycznym i seks
7. wspólne oglądanie filmu nago
8. sen

---
http://www.seksnawidelcu.pl/

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

prezent na walentynki

20 cze 2016 - 06:28:58

Pewnie,że nie jest to prezent na walentynki... To najgorsze co można podarować facetowi. Może się na nas serio obrazić i pomysleć,że uważamy jego penisa za małego. W życiu nie kupiłabym tego dla swojego mężczyzny na walentynki ;/ Wam również nie polecam.

W sieci jest masa pomysłów na prezenty walentynkowe.....

Jeśli chcecie faceta zaskoczyć to proponowałabym jakiś śmieszny gadżet :


Na przykład taki model do składania z gwiezdnych wojen. Na LINK można znaleźć więcej gotowych pomysłów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-29 14:53 przez wkamilaww.

prezent na walentynki

01 mar 2019 - 13:50:09

No ja lubię walentynki, co tu kryć tańczy
A że mam zaraz po nich urodziny, to z lubym świętujemy razem jeden dzień :)
Ostatnio mi zamówił przepiękny tort walentynkowo-urodzinowy :D
Był przepyszny! Zamówił go tutaj <moderacja> . Wiem, że sam zdolności nie ma, więc rozumiem, że sam by go nie zrobił, ale chociaż znalazł kogoś kto się zna na tym porządnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-05 19:42 przez moderator.

prezent na walentynki

23 sty 2020 - 13:34:46

Jeżeli nie możesz znaleźć dobrego Prezenty na Walentynki podaruj wolność wyboru. Voucher prezentowy jest najlepszym prezentem. Odbiorcy prezentów będą mogli wybrać żądaną rozrywkę, a voucher jest ważny 12 miesięcy od daty nabycia, więc będzie mógł z niego skorzystać w dowolnym momencie.

prezent na walentynki

10 lut 2020 - 13:09:16

Czasami zdarza mi się obserwować znajomych pod kątem tego jakich wyborów dokonują. Jedna rzecz szczególnie rzuca się w oczy w kontekście robienia prezentów takich jak walentyki. Ludzie prześcigają się w tym kto tak właściwie wyda większą sumę z tej okazji, nie zdając sobie sprawy jakie jest to bezsensowne. Każdy chce mieć swoje "5 minut" jednak za jakiś czas pójdzie to wszystko w niepamięć. Dodatkowo nie są to jakieś przydatne rzeczy na codzień tylko bardziej droga elektronika lub coś w ten deseń. Na dobrą sprawę można też czymś bardziej przyziemnym sprawić drugiej osobie wiele radości. W zeszłym roku dostałam w tym szczególnym dniu oryginalne skarpety Wola - https://www.wola.pl/skarpetki-na-prezent/ po wspólnie spędzonej kolacji. W pierwszej chwili byłam trochę zaskoczona pomysłowością mojego faceta, a także projektanta :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-28 22:29 przez Vicki85.

prezent na walentynki

10 lut 2020 - 14:09:14

Miejmy nadzieję, że on nie wpadnie na to by kupić Ci powiekszające serum do biustu chcę to!

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

prezent na walentynki

22 lut 2020 - 09:22:15

Warto zastanowić się co kupić, bo nie problem o wpadkę . Myślę, że bardziej bezpiecznym wariantem są kosmetyki i perfumy, ale musisz też wiedzieć, jakie ukochana używa. Pomysłów jest sporo, np. takie świece zapachowe ze srebrną biżuterią tutaj <moderacja> tez są super upominkiem. Biżuteria na pewno się spodoba a świecę będzie mogła używac jej codziennie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-23 13:25 przez moderator.

prezent na walentynki

15 sie 2020 - 15:09:17

W dzisiejszych czasach jest tyle rzeczy w których można przebierać, że czasami ciężko jest wybrać coś konkretnego. Wszystko za sprawą tych wszystkich poradników dostępnych w sieci pt. co kupić na daną okazję. Jeśli mamy do wydania jakąś większa sumkę to jak najbardziej możemy skorzystać z tych porad. Niestety większość pomysłów będzie nietrafiona z prostego powodu - często są to zbędne w życiu codziennym "gadżety". Do prezentów trzeba zawsze podchodzić w sposób praktyczny wtedy mamy prawie 100% pewność sprawienia radości drugiej osobie :) Do mnie zawitała jakiś czas temu ręcznie robiona poduszka dekoracyjna na ulubioną kanapę. Moim zdaniem jest pewnego rodzaju "magia" w takich rzeczach bo jednak nie kupimy drugiej takiej w pierwszym, lepszym sklepie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-24 22:46 przez kowalskanatalia.

prezent na walentynki

14 wrz 2020 - 09:19:54

Ciekawym upominkiem jest drewniany album na zdjęcia wklejane taki jak mają tutaj: album na zdjęcia wklejane Fotografie są bardzo dobrze chronione więc po upływie lat będą wyglądały jak nowe.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na walentynki

02 paź 2020 - 20:39:32

Ja polecam jakąś obcisłą <moderacja>sukienkę najlepiej czerwoną :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-06 19:36 przez moderator.

prezent na walentynki

29 paź 2020 - 13:04:02

Świetnym pomysłem na prezent jest stworzenie fotokalendarza ze wspólnymi zdjęciami. Chłopak będzie mógł korzystać z prezentu cały rok i dodatkowo będzie miał przypominajkę na ważne wydarzenia. :) Wkrótce fotokalendarz pojawi się w ofercie Printu. Zachęcam do zapisania się na listę oczekujących: https://printu.pl/fotokalendarz/

prezent na walentynki

30 paź 2020 - 07:30:45

Wyjątkowe upominki znajdziesz na https://eprezenty.pl/ :) tutaj możesz przejrzeć nasze propozycje prezentów na tę okazję https://eprezenty.pl/prezent_na_walentynki,c,3507:)

prezent na walentynki

25 sty 2021 - 19:40:42

W zeszłym roku zamówiłam sobie z facetem masaż do domu z tej strony https://wellmetime.com/usluga/masaz-z-dojazdem-warszawa i byliśmy bardzo zrelaksowani i zadowoleni, potem wspólna kolacja. Teraz i tak ciężko będzie gdzieś wyjść więc super opcja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile na chrzest