Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ozdoby świąteczne

18 lis 2017 - 16:44:58

inspiracje na ten rok :D



zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Ozdoby świąteczne

18 lis 2017 - 16:51:21

Ja w tym roku czuję magię świąt już od 1 września. Pracuję w hurtowni świec i dekoracji więc jak przyjdą święta to będę miała już serdecznie dość ozdób i całej magii :P

Ozdoby świąteczne

18 lis 2017 - 21:02:43

Cytat
madziorek56
Ja w tym roku czuję magię świąt już od 1 września. Pracuję w hurtowni świec i dekoracji więc jak przyjdą święta to będę miała już serdecznie dość ozdób i całej magii :P
no tak ;) a co maja powiedzec osoby z fabryki bombek oni cały rok je robią

Ozdoby świąteczne

18 lis 2017 - 21:14:00

A ja dziś wybrałam się na tour po sklepach. Czegóż tam nie ma... (oczywiście mam na myśli ozdoby świąteczne). Wypatrzyłam sporo ciekawych i pięknych rzeczy, a to nie lada sztuka znaleźć perełki w stosach wszechobecnej,plastikowej i błyszczącej tandety. Póki co nie kupuję, rozglądam się szukając inspiracji na tegoroczny świąteczny wystrój mieszkania.

Ozdoby świąteczne

18 lis 2017 - 22:14:51

Cytat
Emilly7
A ja dziś wybrałam się na tour po sklepach. Czegóż tam nie ma....

a czy Jezus urodził się w Hipermarketach ściana

Ozdoby świąteczne

18 lis 2017 - 22:37:22

Cytat
Polaris3

a czy Jezus urodził się w Hipermarketach ściana

Nie od dziś wiadomo, że w czasach Jezusa nie było hipermarketów, więc pytanie uważam za retoryczne ;) A tak serio i bez uszczypliwości to do hipermarketu idę na zakupy, a w poszukiwaniu Jezusa do kościoła.

Ozdoby świąteczne

19 lis 2017 - 00:06:17

W sklepach zatrzęsienie, ale i kupujących ozdoby niemało:)jednak to tak sztucznie wygląda i wzory się powtarzają, niektóre wyglądem nawet odstraszają, takie kiczowate, postanowiłam w tym roku postarać się o jakieś ozdoby nietuzinkowe, coś może uda mi się wyszukać do świąt:)

@agata74 pierwsza twoja fota nasuneła mi pomysł, mam ramę i wystarczy postarzyć ją, kilka świeżych gałązek jodły i dekoracja gotowa, wstążki mam identyczne z usztywnionymi bokami, może troszeczkę jaśniejsze, dzięki za podpowiedż:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-19 00:06 przez CzerwoneUsta.

Ozdoby świąteczne

21 lis 2017 - 15:56:44

Cytat
CzerwoneUsta
W sklepach zatrzęsienie, ale i kupujących ozdoby niemało:)jednak to tak sztucznie wygląda i wzory się powtarzają, niektóre wyglądem nawet odstraszają, takie kiczowate, postanowiłam w tym roku postarać się o jakieś ozdoby nietuzinkowe, coś może uda mi się wyszukać do świąt:)

@agata74 pierwsza twoja fota nasuneła mi pomysł, mam ramę i wystarczy postarzyć ją, kilka świeżych gałązek jodły i dekoracja gotowa, wstążki mam identyczne z usztywnionymi bokami, może troszeczkę jaśniejsze, dzięki za podpowiedż:D
cieszę sie ze kogoś zainspirowałam ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ozdoby świąteczne

20 gru 2018 - 21:01:57

U mnie w tym roku m.in. "okno królowej lodu" tańczy


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na gwiazdkę