Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki prezent dla nastolatka?

16 gru 2015 - 12:15:22

Mam w rodzinie nastolatka, chłopak ma 15 lat i chciałam mu kupić jakiś prezent na święta, ale nie wiem co.
WIem, że dzieciak lubi grac w gry komputerowe,ale już rodzice zapowiedzieli, zeby żadych gier mu nie kupować. No i nie mam juz więcej pomysłów.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Jaki prezent dla nastolatka?

17 gru 2015 - 09:51:37

Ja nastolatkom w mojej rodzinie często kupuję koszulki z własnym nadrukiem, a dziewczynom kosmetyki.
Skoro chłopak lubi gry komputerowe, to dowiedz się w co najbardziej i znajdź jakąś fajną grafikę, którą będziesz mogła nadrukować na koszulce. Możesz to zamówić choćby tutaj: <moderacja-spam>
Na pewno będzie dobrej jakości.
Gier bym raczej nie kupowała, skoro rodzice się nie zgadzają, to pewnie mają powód.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:05 przez moderator.

Jaki prezent dla nastolatka?

19 gru 2015 - 18:17:24

Przeleć sobie po tych wszystkich wyjątkowych prezentach itp. Jest masa fajnych prezentów dla chłopaków w takim wieku - przejażdżka czołgiem, monster truckiem, paintball laserowy, gokarty, zwiedzanie stadionu Legii i innych. No nie ma opcji, żeby mu się nie spodobało ;)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki prezent dla nastolatka?

21 gru 2015 - 02:00:32

To świetny pomysł, na pewno chłopak na długo zapamięta tak wyjątkowy prezent. No i mają tam sporą rozpiętość cenową, z tego co widzę, więc na każdą kieszeń coś się znajdzie.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki prezent dla nastolatka?

20 kwi 2016 - 11:21:52

Ja mam natoletniego brata i do tej pory dałam mu:
książkę
skarpetki
kosmetyki
tylko gry komputerowej bym mu nie dała bo i tak zbyt dużo czasu spędza przed komputerem ;)

Możesz zastanowić się nad jakimś śmiechowym gadżetem.Fajny jest taki zegarek;


Jaki prezent dla nastolatka?

23 cze 2016 - 17:55:23

To zależy jaki masz budżet. Jeśli nieduży to można do zainteresowań dopasować <moderacja-spam>. W miarę wzrostu budżetu "sky is the limit".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:05 przez moderator.

Jaki prezent dla nastolatka?

23 cze 2016 - 18:51:51

portfel

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Jaki prezent dla nastolatka?

30 cze 2016 - 13:46:39

A może jakaś ciekawa gra planszowa np. Splendor?

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki prezent dla nastolatka?

06 mar 2017 - 13:14:07

jak rodzice zaznaczyli, że gier nie, to lepiej nie wchodzić im w drogę. Ja swojemu chrześniakowi na urodziny kupiłam taką mapkę <moderacja>spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-15 10:36 przez moderator.

Jaki prezent dla nastolatka?

17 lis 2017 - 16:37:27

Ja kupiłam dla syna power bank http://epowerbank.pl/produkt/oryginalny-power-bank-xiaomi-10-000-mah/ zadowolony bo może dłużej grać w gierki w szkole;D

Jaki prezent dla nastolatka?

17 lis 2017 - 16:57:08

Myślę, że gra planszowa jest dobrym pomysłem. Rodzicielskie: żadnych gier! dotyczy komputera.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki prezent dla nastolatka?

14 sie 2020 - 10:19:35

No nie wiem czy jest to taka dobra opcja prezentowa. Jeśli ktoś sie tym interesuje, to faktycznie moze byc to dobry prezent, jeśli jednak nie siedzi w temacie to nie wiem czy będzie się tym cieszył.
Jeśli nie macie dużych funduszy na podarowanie prezentu, polecam postawić na
dobrą ksiązkę
prenumeratę ulubionego czasopisma
ewentualnie jakieś skarpetki i nie piszę tutaj absolutnie o wielopaku z jakiej sieciówki ale o komplecie fajnych skarpetek, jak z Many mornings https://manymornings.com/motywy/skarpetki-do-vansow/ - sklep polecam bo kilka razy kupowałam tam skarpetki i są naprawdę dobrej jakości :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-01 11:58 przez jalenka.

Jaki prezent dla nastolatka?

04 lut 2022 - 21:17:46

My np. synowi kupilismy nową kierownice gamingowa taka i na kompa i do konsoli Genesis Seaborg 400.

Jaki prezent dla nastolatka?

26 wrz 2022 - 16:46:33

Chyba każdy z nas lubi prezenty i tak się jeszcze składa, że ja również bardzo chętnie je wręczam. Muszę dodać, że całkiem niedawno właśnie w sklepie https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-niego/prezenty-dla-tescia bez żadnego problemu znalazłem prezenty dla mojego teścia z okazji urodzin.

Jaki prezent dla nastolatka?

17 lis 2022 - 20:47:52

Moim zdaniem bardzo fajny prezent można kupić w sklepie https://www.edibutik.pl/ Widziałam, że mają szeroką i ciekawą ofertę na swojej stronie. Miałam okazję korzystać z ich produktów i muszę przyznać, że robią wrażenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ozdoby świąteczne