Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wieczór panieński

10 wrz 2015 - 12:41:09

Jako jeden z prezentów szykujemy pannie młodej trzy pudełeczka, będą oznaczone - matka, zona, kochanka, a w środku gadżety. Moja prośba, czy któraś z Was ma pomysł co tam mozna umieścić i z jakim dopiskiem? Największy problem mamy z pudełkiem "matka". Jedyne co tam jest to maseczka na oznaki zmęczenia... ogólnie mamy np. deskę do krojenia i dopisek w stylu - gdyby mąż coś przeskrobał. Zeszycik z karteczkami - na zapominalstwo męża. Klasycznie duży lizak- na słodkie życie mężatki. Setka wódki- na samotne wieczory. Herbata- na ogrzanie atmosfery itp.

Wieczór panieński

11 wrz 2015 - 08:07:18

Dla mamy - przykładowe propozycje: książka nt. maluchów, bon na sesję fotograficzną z potencjalnym szkrabem, jakaś milusia poduszka do karmienia, kosmetyki do pielęgnacji ciała po ciąży :) Pomysłów jest dużo, ale wiele wiąże się z np. z terminami ważności ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-11 08:07 przez mmmycha.

Wieczór panieński

11 wrz 2015 - 09:42:37

Może..tabletki ziołowe uspokajające ;):), chociaż to może bardziej dla żony.. :)
Zatyczki do uszu, dla matki na płacz dziecka albo na zrzędzenie męża :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-11 09:46 przez dolores28.

Wieczór panieński

11 wrz 2015 - 10:40:23

Dzięki dziewczyny, już mi nasunęłyście pewne pomysły :) właśnie głównie chodzi o to, aby było to coś też przydatnego. Raczej na tym się skupiamy bo w necie jest pełno pomysłów, ale takie pierdółki proponują, które rzadko można potem wykorzystać...

Wieczór panieński

11 wrz 2015 - 11:11:33

Aha, ja myślałam że to ma być coś zabawnego i takie głupotki wymyślam :)

Wieczór panieński

11 wrz 2015 - 11:50:39

dolores28 jak dla mnie to co napisałaś to nie głupoty :) zawsze też może się przydać, albo oddać komuś. Kilka takich mniej ważnych rzeczy też się przyda :P

Wieczór panieński

11 wrz 2015 - 14:25:18

a może coś takiego? :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoracje weselne ZAMOŚĆ