Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

18 lip 2017 - 16:13:31

Tak to wchodze dziennie i nic sie nie dzieje;D jeden wieczór mnie nie było a czytania na pół godzinytańczy

Cytat
_Sylwia88_
madziaalneka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :D już miesiąc jesteś mężatką :D jak ten czas leci...
Pytałaś jak z moją suknią a więc dałam materiał krawcowej (muślin który kupiłam na własną rękę) i rozmawiałam z szefową krawcowej żeby zeszła mi z ceny za materiał ale nic nie ugrałam bo ten materiał z którego nie byłam zadowolona zostal już skrojony i jak to szefowa powiedziała nie wykorzystaja go na nic :( kolejna przymiarke mam 29.07. Ogólnie krawcowa która szyje mi suknie jest nie ogarnięta...sama szefowa zwrocila jej 2 razy uwage zeby zapisala to czego oczekuje itd. Aż się boję co z tej mojej sukni wyjdzie... ??

Dziewczyny które wstawily zdjecia z sukniami-sliczne suknie będziecie mialy :) i jeszcze Ty Gosiek00 bez przymiarki masz taką suknie jaką chcialas :)
Szczerze zazdroszczę krawcowej :D

Mój P. po garnitur wybiera się jakos w sierpniu tylko mamy dylemat bo tydzień przed nami idziemy na ślub do mojego kuzyna i moj P. tez bedzie musial kupic jakies inne buty i spodnie i koszule. Jakby mieli chociaz tydzien po nas to by wykorzstal slubny garnitur...mam nadzieje ze cos znajdziemy w przystępnej cenie.

A mam pytanie odnośnie poduszek/derwnianych pudełek na obraczki...co wybralyscie? Ja zastanawiam się nad pudelkiem drewnianym bo wydaje mi się że nie będzie leżało w kącie jak poduszka tylko wykorzystam ja np. do biżuterii.

Na podziękowania dla gości chyba zdecyduję się na takie pudełeczka do których można włożyć jakieś słodkości i do tego od razu są winietki i nawet nie jest to duży koszt ;)

A i jeszcze jedno pytanie ile czekalyscie na dokument z USC? My byliśmy 2 tyg temu i dokumenty będą gotowe dopiero pod koniec lipca :o
A w czwartek idziemy na spotkanie z ksiedzem i mamy przynieść dokumenty te które juz udalo nam się zebrać.


A mówiłam, ze moja krawcowa to czarodziejka;D
A ile szybciej aie zalatwia te dokumenty z USC?

Ja nie bede miala ani poduszki ani skrzyneczki. U Nas obraczki ksiądz podaje na takiej malej srebrnej tacce. A jak nie to mam przeciez pudełko, 2 ktorym kupilismy obrączki.

Cytat
malgosiaw123
Cześć. Sporo się nie odzywałam,ale praca po 12h dziennie mnie wykańczała.

Mam mniej niż miesiąc do ślubu i jesteśmy niestety w proszku. Nie wiem jak to wszystko ogarnę,tym bardziej,że jestem ze wszystkim sama,bo narzeczony wyjechał.

Odmówiło nam sporo gości niestety... Dopóki sama tego doświadczyłam nie wierzyłam,że najbliższa rodzina może odmówić. To prawda,że w dzisiejszych czasach strasznie dużo osób odmawia.

Byłam na przymiarce sukni,nie jestem w niej jakoś zakochana ale jest spoko ;)

Cytat
Gosiek00


I powiedzcie mi jeszcze dziewczyny... Czy na poprawiny Wasi narzeczeni/lub już mężowie mieli kupiony 2 inny garnitur, czy byli w tym samym?... Albo np tylko w spodniach i innej już mniej oficjalnej koszuli??
Mój na [poprawiny będzie miał garnitur który kupił jakiś rok temu. Nie chodzi na co dzień w garniturach,nie znosi ich więc bez sensu wywalać kolejnego tysiaka na nowy garnitur.

A to co masz jeszcze do zalatwienia??

Cytat
madziaalneka
Pokaż szkatułki jak skończysz :)

@isowaa każdy ma inne priorytety wiadomo :)


Dziewczyny pytanie na rozluźnienie atmosfery ile czekalyscie za zaręczyny :D ? I jak to wyglądało ?

Mój oświadczył mi się po 3,5 roku, ale to głównie dlatego, ze chcielismy razem zamieszkać;D tak bym pewnie dalej czekała na oswiadczyny;D i co z tego, jak ponad 2,5 roku czekamy na sale..
Zabrał mnie w miejsce gdzie byliśmy na pierwszej randce..

Byli cudownie! Jedyne co mi bylo troszkę przykro, to, to ze się tego spodziewalam. Bo moj Paweł niezbyt subtelnie grzebal w moich szkatulkach zeby znaleźć pierscionek na miare. I niezbyt subtelnie podpytywal jakie mi sie podobaja. Po czym na 2 tyg zabrał mi pierścionek, potem oddal... Zorientowałam sie. Troszke szkoda, bo wolalabym miec 100% niespodzianke. Ale i tak bylo Bosko!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 16:25 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

18 lip 2017 - 16:57:10

Ja czekałam 2 lata wiec nie długo ale tak samo czekanie na salę itd. Więc dużo czasu minęło ;) oświadczyny były mega niespodzianką, w ogóle się nie spodziewałam. Pojechaliśmy na wakacje na kilka dni, on zarezerwował wszystko ja do ostatniej chwili nie wiedziałam gdzie jedziemy. Mieszkamy w Bieszczadach wiec pojechaliśmy nad wodę na Mazury. Drugiego dnia wieczorem chodzilismy nad jeziorem o zachodzie słońca ja już chciałam wracać bo tam strasznie gryzly komary, ale on się uparł żeby jeszcze gdzieś iść i tak mnie ciągnął ze sobą. Byłam zła już pod koniec spaceru bo było mi zimno i te komary, szłam i tak narzekałam. Doszliśmy do takiego mostu podświetlanego na różne kolory, dał mi kartkę z listem krótkim a jak podniosłam wzrok to klęczał ;D nie pamiętam co mówił bo ryczałam ale zanim zapytał to zdarzyłam się na niego rzucić :D Moja mama na początku była średnio zadowolona bo 2 lata, " to za krótko" ale my byliśmy pewni.

ŚLUB 2017

19 lip 2017 - 21:08:56

I znów forum milczy... A było tak fajnie;D

Kupilismy garnitur;D bez koszuli. Bo mimo, ze Paweł mierzył i byla swiwtna i razem z garniturze świetnie to gralo, to ularl sie jak osiol, ze koszula ma za maly polysk. A poza tym bedzie mial muszke- co za tym idzie zakryte guziki w koszuli.. I stwierdzil, ze jemu tam jest zbyt pusto!;D ah te chlopy;D a poza tym.. Nagle stwierdził ze może krawat wiec zakryte guziki nie potrzebne- mimo ze wyglada to duzoooooo bardziej elegancko, ale gdzie nie przegadasz;D we wrzesniu mysle pojdziemy kupic buty do garnituru to wtedy kupimy tez koszulę, i muszke.. Muszki i tak nie bylo takiej jaka chcialam a troszkę Nam sie spieszylo....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-20 14:56 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

20 lip 2017 - 15:36:56

Ja właśnie siedzę z farbą na włosach. Rano byłam z mamą kupić owoce. Wyszło nam za to w sumie coś około 300 zł razem z cukierkami, a na sali za same owoce chcieli 6 zł od osoby, więc przebitka w cenie przeogromna. Jutro czeka nas spowiedź, jedziemy do narzeczonego i pewnie będę bez dostępu do internetu aż do poniedziałku! :D Masakra, to już za moment!

ŚLUB 2017

20 lip 2017 - 16:19:43

@isiowa ah no tak! Ty jeszcze 2 dni!;D jak stres?..

Sala sie zgodzila na wlasne owoce?... Hmm..

Cytat
isiowaa
Ja właśnie siedzę z farbą na włosach. Rano byłam z mamą kupić owoce. Wyszło nam za to w sumie coś około 300 zł razem z cukierkami, a na sali za same owoce chcieli 6 zł od osoby, więc przebitka w cenie przeogromna. Jutro czeka nas spowiedź, jedziemy do narzeczonego i pewnie będę bez dostępu do internetu aż do poniedziałku! :D Masakra, to już za moment!


A to Ty nie wiesz, ze ostatnią noc przed ślubem(zwłaszcza po spowiedzi) należałoby spedzirc oddzielnie?;D

A pakietu danych w telefonie nie masz?;pkawka

Czekamy na relacjęścianatańczychcę to! i zdjęcia;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-20 16:23 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

20 lip 2017 - 18:30:36

@Gosiek00 sala bez problemu zgodziła się na własne owoce. Nawet mamy w umowie taki zapis. W noc przed ślubem będziemy spali oddzielnie, dom rodzinny narzeczonego ma parter i 2 piętra, więc z tym nie ma żadnego problemu :) Pakiet internetu mogę sobie wykupić, tylko po co? Wolę te kilka dni spędzić z dala od internetu :)

ŚLUB 2017

20 lip 2017 - 19:47:07

Cytat
isiowaa
@Gosiek00 sala bez problemu zgodziła się na własne owoce. Nawet mamy w umowie taki zapis. W noc przed ślubem będziemy spali oddzielnie, dom rodzinny narzeczonego ma parter i 2 piętra, więc z tym nie ma żadnego problemu :) Pakiet internetu mogę sobie wykupić, tylko po co? Wolę te kilka dni spędzić z dala od internetu :)


A powiedz mi, rano w sobotę będziecie się wspolnie szykować u Niego w domu?tańczy
Nie boisz się, ze Cię zobaczy przed slubem?.. A bedziecie mieli nakręcony filmik z przygotowań?..

Bo my mimo, ze mieszkamy razem- to w piątek przed weselem jak juz ustroimy sale i rozlozymy winietki to rozjedziemy sie. Ja do rodziców, tam spedze noc i będe sie szykować do ślubu. A moj nie chce spac u rodziców, wiec noc spędzi w naszym miwszkaniu a rano na przygotowania pojdzie do rodziców.. Będzie to nakrecone:) a tak będę mogla na teściową zwalic prasowanie koszuli i garnituru;p

ŚLUB 2017

20 lip 2017 - 21:27:17

@Gosiek00 tak, będziemy się razem przygotowywać u niego w domu rodzinnym. Tam przyjedzie fotograf i kamerzysta. U nas tylko takie rozwiązanie wchodziło w grę, bo mieszkamy ponad 120 km od miejsca ślubu :) I tak by mnie zobaczył przed ślubem podczas błogosławieństwa i podziękowań dla rodziców :)

ŚLUB 2017

20 lip 2017 - 21:43:53

@isiowa... Tak innej beczki? Jakie macie zabawy weselne?? @madzialneka to samo 0ytanie kiweujw do Ciebie i do pozostalych dziewczyn... Bo ja wlasnie przegladam filmiki i nie wiem...

ŚLUB 2017

20 lip 2017 - 21:47:13

@Gosiek00 u nas będzie test zgodności i krzesełka. Nie chcieliśmy niczego wymyślać i dawać zbyt dużo zabaw. Oczepiny to nie moja bajka :D

ŚLUB 2017

21 lip 2017 - 13:29:58

@isiowaa ja przez ostatni tydzień do ślubu też byłam odcięta od internetu ale dlatego że czasu nie miałam i dobrze to wspominam :D bez tego da się zyc.
Kochana chyba będziesz miała jutro piękna pogode. Więc życzę ci żeby żaden makijaż ci nie spłyną, żebyś była wyluzowana, szczęśliwa i spontaniczna tego dnia :* trzymaj się. Trzymamy kciuki :)
@Gosiek00 krzesełka były, welon, muszka wiadomo, te pytania "kto pierwszy zagdal" i podnoszenie tabliczek ona, on. I na koniec taki wyścig pomiędzy rodzina pana młodego i pani młodej ale nie wiem jak to się nazywa :/ jedna i druga strona miała te same zadania i kto pierwszy ten dostawał wódkę w nagrodę :D nie było długo i wyszło super :) kiedyś na weselu byłam i oczepiny trwały 2 godziny :O ludzie wychodzili do domu w trakcie ... Masakra ;) wszystko z umiarem. Na końcu była jeszcze chusteczka ;)

ŚLUB 2017

21 lip 2017 - 15:30:38

Hejka, ja teraz ze swoim ukochanym kupiłam garnitur w Giacomo i rzeczywiście przybieranek było dużo ale było warto, bo znaleźliśmy idealny garniaczek, tani nie był ale jakościowo super i leży idealnie boska sprawa! obsługa miła na maksa i do tego cierpliwa bo nie było łatwo znaleźć coś pomiędzy moim gustem a tym co lubi mój facet :) ale się udało. Wydaje mi się że wszystko zależy, czasem styknie czasem nie. Ja jestem mega zadowolona i na pewno polecam :)

ŚLUB 2017

21 lip 2017 - 15:55:51

A Nam dzis pyklo..rowno 3 miesiące do ślubu..;D

ŚLUB 2017

21 lip 2017 - 19:07:30

Ekstra @Gosiek00 serce

ŚLUB 2017

21 lip 2017 - 20:43:33

Szkoda, ze znów taka cisza tu panuje...:( poprzednie watki mialy 500 atron i zostaly podzielone i w w czesci zas 400.. A my co? 87.. A juz wiwkszosc po slubach.. @madziaalneka podala temat na rozluźnienie i nawiązanie dłuższej rozmowy..eh.. I podzialalao tylko na jeden dzien. Szkoda.

@isiowa to już dziś! oczkotańczyparty
Zatem Kochana wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia..;) ogromnej miłości,szczęścia i wspanialych bobaskow wkrótce;):D:* oraz cudownego ślubu i wesela! Zeby były niezapomniane i dokładnie takie, jak sobie wymarzylas...omnomnomwiatrakpartypartynuci

Jeszcze tylko kilka godzin jestes panną. Zaraz bedziesz mężatka, ŻONĄ!!brawokwiaty
Wróć do Nas wkrótce, bo czekamy na Twoją relację!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-22 08:52 przez Gosiek00.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto zapłaci za wesele