Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

22 kwi 2017 - 10:46:57

A gdzie zamawiałaś litery? Bo też właśnie chciałam zamówić litery i taki baner mąż i żona:)

ŚLUB 2017

22 kwi 2017 - 11:37:12

Cytat
KatKa94
A gdzie zamawiałaś litery? Bo też właśnie chciałam zamówić litery i taki baner mąż i żona:)


Na jakiejs aukcji na allegro...i powiem Ci szczerze..... zamowilam te najtansze... jakos za 12 zl za 2 sztuki.. zalezalo mi na wielkosci i na kolorze...to tylko na jeden raz więc po co przepłacać. ..i jestem w szoku, bo sa na prawde świetne:) banner- napis tak samo:)

Haha ja tylko nie pomyslalam...bo musimy pokombinowac bo w literce ,, P" na ktore zaczyna sie imię narzeczonego we wzorze ktory wubralam (a wzorow bylo kilka i nie tylko litery napisy cale imie tez mozna) jest to takie ,, P" pisane...z ogonkiem zawinietym na dole- i nie chce stac:D florystka powiedziała ze zaradzimy:D

ŚLUB 2017

22 kwi 2017 - 15:54:34

Gosiek, nie dołączyłam dopiero teraz, udzielalałam się już wcześniej.
Stresu póki co żadnego nie mam, jakoś mnie nie ciągnie do tego wesela, nie cieszy mnie to. Uważam że nic to w moim życiu nie zmieni-może oprócz nazwiska.
Mieszkamy razem,dzielimy razem wydatki itd, więc to dla mnie raczej formalność.
Tym bardziej że siostra J jest poważnie chora.


Przesądy?
Mam na mysli coś nowego,coś starego, coś niebieskiego, coś pożyczonego itp.

30 przesądów ślubnych:

1. Ślubu nie należy zawierać w miesiącach, w których nazwie nie występuje litera „r”, a szczególnie w maju i listopadzie oraz 1 kwietnia, w prima aprilis.
2. Przyszła mężatka nie powinna uczestniczyć w szyciu swojej sukni ślubnej (z wyjątkiem przymiarki). Pan młody nie może oglądać sukni przed ślubem.
3. Panna młoda nie powinna mierzyć sukni przed ślubem (z wyjątkiem przymiarki).
4. Panna młoda powinna mieć przy sobie coś białego – to znak czystości uczuć, coś niebieskiego – ma zapewnić wierność małżonka, coś nowego – gwarantuje dostatek, coś starego – zapewnia wsparcie krewnych i przyjaciół, coś pożyczonego – gwarantuje życzliwość nowej rodziny.
5. Wiązanka panny młodej może być ułożona z róż, jeśli kwiaty są pozbawione kolców.
6. Przyszli nowożeńcy nie powinni zawczasu przemierzać obrączek.
7. Przed wyjściem do kościoła panna młoda nie może oglądać swojej sylwetki w lustrze; powinna zdjąć choćby jeden element stroju.
8. Młoda para musi ostrożnia stawiać kroki, żeby się nie potknąć.
9. Zakładanie obrączek na środkowy palec przynosi pecha.
10. Po ślubie nie należy zdejmować obrączek, „bo można je zdjąć na zawsze”.
11. Młodych nie powinna wieźć do ślubu kobieta.
12. Przymierzanie sukni panny młodej wróży staropanieństwo.
13. Dobrze wróży przystąpienie do ślubu w kościele, w którym było ochrzczone któreś z nowożeńców.
14. Narzeczona powinna kupić swojemu wybrankowi koszulę do ślubu, a on jej pantofelki.
15. Pantofelki panny młodej powinny stać na parapecie, co zapewni parze szczęście i ładną pogodę.
16. Welon wkłada pannie młodej druhna, która musi być panną.
17. W fałdkach sukni ślubnej należy zaszyć okruszek chleba i ziarenko cukru, a do buta panny młodej włożyć monetę, co zapewni młodej parze dobrobyt.
18. Żadna kobieta obecna na ślubie nie powinna być ubrana na biało.
19. Świadkiem może być osoba stanu wolnego. Druhna panny młodej nie może być w dniu ceremonii w ciąży. Świadkami na ślubie nie powinna być też para, bo to przyniesie im pecha i pewnie nie będą razem.
20. Deszcz w dniu ślubu oznacza szczęście; dawniej uważano go za zwiastuna łez w małżeństwie.
21. Uśmiech młodej pary w drodze do ołtarza gwarantuje radość w życiu małżeńskim.
22. Łzy panny młodej podczas ślubu stanowią dobrą wróżbę dla obojga.
23. Jeśli podczas zaślubin upadnie jedna z obrączek, powinien podnieść ją ksiądz lub ministrant.
24. Pocałunek pary po złożeniu przez nią przysięgi zapewnia wierność.
25. Jeśli w czasie ślubu rąbek sukni zasłoni but pana młodego – mąż będzie pod pantoflem żony.
26. W chwili, kiedy młodzi odchodzą już od ołtarza, ta osoba, która odwróci swoją drugą połowę, będzie sprawować rządy w małżeństwie.
27. Pierwszą osobą, która złoży młodym życzenia, powinien być mężczyzna.
28. Sypanie ryżem oznacza życzenia płodności, a pieniędzmi – powodzenie.
29. Aby pożycie nowożeńców układało się pomyślnie, pan młody musi przenieść żonę przez próg.
30. Po toaście za zdrowie i pomyślność, nowożeńcy powinni rzucić za siebie puste kieliszki. Jeśli się rozbiją, czekają ich lata szczęśliwego i dostatniego życia. Im więcej szkła stłucze się w trakcie ślubu, tym szczęśliwsze będzie życie pary młodej.


Sesja naturalnie w inny dzień.

A do ślubu jedziemy ciężarowką,bez naczepy oczywiście.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-22 15:57 przez EwkaP.

ŚLUB 2017

22 kwi 2017 - 19:46:23

Mój kolor przewodni na ślubie to biel i pomarańcz.
Bukiet chcę mniej więcej taki jak na pierwszym zdjeciu ( pierwszy od lewej)


Fryzura będzie podobna do tych na zdjęciach






Buty mam srebrne




Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-22 20:09 przez iwcia991.

ŚLUB 2017

22 kwi 2017 - 21:46:20

Cytat
EwkaP
Gosiek, nie dołączyłam dopiero teraz, udzielalałam się już wcześniej.
Stresu póki co żadnego nie mam, jakoś mnie nie ciągnie do tego wesela, nie cieszy mnie to. Uważam że nic to w moim życiu nie zmieni-może oprócz nazwiska.
Mieszkamy razem,dzielimy razem wydatki itd, więc to dla mnie raczej formalność.
Tym bardziej że siostra J jest poważnie chora.


Przesądy?
Mam na mysli coś nowego,coś starego, coś niebieskiego, coś pożyczonego itp.

30 przesądów ślubnych:

1. Ślubu nie należy zawierać w miesiącach, w których nazwie nie występuje litera „r”, a szczególnie w maju i listopadzie oraz 1 kwietnia, w prima aprilis.
2. Przyszła mężatka nie powinna uczestniczyć w szyciu swojej sukni ślubnej (z wyjątkiem przymiarki). Pan młody nie może oglądać sukni przed ślubem.
3. Panna młoda nie powinna mierzyć sukni przed ślubem (z wyjątkiem przymiarki).
4. Panna młoda powinna mieć przy sobie coś białego – to znak czystości uczuć, coś niebieskiego – ma zapewnić wierność małżonka, coś nowego – gwarantuje dostatek, coś starego – zapewnia wsparcie krewnych i przyjaciół, coś pożyczonego – gwarantuje życzliwość nowej rodziny.
5. Wiązanka panny młodej może być ułożona z róż, jeśli kwiaty są pozbawione kolców.
6. Przyszli nowożeńcy nie powinni zawczasu przemierzać obrączek.
7. Przed wyjściem do kościoła panna młoda nie może oglądać swojej sylwetki w lustrze; powinna zdjąć choćby jeden element stroju.
8. Młoda para musi ostrożnia stawiać kroki, żeby się nie potknąć.
9. Zakładanie obrączek na środkowy palec przynosi pecha.
10. Po ślubie nie należy zdejmować obrączek, „bo można je zdjąć na zawsze”.
11. Młodych nie powinna wieźć do ślubu kobieta.
12. Przymierzanie sukni panny młodej wróży staropanieństwo.
13. Dobrze wróży przystąpienie do ślubu w kościele, w którym było ochrzczone któreś z nowożeńców.
14. Narzeczona powinna kupić swojemu wybrankowi koszulę do ślubu, a on jej pantofelki.
15. Pantofelki panny młodej powinny stać na parapecie, co zapewni parze szczęście i ładną pogodę.
16. Welon wkłada pannie młodej druhna, która musi być panną.
17. W fałdkach sukni ślubnej należy zaszyć okruszek chleba i ziarenko cukru, a do buta panny młodej włożyć monetę, co zapewni młodej parze dobrobyt.
18. Żadna kobieta obecna na ślubie nie powinna być ubrana na biało.
19. Świadkiem może być osoba stanu wolnego. Druhna panny młodej nie może być w dniu ceremonii w ciąży. Świadkami na ślubie nie powinna być też para, bo to przyniesie im pecha i pewnie nie będą razem.
20. Deszcz w dniu ślubu oznacza szczęście; dawniej uważano go za zwiastuna łez w małżeństwie.
21. Uśmiech młodej pary w drodze do ołtarza gwarantuje radość w życiu małżeńskim.
22. Łzy panny młodej podczas ślubu stanowią dobrą wróżbę dla obojga.
23. Jeśli podczas zaślubin upadnie jedna z obrączek, powinien podnieść ją ksiądz lub ministrant.
24. Pocałunek pary po złożeniu przez nią przysięgi zapewnia wierność.
25. Jeśli w czasie ślubu rąbek sukni zasłoni but pana młodego – mąż będzie pod pantoflem żony.
26. W chwili, kiedy młodzi odchodzą już od ołtarza, ta osoba, która odwróci swoją drugą połowę, będzie sprawować rządy w małżeństwie.
27. Pierwszą osobą, która złoży młodym życzenia, powinien być mężczyzna.
28. Sypanie ryżem oznacza życzenia płodności, a pieniędzmi – powodzenie.
29. Aby pożycie nowożeńców układało się pomyślnie, pan młody musi przenieść żonę przez próg.
30. Po toaście za zdrowie i pomyślność, nowożeńcy powinni rzucić za siebie puste kieliszki. Jeśli się rozbiją, czekają ich lata szczęśliwego i dostatniego życia. Im więcej szkła stłucze się w trakcie ślubu, tym szczęśliwsze będzie życie pary młodej.


Sesja naturalnie w inny dzień.

A do ślubu jedziemy ciężarowką,bez naczepy oczywiście.


Taaaak, rzeczywiście, udzielalas sie juz wczesniej:) cos mi się pomylilo:)

Ja większości tych przesądów ani nie znalam... jedyny mi sumie znany to to o czyms niebieskim, nowym, pozyczomym...


My też mieszkamy razem, i to juz ponad 2 lata a mimo to na ślub się bardzo cieszę i żyje tym;)tańczypartysuperbrawooczkotańczytańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-22 22:39 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

22 kwi 2017 - 21:58:08

Dziewczyny macie już stres? Mnie powoli się udziela a jeszcze 4 miesiące. Już 5 kg poleciało samo z siebie a nie jestem na żadnej diecie.
Suknię mam do odebrania pod koniec lipca, ślub pod koniec sierpnia. Muszę wtedy odebrać suknię gdyż w sierpniu salon jest zamknięty bo mają urlopy i remont. I teraz nie wiem co zrobie jak jeszcze schudne suknia będzie do przeróbki a salon będzie nie czynny...hmm

ŚLUB 2017

22 kwi 2017 - 22:36:04

Cytat
iwcia991
Dziewczyny macie już stres? Mnie powoli się udziela a jeszcze 4 miesiące. Już 5 kg poleciało samo z siebie a nie jestem na żadnej diecie.
Suknię mam do odebrania pod koniec lipca, ślub pod koniec sierpnia. Muszę wtedy odebrać suknię gdyż w sierpniu salon jest zamknięty bo mają urlopy i remont. I teraz nie wiem co zrobie jak jeszcze schudne suknia będzie do przeróbki a salon będzie nie czynny...hmm


Pojedziesz do innej stacjonarnej krawcowej?:) boże, jak ja bym chciala, zeby stres tak na mnie działał, ze chudne:)

ŚLUB 2017

22 kwi 2017 - 23:04:55

Cytat
Gosiek00
Cytat
iwcia991
Dziewczyny macie już stres? Mnie powoli się udziela a jeszcze 4 miesiące. Już 5 kg poleciało samo z siebie a nie jestem na żadnej diecie.
Suknię mam do odebrania pod koniec lipca, ślub pod koniec sierpnia. Muszę wtedy odebrać suknię gdyż w sierpniu salon jest zamknięty bo mają urlopy i remont. I teraz nie wiem co zrobie jak jeszcze schudne suknia będzie do przeróbki a salon będzie nie czynny...hmm


Pojedziesz do innej stacjonarnej krawcowej?:) boże, jak ja bym chciala, zeby stres tak na mnie działał, ze chudne:)

Ja jestem z małej miejscowości i u mnie nie ma krawcowej, w maju pojadę do większego miasta szukać welonu to popytam w salonach czy można u nich jakby coś zmienić w sukni.

ŚLUB 2017

23 kwi 2017 - 09:52:36

Cytat
iwcia991
Cytat
Gosiek00
Cytat
iwcia991
Dziewczyny macie już stres? Mnie powoli się udziela a jeszcze 4 miesiące. Już 5 kg poleciało samo z siebie a nie jestem na żadnej diecie.
Suknię mam do odebrania pod koniec lipca, ślub pod koniec sierpnia. Muszę wtedy odebrać suknię gdyż w sierpniu salon jest zamknięty bo mają urlopy i remont. I teraz nie wiem co zrobie jak jeszcze schudne suknia będzie do przeróbki a salon będzie nie czynny...hmm


Pojedziesz do innej stacjonarnej krawcowej?:) boże, jak ja bym chciala, zeby stres tak na mnie działał, ze chudne:)

Ja jestem z małej miejscowości i u mnie nie ma krawcowej, w maju pojadę do większego miasta szukać welonu to popytam w salonach czy można u nich jakby coś zmienić w sukni.

Kochana, w salonach może być ciężko, bo rzadko kiedy podejmuja się przeróbek sukni nie kupionych u nich...:) przynajmniej u mnie e mieście tak jest:) popytaj lepiej krawcowa w tym mieścieoczko
Ale widzisz ja mam tak samo...slub w październiku, suknie odbieram w czerwcu wiec w 4 miesiace ja moge jeszcze 200 razy schudnąć i 300 razy przytyć;Dściana (co do chudniecia to wątpię;p) i wtedy tez bede musiala kombinować po krawcowych w miescie:)

ŚLUB 2017

23 kwi 2017 - 10:42:31

Gosiek00 zobaczę co będzie dalej. A Ty jaki chcesz bukiet, fryzurę ?

ŚLUB 2017

23 kwi 2017 - 11:25:09

Cytat
iwcia991
Gosiek00 zobaczę co będzie dalej. A Ty jaki chcesz bukiet, fryzurę ?

Włosy, bym chciała coś podobnego jak Ty- niskie luźne upiecie, moze z warkoczem... a kwiaty? Bukiet z czerwonych róż-kulka... chyba nawet wkleilam gdzies wczesniej zdjecia:) wkleilabym znów...ale moj telefonnsie zalał i jest w serwisie a z tego nie da sie foto robic;p

ŚLUB 2017

23 kwi 2017 - 11:36:27

Cytat
Gosiek00
Cytat
iwcia991
Gosiek00 zobaczę co będzie dalej. A Ty jaki chcesz bukiet, fryzurę ?

Włosy, bym chciała coś podobnego jak Ty- niskie luźne upiecie, moze z warkoczem... a kwiaty? Bukiet z czerwonych róż-kulka... chyba nawet wkleilam gdzies wczesniej zdjecia:) wkleilabym znów...ale moj telefonnsie zalał i jest w serwisie a z tego nie da sie foto robic;p

Ja jeszcze muszę kupić jakieś ozdoby do włosów ale to zrobię z pomocą mojej fryzjerki poszukamy czegoś na necie jak tam pojadę na próbną

ŚLUB 2017

23 kwi 2017 - 13:35:21

Cytat
Gosiek00

Ponieważ moja krawcowa jest w ciąży i czerwiec to jej ostatni pracujacy miesiąc przed L4 i macierzyńskim...:) odbieram na początku czerwca wiec w razue czego mam miesiac na ewentualne poprawki u niej:)

I tez uważam, ze iluzjonista to przesada..w ogóle atrakcje na weseleu to przesada. Znaczy ja będę miala forobudke, ale tylko dlatego, ze Nasz zespół ma ja w cenie na weselach na.ktorych grają, to co mi szkodzi:) gdybhm miala za to dodatkowo doplacac to bym sie nie zdecydowała.... jedyne na czym mi zalezalo to ozdoby łabędzie z balonow przy wejsciu glownym do dworka..ale jak sie dowiedzialam jaka jest cena to zrezygbuje chyba...

Powoedzcie mi jak to jest z tymi kwiatami? O co chodzi z bukiemem dla swiadkowej i czy jest on konieczny?..

A nie boisz się,że do października dużo się zmieni w wymiarach? Co wtedy zrobisz?

Fotobudka akurat jest fajna,bo zawsze zostaje pamiątka w postaci zdjęc :) Mi się podoba,ale nie mam tyle hajsu na dodatkowe atrakcje.
Bukiet dla świadkowej to taka tradycja,ale przyznam szczerze,że ja w ogóle bym go nie brała,bo uważam,że jest niepotrzebny. Ba,najchętniej sama bym nie miała bukietu,nie kręci mnie to :D wystarczy mi wianek na głowę :P
Wiem,że w niektórych regionach Polski zostawia się jeden bukiet w kościele,tylko nie wiem czy jest to bukiet Pani Młodej,czy świadkowej.

A i jeszcze co do poprzedniego postu,który cytowałam. Ja planuję gipsówkę na ślubie. Z dodatkiem bluszczu lub eukaliptusa.

Cytat
EwkaP

Jak zaopatrujecie się w przesądy? Wierzycie, nie?
Macie jakaś specjalną bieliznę na noc poślubną?

Nie kupuję żadnej dodatkowej bielizny,nawert pewnie nie będę miała siły na cokolwiek :D

Nie wierzę w przesądy,sama nie zamierzam mieć podwiązki.

Tez mam rustykalne wesele,tylko sukienkę bardziej zwiewną niż Twoja. Plastry drewna już są gotowe,a słoiki jeszcze w produkcji ;)

Cytat
Gosiek00

Wy mi lepiej powiedzcie, czy plenetowa sesję zdjeciowa macie w dzien wesela tak jak to było kiedys, czy w.inny dzien?? A jesli w inny dzien..zamawiacie na wtedy znow kosmetyczkę i fryzjerke???

Ja z początku chciałam isc za współczesną modą i zrobic plener w inny dzień...żeby zwyczajnie pobawic sie na . własnym weselu, które przez 2 lata z trudem.organizowalam...wiem, ze wesele jest niby dla gości, ale nie chcialabym stracic ania minuty:)
Jak powiedzialam to mojej siostrze, to.mi powiedziała, ze jestem głupia, bo przecież u Nas jest modne to ze jak.Mlodzi jada na zdjecia to.ktos.inny przebiera sie w skieszne stroje i udaje Państwa Młodych i ze jest to swietna zabawani fajny żart i ze mamy z tego nie rezygnować. ..;) przekonala mnie..na chwilę:) a wy? Jak myślicie?

plener zdecydowanie w innym dniu. Szczerze nie wyobrażam sobie odjechać z wesela na 2 godziny. Nie miałabym poza tym glowy do pozowania.
Ja na plener nie zamawiam fryzjera na pewno,nawet na ślub go nie będę mieć :D Z makijażem jeszcze nei wiem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-23 13:41 przez malgosiaw123.

ŚLUB 2017

23 kwi 2017 - 20:35:13

Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00

Ponieważ moja krawcowa jest w ciąży i czerwiec to jej ostatni pracujacy miesiąc przed L4 i macierzyńskim...:) odbieram na początku czerwca wiec w razue czego mam miesiac na ewentualne poprawki u niej:)

I tez uważam, ze iluzjonista to przesada..w ogóle atrakcje na weseleu to przesada. Znaczy ja będę miala forobudke, ale tylko dlatego, ze Nasz zespół ma ja w cenie na weselach na.ktorych grają, to co mi szkodzi:) gdybhm miala za to dodatkowo doplacac to bym sie nie zdecydowała.... jedyne na czym mi zalezalo to ozdoby łabędzie z balonow przy wejsciu glownym do dworka..ale jak sie dowiedzialam jaka jest cena to zrezygbuje chyba...

Powoedzcie mi jak to jest z tymi kwiatami? O co chodzi z bukiemem dla swiadkowej i czy jest on konieczny?..

A nie boisz się,że do października dużo się zmieni w wymiarach? Co wtedy zrobisz?

Fotobudka akurat jest fajna,bo zawsze zostaje pamiątka w postaci zdjęc :) Mi się podoba,ale nie mam tyle hajsu na dodatkowe atrakcje.
Bukiet dla świadkowej to taka tradycja,ale przyznam szczerze,że ja w ogóle bym go nie brała,bo uważam,że jest niepotrzebny. Ba,najchętniej sama bym nie miała bukietu,nie kręci mnie to :D wystarczy mi wianek na głowę :P
Wiem,że w niektórych regionach Polski zostawia się jeden bukiet w kościele,tylko nie wiem czy jest to bukiet Pani Młodej,czy świadkowej.

A i jeszcze co do poprzedniego postu,który cytowałam. Ja planuję gipsówkę na ślubie. Z dodatkiem bluszczu lub eukaliptusa.

Cytat
EwkaP

Jak zaopatrujecie się w przesądy? Wierzycie, nie?
Macie jakaś specjalną bieliznę na noc poślubną?

Nie kupuję żadnej dodatkowej bielizny,nawert pewnie nie będę miała siły na cokolwiek :D

Nie wierzę w przesądy,sama nie zamierzam mieć podwiązki.

Tez mam rustykalne wesele,tylko sukienkę bardziej zwiewną niż Twoja. Plastry drewna już są gotowe,a słoiki jeszcze w produkcji ;)

Cytat
Gosiek00

Wy mi lepiej powiedzcie, czy plenetowa sesję zdjeciowa macie w dzien wesela tak jak to było kiedys, czy w.inny dzien?? A jesli w inny dzien..zamawiacie na wtedy znow kosmetyczkę i fryzjerke???

Ja z początku chciałam isc za współczesną modą i zrobic plener w inny dzień...żeby zwyczajnie pobawic sie na . własnym weselu, które przez 2 lata z trudem.organizowalam...wiem, ze wesele jest niby dla gości, ale nie chcialabym stracic ania minuty:)
Jak powiedzialam to mojej siostrze, to.mi powiedziała, ze jestem głupia, bo przecież u Nas jest modne to ze jak.Mlodzi jada na zdjecia to.ktos.inny przebiera sie w skieszne stroje i udaje Państwa Młodych i ze jest to swietna zabawani fajny żart i ze mamy z tego nie rezygnować. ..;) przekonala mnie..na chwilę:) a wy? Jak myślicie?

plener zdecydowanie w innym dniu. Szczerze nie wyobrażam sobie odjechać z wesela na 2 godziny. Nie miałabym poza tym glowy do pozowania.
Ja na plener nie zamawiam fryzjera na pewno,nawet na ślub go nie będę mieć :D Z makijażem jeszcze nei wiem.






Napisałam w którymś poście niżej, ze zdążę jeszcze pewnie 300 razy przytyć i moze schudnąć w co watpie:) będę sie pilnowac zeby trzymac taka wage jak teraz zeby wymiary sie nie zmienily. Ale gdyby jednak, to krawcowa na miescie jakas zawsze moze przeróbki zrobic. Zresztą jestem z nią ugadana, ze gdyby coś, to zawsze moge wziac suknie i ppdjechac do Niej do domu to mi to ,, na lewo" nienoficjalnie, po cichu zrobi. :)

Jest jedna rzecz, która mnie zastanawia... otóż, jak to sie zgrywa w czasie?...znaczy...co ja mam byc gołębiem pocztowym, pomiędzy zespołem, fotografem, a sala? Przykładowo jeśli planuje to podziękowanie dla rodziców.. ugadam to z zespołem, ale..wypozyczam od sali statyw, zeby było jak ten filmik odtworzyc.. jak mam to zgrac w czasie i jak to jest rozwiązane wtedy, ze zespół musi wprowadzic, ale to w tym samym czasie musi wjechać statyw oraz fotograf, ktory ten filmik odtworzy.... moj mozg tego nie ogarnia:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-24 10:52 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

24 kwi 2017 - 11:15:08

Dziewczyny pokażcie swoje obrączki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele ile dać