Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

11 sie 2017 - 23:06:15

Ja dla odmiany 29 grudzień tego roku, za organizację wesela zabraliśmy się w tym roku :)

ŚLUB 2017

12 sie 2017 - 19:46:49

@paulina8812 witamy witamy ;) bardzo specyficzna data. Co macie już załatwione ?:) Co skłoniło was do wesela zima ?:) Pochwal się suknia ;)

ŚLUB 2017

12 sie 2017 - 20:38:13

Cytat
madziaalneka
@paulina8812 witamy witamy ;) bardzo specyficzna data. Co macie już załatwione ?:) Co skłoniło was do wesela zima ?:) Pochwal się suknia ;)

Pierścionek zaręczynowy dostałam w grudniu 2016, od zawsze uważaliśmy że ślub nie ma dla nas większego znaczenia. Aczkolwiek wiosną tego roku pewnego dnia stwierdziliśmy,że po 8 latach to czas najwyższy się za to zabrać:) Termin zimowy głównie ze względu na pracę narzeczonego (poza nauczycielem jest trenerem, zawodnikiem i wakacje + weekendy w większości zajęte).
Co mamy zrobione? Sala,dj,fotograf,kamerzysta - załatwione. Termin na fryzurę próbną i ślubną ogarnięty (teraz szukam "czegoś" do włosów), planuję warkocza na bok, ale nie mam pomysłu co wepnę we włosy. Ze względu na termin przed sylwestrem zaproszenia w większości rozdane. Dekorację sali planuję zrobić sama - motyw zimowy, wykorzystam szyszki, świeczki, więc jak coś wpada mi w ręce to kupuję :) Sukienkę mam kupioną, chciałam z długim rękawem i rozcięciem na dole, kupiłam pierwszą, którą znalazłam (dodam że w zwykłym butiku za 330 zł), zdjęcie byle jakie bez dobrej bielizny :) Na zmianę mam kupioną krótką ze złotymi zdobieniami, niestety zdjęcia nie mam.

ŚLUB 2017

12 sie 2017 - 22:16:20

@paulina8812 Piękna suknia :o powiem ci że jestem w szoku bo wygląda lepiej niż niejedna suknia z salonu :) i bez zbędnych kosztów :) naprawdę piękna! Dużo udało wam się załatwić jak na tak krotko czas, czasami na salę trzeba długo czekać i nawet terminy zimowe bywają zajęte a tu proszę, podziwiam :)
We włosy może jakaś opaska z białymi perelkami?:) Zależy jaką będziesz miała fryzurę ale taka opaske można wpiąć i z tyłu i z przodu włosów :) mi osobiście bardzo się podobają ;)

Masz jakieś zdjęcia Inspiracji fryzury ślubnej ? Może razem coś wymyslimy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 22:17 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

12 sie 2017 - 22:42:19

Cytat
madziaalneka
@paulina8812 Piękna suknia :o powiem ci że jestem w szoku bo wygląda lepiej niż niejedna suknia z salonu :) i bez zbędnych kosztów :) naprawdę piękna! Dużo udało wam się załatwić jak na tak krotko czas, czasami na salę trzeba długo czekać i nawet terminy zimowe bywają zajęte a tu proszę, podziwiam :)
We włosy może jakaś opaska z białymi perelkami?:) Zależy jaką będziesz miała fryzurę ale taka opaske można wpiąć i z tyłu i z przodu włosów :) mi osobiście bardzo się podobają ;)

Masz jakieś zdjęcia Inspiracji fryzury ślubnej ? Może razem coś wymyslimy ;)

Wszyscy są zdziwieni jak pokazuję sukienkę, że w takiej cenie można kupić nową i ładną :)

Zastanawiam się nad takimi fryzurami, ale "chyba" kupię opaskę wiązaną z tyłu,to jednak bardziej 1 pasuje, ciężki temat :)

ŚLUB 2017

13 sie 2017 - 08:26:32

@paulina8812 moj wymarzony termin!!!;D ja zawsze tak chcialam miec wesele... Niestety.eh terminy na sali na to nie pozwalają! Wesela wtedy sa boskie! Nie opadnie jeszcze magia po swietach, a juz nabiera rozpedu sylwester... W tym, w magii i blasku choinki- wesele.... Bylam na kilku takich weselach..sa boskie! Magiczne,inne. A jeszcze jak jest śnieg- to jaka cudowana sesja zdjęciowa..np na drodze zasniezonej w blasku lamp, po ciemku na sankach! Bosko!;D

@madziaalneka wczoraj ślubowala przeciez malgosiaw123



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-13 08:27 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

13 sie 2017 - 09:44:04

@Gosiek00 jak mogłam przeoczyć :o @malgosia123 kochana dużo miłości !!!:*

Gosiek jak tam twoja suknia ? Poprawiasz coś ?:)

@paulina8812 piękne te fryzury ale trzeba mieć do tego długie włosy i gęste. A ja mam 4 włosy na krzyż :D zdecydowanie opaska wiązana z tyłu będzie pasować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-13 09:45 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

13 sie 2017 - 11:23:38

@Gosiek00 Chciałabym sesję na śniegu, ale prawdopodobieństwo że będzie biało jest bardzo małe, ostatnio w grudniu marne szanse zobaczyć śnieg :)
Jakieś pomysły, inspiracje po takich weselach?

@madziaalneka coś tam na głowie mam, więc może się uda upiąć warkocza, od dłuższego czasu wprowadziłam sama sobie zakaz podcinania włosów :) a już nie mogę doczekać się jak w styczniu będę mogła obciąć

ŚLUB 2017

21 sie 2017 - 13:57:56

Ale cisza :O Co to nikt już za mąż nie wychodzi? :D Gdzie są relacje panien młodych sierpniowych ?

ŚLUB 2017

21 sie 2017 - 14:45:44

Witam się po. Było najpiękniej jak można sobie wyobrazić. Moja suknia i ogólny wygląd wzbudził zachwyt w gościach ;) Bardzo było miłe to słyszeć. Mieliśmy praktycznie samą młodzież,więc parkiet cały czas był pełny. 3 dniowe wesele skończyliśmy w poniedziałek o 2 w nocy ;)

ŚLUB 2017

21 sie 2017 - 21:06:41

@malgosia123 3 dniowe ??? :D Ja w szoku. Opowiadaj jak to się stało, że dopiero w poniedziałek zakończyliście :D I wszystko ze szczegółami prosimy. I oczywiście pokaż się jak wyglądałaś, na pewno fenomenalnie serce Wszystkiego najlepszego dla Was !

ŚLUB 2017

27 sie 2017 - 09:51:50

Bylam wczoraj na weselu u kuzynki od Mojego.. I powiem Wam to ja i powiedza Wam to wszyscy na tak masakrycznym weselu jeszcze nigdy nie bylam...

I spoko,ze moj.mi zemdlal w kosciele..para mloda wchodzi.. A 3 min poznoej moj splywa nie przytomny i zaryl glowa w ławkę.. W 4 go wynosili..

Dzis mamy isc na.poprawiny..ale noo nie wiem. Jestem tak zniesmaczona tym Weselem(zresztą nie tylko ja) ze musze Wam to opisac.

Idziemy na sale,winietek brak. Szukamy sobie miejsca gdzies najlepiej w 4 ale niekoniecznie... Gdzie nie przycuplam to darli na mnie jape ze pozajmowane i to nie 2 miejsca tylko od razu caly stol do konca. I zamiast tak jak zawsze rodzina pana mlodego z jednej strony, pani mlodej z drugiej to nie.. Rodzina Pana Mlodego rozsiadla się wszedzie. W koncu jak juz laskawie znalezlismy miejsce(obok obcych ludzi z rodziny Pana mlodego) pod scena PRZY GLOSNIKACH to zespol Nas przegonil ze sa to miejsca dla rodziny Pana Mlodego.. Juz na poczatku mnie wk.rw.li..ale dobra jakos poprosilismy mame panny mlodej to tych ludzi poprzeganiala i szlo usiasc.. Od kosciola do sali 100 m. Panstwo Mlodzi wsiadaja w auto..okey.. Czekamy na sali 45 min i dopiero tam dowiadujemy sie ze oni pojechali na cmentarz.. Sala nalezy do jakiejsc z ciotek od panny mlodej więc panna mloda jako ze z rodziny zdecydowala sie tam robic wesele bo duzooooooooo taniej ja to wyszlo. Sala wyglądała jak stodola, jak typowa remiza strazacka z lat 80 ale ok,nie wystroj najwazniejszy.. Sala jest na jakies 80 osob na 100 max. A nas bylo 130... Scisk tak nie samowity ze nawet uaiasc wygodnie nie umiales. Jedyne co szlo zjesc w spokoju to zupa. I to tylko dlatego,ze ja je sie jedna ręka..a jak potrzebowalas uzyc i noza i widelca zapomnij w ogole nie miales mozliwosci dac 2 rak na stół.. Ja siedzialam obok cioci od PM.. Takiej troszke grubszej co co chwile mnie przysiadala bo na dupie spokojnie nie usiedzi... Wysunac krzesla sie nie da zeby do kibla wyjsc.. Porazka totalna.. Ale se mysle spoko,pewnie jedzeniem nadgodnia.. A szczerze? Ja zaraz po powrocie z wesela zrobilam sobie kanapke bo wrocilismy głodni... Jedzenie nie dosc ze bylo.podawane na co 20 osob na takich malych polmiskach to jeszcze bylo po 20 kawalkow(czyli po jednym na osobe) ale tez nie zawsze( czasem po 18) a jak ktos wzial 2 od razu to zostawales bez miesa przylladowo) nim zdazylam się zastanowic na co mam ochotę juz tego nie było,juz nic nie bylo..i nie donosili jedzenia- to byla calosc. Jeali cos juz zostalo jalims cudem to bylo zwyczajnie zimne.. Ale jedzenia bylo za mało stanowczo i to jakoś dupy nie urwało... 1 i druga kolacja byly takie same, co dla mnie tez porazka totalna..nie bylo piwa. Jesli chcialas piwo mogles pojsc i kupic na dół w barze..ale jak to tak z wlasnym alkoholem na wesele przychodzić? Zamiast panstwo mlodzi zapytac gości kto chce piwo i isc na dol i zamowic np nie wiem 30 piw i zaplacic to nie. Ja se mialam.isc kupic piwo za 9 zl i przynieść wlasny alkohol.na weselu.. I kolejna rzecz na która narzekali.wszyscy: zespół. Nie dosc ze oni grali 4 piosenki i robili po 45 min przerwy,przez cala impreze zagrali moze z 40 piosensk, to jeszcze mieli zle naglosnirnie... Inaczej ta sala byla za mala na takie nagłośnienie i wszystko sie odbijalo takim echem ze w ogole nie bylo słychać co to za piosenka jesli juz e ogole jaka.kolwiek leciala... Miejsca na parkiecie nie było zadnego a jeszcze biegaly tam dzieci na ktore trzeba bylo uwazac. Na duzej sali to te dzieci chocia maja miejsce zeby sie bawic. A tak nie dosc ze nie bylo miejsca na parkieciem, to jeszcze uwazaj na dzieci... Klima noby byla..ale co z tego, jak wlaczali ja co 30 min na 2.min ze w i nie zdazylas jej odczuc.. A do tego ja caly czas serce w gardle czy mi tam Paweł zas nie zejdzie nie.zemdleje albo cos innego.jeszcze. Wesele bylo totalna porazaka i jak tak rozmawiam z.ludzmi to kazdy tak twierdzi..


Ah..no i nie było transportu dla gości... Sala na zadupi w jakijs miejscowosci oddalonej o 35 km od Naszego niejsca zamieszkania. Musialam sciagac mojego tate z jeszcze innej miejscowosci- on do miejsca wesela z rodzinnego mojego domu ma na ta sale 48 km..zrby odwiozl Nas nasze 35 km do domu i sam wrocil do siebie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-27 10:10 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

28 sie 2017 - 17:20:40

@Gosiek00 brzmi jak horror :O Jestem w szoku. Byłam na kilku kiepskich weselach, ale na takiej tragedii nigdy :)
Jak tam samopoczucie 2 miesiace przed wielkim dniem ? :*

@iwcia991 jak tam po ślubie? :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :*

@Madzia_M89 Dla Ciebie też kochana wszystkiego najlepszego !!! serce czekamy na relacje "po" od Ciebie i od Iwci.

Teraz czas na jesienne panny młode :P

i jedną zimową @paulina8812 :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 17:25 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

28 sie 2017 - 20:27:51

Cytat
madziaalneka
@Gosiek00 brzmi jak horror :O Jestem w szoku. Byłam na kilku kiepskich weselach, ale na takiej tragedii nigdy :)
Jak tam samopoczucie 2 miesiace przed wielkim dniem ? :*

@iwcia991 jak tam po ślubie? :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :*

@Madzia_M89 Dla Ciebie też kochana wszystkiego najlepszego !!! serce czekamy na relacje "po" od Ciebie i od Iwci.

Teraz czas na jesienne panny młode :P

i jedną zimową @paulina8812 :D

Ah! Samopoczucie swietne!;D moj panikuje!;) wszystko powolo nabiera tempa.. Do konca tygodnia mam miec w koncu zmontowany filmik z podziekowan do akceptacji... Moj fotograf mnie juz przeprasza ze nawala bo ma duzo pracy... 3 mieskac skreca mi ten filmik..

Wszystko teraz nabiera tempa... Mam juz umowione dogadanoe szczegółów z zespolem na koniec wrzesnia,fryzure.. Jutro dzwonie do cukierni zeby sie dowiedziec kiedy mozemy podjrchac obgadac szczegóły..protokol spisany,zapowiedzi leca. Pan Mlody ubrany... Nie ma tylko paska..

Tylko teraz on, ja i cala rodzina calkiem powaznie sie boimy ze moj Pawel mi tam przed oltarzem zemdleje...

Taaaaaak! Czekamy na relację!;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 20:28 przez Gosiek00.

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

29 sie 2017 - 10:11:30

Hejo hi
Ja już popadam w lekka panikę bo to już tylko 25 dni zostało aż mi się wierzyć nie chce że to już coraz bliżej :o

Przez ostatni czas udalo nam sie ogarnac dla mojego P. garnitur w sumie to w jednym sklepie ubral sie caly buty koszula mucha pasek :D jedynie spodnie mial do skrócenia ale to na koszt firmy i do odbioru ma na poczatku wrzesnia. Az mi sie łezka zakrecila w oku jak go zobaczylam takiego eleganckiego serce a baaardzo zadko widuje go w garniaku prawie ze w cale.
Teraz tylko musi kupic jakies spodnie koszule i buty na slub mojego kuzyna ktory jest tydzien przed nami.
Odebralismy tez obraczki.

Zapisalam sie napróbny makijaż na sobote 02.09 jeszcze tylko musze zapisac sie na próbna fryzurę.

Do kwiaciarki na dniach podejde uzgodnic dokladnie bukiet i cala reszte no i wystroj kosciola ale moja sasiadka ktora tez slubuje w ten sam dzien musi ogarnac nr do dziewczyny ktora po nas slubuje zeby uzgodnic kolor i rodzaj kwiatow. Mam nadzieje ze sie dogadamy.
Zostalo nam tez zamowic kilka drobniejszych rzeczy przez neta.
Ja tylko nadal glowkuje jakie ponczochy wybrac do butow nude i nie moge zdecydowac sie na kolczyki hmm

Przymiarke sukni mam za tydzien w sobote.
Jeszcze czekamy za potwierdzeniem gosci i bede zamawiac winietki.

A od tego weekendu zaczynaja sie same imprezy tańczy Teraz w sobote ide na panienski do mojego kuzyna dziewczyny tydzien później mam swoj panieński i potem slub kuzyna i na koniec nasz :D

Gosiek00 faktycznie wesele na ktorym bylas jednym slowem masakra. Ja juz wolalabym nie robic w ogole niz na tyle osob i szczedzic na jedzeniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto zapłaci za wesele