Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

26 lip 2017 - 09:57:46

Cytat
isiowaa
@madziaalneka tańczyliśmy do Ellie Goulding - How Long Will I Love You. Zdjęć sali ani kościoła jeszcze nie mam :) Makijaż byłby super gdyby nie fakt, że było strasznie gorąco i cienie mi zniknęły z oczu przez ten upał, na szczęście rzęsy ratowały całą sytuację i nie było tego widać aż tak. Z włosami nic nie robiłam, więc z nich byłam zadowolona i co najważniejsze dobrze się czułam :) Wesele mieliśmy w Ulanowie na Podkarpaciu. Wódki poszło nam około 50 butelek na 105 osób, wina poszło około 15 butelek i do tego jeszcze sporo bimbru.



TAK MAŁO WÓDKI WAM POSZŁO?????????????????????????

ŚLUB 2017

26 lip 2017 - 10:17:40

@Gosiek00 w sumie od rana miałam tylko niewielki stres. Wstałam koło 7 i poszłam się wykąpać, później śniadanie i pojechaliśmy jeszcze w kilka miejsc żeby wszystko dopiąć. Mąż jak zobaczył mnie w sukni to się ciągle uśmiechał, ja na jego widok w garniturze miałam tak samo :D A no poszło nam tak mało wódki, bo było strasznie gorąco, mieliśmy dużo osób starszych i niepijących. Teraz nam zostanie pewnie wódka na rodzinne imprezy i pewnie jeszcze by zostało na następne wesele rodzeństwa męża :D
@madziaalneka dokładnie, miałam włosy wyprostowane, w takich się najlepiej czuję i wyglądam dobrze :)

ŚLUB 2017

26 lip 2017 - 13:45:32

Ja tez od początku nie byłam za kupowaniem wielkich butelek i nie wiadomo ile tej wodki. Zawsze zostaje, wszystkim :) więc po co przepłacać. My mieliśmy mało i to 0.5 i też zostało, a tego dnia wcale nie było tak gorąco :)
Na weselu było dużo młodych ludzi wiec większość piła . Kobiety postawiły na wino i naleweczki.

Chociaż teraz haahahah przypomniało mi się jak u mnie w miejscowości było wesele. Rodzina dość biedna i patologiczna na weselu zabrakło wódki i panna młoda z drużbami i panem młodym przyjechała do pobliskiego marketu po wódkę. Wyglądało to komicznie jak weszła do sklepu w sukni ślubnej :D

@isiowaa to najważniejsze że dobrze się czułaś w takiej fryzurze tego dnia :) a makijaż to było to przewidzenia skoro pogoda była upalna. W takich upałach nawet najdroższe cienie by nie wytrzymały :)

Oglądałam dzisiaj zdjęcia z wesela kolegi . Kolor przewodni czerwony... Ale żeby cała rodzina się tak ubrała od razu. Powiem Wam masakra !

@isiowaa a powiedz kochana orkiestra i fotograf sprawdzili się ?:) I najważniejsze jak poszło wam podczas przysięgi :D organizowaliście poprawiny ?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-26 14:42 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

26 lip 2017 - 18:23:00

@madziaalneka co do orkiestry to na kilka miesięcy przed nadeszły mnie wątpliwości, ale super poprowadzili imprezę i jesteśmy z ich pracy w stu procentach zadowoleni. Goście też chwalili nasz wybór, więc to był strzał w dziesiątkę. Fotograf i kamerzysta byli sprawdzeni, więc o to się kompletnie nie martwiłam, bo wiedziałam, że będzie idealnie :) Poprawiny organizowała mama męża, bo się uparła, że muszą być. My jedynie pomagaliśmy, bo nie były one dla nas zbyt ważne. Na przysiędze było kilka wpadek, mąż się zestresował, ja się zestresowałam, ale jakoś to poszło. Nie wyszło idealnie, ale jakoś to przeżyjemy :D

ŚLUB 2017

26 lip 2017 - 19:01:02

Nam też bardzo dużo wódki i win zostało... najważniejsze, że nie zabrakło :D

Cytat
isiowaa
dokładnie, miałam włosy wyprostowane, w takich się najlepiej czuję i wyglądam dobrze :)

@isiowaa Gratulacje! ja również miałam proste włosy :) jedynie lekko upięłam dwa pasemka do tyłu aby wsunąć grzebyk welonu. U mnie kręcone włosy nie zdały by egzaminu bo mam takie włosy, że szybko się prostują... Poza tym proste włosy pasowały do mojej sukni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-26 19:01 przez natalazs.

ŚLUB 2017

27 lip 2017 - 20:05:18

Jest tu jakaś sobotnia panna młoda ?:D

ŚLUB 2017

27 lip 2017 - 21:32:33

Cytat
madziaalneka
Jest tu jakaś sobotnia panna młoda ?:D

Chyba nie ma żadnej, dopiero 5.08

ŚLUB 2017

28 lip 2017 - 09:37:30

W takim razie też już wkrótce :D

ŚLUB 2017

29 lip 2017 - 09:51:23

Ale wydaje mi się,ze był ktoś z 29.07..

ŚLUB 2017

29 lip 2017 - 10:04:15

No to niech się zgłosi jak najszybciej :D bo to już dziś :D U mnie piękna pogoda. Jak tak czytam wasze wpisy to po prostu zazdroszczę tych przygotowan chętnie bym do tego wróciła. To był piękny czas który mnie z mężem niesamowicie zbliżył do siebie. Czasami było ciężko, były problemy ale kurcze trzeba brać garściami z tego czasu przed ślubem :D potem jest już trochę inaczej przynajmniej u nas :)
My dzisiaj idziemy na wesele do rodziny, więc lecę do fryzjera. Miłego dnia

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

03 sie 2017 - 13:48:42

isiowaa Gratulacje! Szczęścia na nowej drodze zycia :D kwiaty

Nam zostalo jeszcze 51 dni serce
A dopiero co pisalam ze 100dni...nie wiem kiedy to zleciało :o

W sobote byłam na przymiarce sukni. I po wymianie dołu jestem zadowolona :) zupełnie inaczej sie układa jest ciezsza, lejaca i jest to czysta biel :D dobrze że wziąłem sprawy swoje ręce i ogarnęlam material.
Ogólnie to krawcowa jakby zmienila podejscie ze az w szoku bylam...
Nadal sporo aplikacji brakuje ale wszyla miski podtrzymujace biust poki co gora nie jest dospasowana wiec troche dziwnie czulam sie z tymi miskami bo jednak tylko one beda potrzymawac biust. Mam nadzieje że efekt koncowy bedzie taki jaki chcialam.
Nastepna i ostatnia przymiarke mam 9.09.czyli 2 tyg przed slubem i potem jakos 2 dni przed ja odbiore.

Obraczki odbieramy przed 20 sierpnia.
W sierpniu musimy jeszcze ogarnąć sale dogadac jakie kwiaty chcemy dekoracje. Z kwiaciarka pod koniec sierpnia musze uzgodnic jak dekorujemy kosciol ale w miedzy czasie musialabym pogadac z dziewczynami co biora slub po mnie zeby uzgodnic jaki kolor ma byc kwiatow a tego dnia slubuja 3 pary w tym moja sasiadka ;) no i najwyzszy czas zeby pozamawiac balony, ozdoby na auto itd. Troche tego jeszcze jest.

ŚLUB 2017

04 sie 2017 - 14:25:32

@_Sylwia88_ Dziękujemy :)

My wczoraj byliśmy na plenerze. Matko, jaka ja byłam zmęczona. Zdjęcia zajęły nam prawie 3 godziny, plus dojazd jakieś 2 godziny, ale było warto :D Pogoda byłaby idealna gdyby nie upał. Już po wyjściu z samochodu było mi tak gorąco, że się prawie roztopiłam. Na szczęście podkład mi wytrzymał do 23 kiedy go zmywałam. Jedynie świeciłam się na nosie, ale to zawsze tak mam :D Gorzej jest z nogami, poszłam bez rajstop i teraz mam poobcierane uda. Prawie zgubiłam bransoletkę, która do tego mnie poparzyła na ręce i w dniu wesela i na sesji. Tyle się nachodziliśmy po parku, że jeszcze dzisiaj mnie bolą nogi. Miejsce fotograf zaproponował nam świetne. Już się nie mogę doczekać efektu końcowego :D

ŚLUB 2017

05 sie 2017 - 21:39:22

Hejo!!!
Nie było mnie tu.....od 25 strony chyba :D
Nie ma co zaniedbałam forum mega!
U mnie coraz bliżej....bo już 26.08.
10.08 idę na przymiarkę sukni. Tak to została dekoracja, kupienie muchy i butów dla mojego Konrada i alkohol :D Tylko z tym mam problem bo nie wiem ile. Będę miała ok 71 osób więc liczę 71 butelek 0,5 + jakiś zapas. myślę o 80 butelkach.
Czas mega szybko leci jeszcze nie tak dawno odliczałam czas do ślubu (582 dni!!!) a teraz zostało 21 :) jeszcze do to nie dociera....a boję się ze ze stresu nie będe w stanie w kosciele powiedziec ani jednego słowa

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

06 sie 2017 - 08:07:14

isiowaa to czekamy na fotki :D ale pogodę to mieliście typowo letnia w dzień ślubu i w plenerze :) ja tylko modle się żeby nie padalo...

Madzia M89 gdzieś Ty była tyle czasu?? :( Masz jakieś fotki sukni z przymiarek wczesniejszych?
Widzę że zmieniliście datę ślubu z 9.09 na 26.08.

ŚLUB 2017

06 sie 2017 - 09:46:16

@Madzia_M89 no witamy Panią ponownie!!tańczytańczy zaginęłas i Ty i autorka wątku;p a ja kilka razy o Tobie wspominalam;p jak Ty moglas żyć bez tak fajnego forum;D i bez tak zajebistych dziewczyn z tego forum?;D;D nadrobilas czytanie?..
Czemu zmieniliscie datę ślubu?... :)
Pochwal się,co juz masz?.. Noo bo juz masz tylko 20 dni;

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto zapłaci za wesele