Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

03 cze 2017 - 09:33:06

Cytat
_Sylwia88_
Cytat
madziaalneka
@adriannka88 Witamy w naszym gronie :) Jak było na przymiarce?
@malenstwo84 a kiedy ślubujecie? :)
@_Sylwia88_ koniecznie zdaj relacje z przymiarki kochana

Oczywiście zdam relacje :D




I foto ślicznie poprosimy!;)

Czyli nie będę nanstarszatańczy


Dziewczyny...a czy zaraz po slubie planujecie bobaska?.. A może juz macie?:)

madzialneka Tobie zostało równo 2 tygodnie,nie?:)

Jak samopoczucie?ściana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-03 09:36 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

03 cze 2017 - 10:29:23

Na przymiarce oczywiscie wyszlo jak zawsze.te sukienki co mi sie podobaly to zle w nich wygladalam..wybralam biala sukienke dol z tiulu, gora: gorset a na to bedzie dobrane bolerko z koronki.zdjecia nie mam ale w lipcu bedzie.ogolnie chvialam sukienke bez duzej ilosci ozdob.wole nadrobic to bizuteria noz swiecic jak choinka :-) ale to wedlug gustu.takze sukienka jedyna ozdobe jaka ma to srebrna ozdoba w pasie na gorsecie.do tego chce wiszace kolczyki ( ktorych jeszcze nie mam) . Fryzura -na pewno wlosy spiete.mysle nad welonem ? Ale jeszcze nie wiem czy nie skonczy sie na ozdobie na wlosy.

A fryzura mysle cos w tym stylu :

Albo :





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-03 11:52 przez adriannka88.

ŚLUB 2017

03 cze 2017 - 15:09:49

@Gosiek00
Dzisiaj wstałam rano i dostałam uderzenie gorąca, tak nagle, że już za dwa tygodnie my. A za tydzień jak wstanę w sobote, to już w ogóle :D A za dwa haha
Także stresik powoli dopada. Winietki wszystkie już gotowe. Wczoraj byliśmy na sali i dobrze że pojechaliśmy bo właścicielka sali już nam chciała proponować jakieś dekoracje, ale powiadomiliśmy ją że przyjedzie florystka. Jakoś wyleciało mi to z głowy.
Winietki gotowe, ostatnie potwierdzenia dotarły, na sali wszystko zaklepane. Dzisiaj jade do kwiaciarni, ostatni raz obgadać te kwiaty, czy na pewno będą. Cukiernia za tydzień, też jestem umówiona tylko żeby zaklepać. Ja muszę mieć wszystko potwierdzone bo nie będę mogła spać :P
Do fryzjerki i kosmetyczki też już dzwoniłam i zapytałam czy na pewno nikt więcej na tą godzine wpisany nie jest :D Bo słyszałam takie historie i nie chce żeby u mnie takie coś miało miejsce.
Wczoraj kupiliśmy pasek do spodni dla mojego PM. Długo szukaliśmy.
Historie mojej sukni znacie, jest w salonie, który zgodził się na poprawki. Nie wiem jak to będzie wyglądać, mam tylko nadzieje, ze się nie rozpłaczę.
Jeszcze jedną fryzure próbną będę miała prawdopodobnie za tydzień, będzie wianek i welon wpięty nisko. Wianek też robi mi florystka.
14 dni serce

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

04 cze 2017 - 10:40:22

Dziewczyny tak jak pisałam zdaje relacje z przymiarki... zaczne od tego ze jak na pierwsza przymiarke suknia nie jest dopasowana bo jest za szeroka brakuje kilku elementow itd. I wiadomo nie ma w sobie tego uroku. Dopytywalam o brakujace rzeczy czy krawcowa o nich pamieta i gdzie jeszcze trzeba zagescic koronke. Dol sukni to juz w ogole wygladal nie tak jak powinien wiec trzeba koniecznie go bardziej nie wiem jak to ujac hmm zmarszczyc zeby lepiej sie ukladal. Po powrocie do domu przejrzalam zdjecia i zaczelam miec wieszke watpliwosci co do materialu. Bedac na pierwszym spotkaniu i omowieniu jaka chce suknie przymierzylam 2 suknie jedna miala gore podobna do tej co przymierzalam w salonie a druga dol. Chodzilo mi o gore z koronki a dol z muślinu delikatny i lejacy. W tej mojej wstepnie gora jest ok ale dol patrzac na zdjecia jest jakby sztywny i wpadajacy w szarosc :( kuzynka ktora byla ze mna na przymiarce wspominala ze to chyba nie jest ten muslin ale stwierdzilam ze ma takie wrażenie bo jest za dluga i nie jest odpowiednio zmarszczona i przez to sie nie uklada. Zaczelam przegladac zdjecia po kilka razy i gora z dolem gryzie sie a w lustrze tego nie bylo widac :( w poniedziałek bede dzwonila do krawcowej i zapytam co to za muślin i czy przypadkiem nie pomylila sie. Grzecznie jej powiem ze nie chce takiego. Mam nadzieje ze nie bedzie robila problemow bo jak na moje to ma byc suknia jaka sobie wymarzylam na ten wielki dzien i za ktora place nie male pieniadze ;( no i to byla dopiero 1 przymiarka wiec zmiana dolu nie powinna byc problemem na tym etapie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-04 10:45 przez _Sylwia88_.

ŚLUB 2017

04 cze 2017 - 10:48:44

zrób zdjęcia na przymiarce a my ocenimy.

ŚLUB 2017

04 cze 2017 - 14:46:28

My wczoraj cały dzień poza domem, przynajmniej protokół mamy już z głowy :)

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

04 cze 2017 - 16:05:04

Dodaję dwa zdjęcia. Musiałam bardziej pomniejszyc bo za duży rozmiar miały.
Ten ozdobny pas jest tylko po to zeby porównać jakiej grubości ma być ozdobna tasiemka.



ŚLUB 2017

04 cze 2017 - 18:51:18

Piękna suknia ;) efekt końcowy będzie cudny

Patrzę na pierwszy post który się pojawil na tym forum i widzę ze najwięcej dziewczyn było z 17 czerwca jak ja. Teraz żadna się nie odzywa ;( szkoda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-05 10:12 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

05 cze 2017 - 17:44:18

Cytat
Gosiek00


Dziewczyny...a czy zaraz po slubie planujecie bobaska?.. A może juz macie?:)
Oj nie,nie. Na razie temat dzieci uważam za zamknięty :D

ŚLUB 2017

05 cze 2017 - 22:12:31

Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00


Dziewczyny...a czy zaraz po slubie planujecie bobaska?.. A może juz macie?:)
Oj nie,nie. Na razie temat dzieci uważam za zamknięty :D

A my wręcz przeciwnie. Od razu będziemy się starać. Ogólnie chcemy trójeczkę i mam nadzieję, ze to marzenie się spełni :)

ŚLUB 2017

05 cze 2017 - 23:04:49

My również od razu po ślubie będziemy chcieli powiększyć rodzinę i będziemy się o to starać. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-06 17:05 przez natalazs.

ŚLUB 2017

06 cze 2017 - 05:30:12

My rowniez planujemy dzieci i to chyba juz w noc poslubna poczynimy starania super

ŚLUB 2017

06 cze 2017 - 08:01:18

Cytat
Gosiek00
Dziewczyny...a czy zaraz po slubie planujecie bobaska?.. A może juz macie?:)

My byśmy chcieli, ale najpierw wolimy skupić się na tym żeby zarobić na budowę domu, dopiero później zaczniemy się starać. Ja mam na szczęście o tyle dobrze, że jestem jeszcze młoda, więc możemy z powiększaniem rodziny chwilę poczekać :)

ŚLUB 2017

06 cze 2017 - 09:50:11

Moja suknia w całości zmieniona w ogóle nie wygląda tak jak ze zdjęcia. Powiedzialabym nawet ze to "projekt własny" :D jakby mi to ktoś powiedział kilka miesięcy temu to bym wysmiala :o największe ryzyko tego dnia ;(ściana

ŚLUB 2017

06 cze 2017 - 10:37:29

Cytat
madziaalneka
Moja suknia w całości zmieniona w ogóle nie wygląda tak jak ze zdjęcia. Powiedzialabym nawet ze to "projekt własny" :D jakby mi to ktoś powiedział kilka miesięcy temu to bym wysmiala :o największe ryzyko tego dnia ;(ściana
Czyli jest źle czy dobrze?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślubne dodatki - bielizna