Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

9 minut temu

sprawdzony stomatolog

13 minut temu

sklep detailingowy

37 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

20 kwi 2017 - 23:27:39

Nam zostało 114 dni ślubu.
Gosiek00 Jak widzę ile masz załatwione to łapie się za głowę, mój ślub bliżej a ja dopiero zaproszenia dzisiaj zamówiłam (ale umówiłam się z babką że do weekendu majowego zaproszenia będą u mnie:)

Jeszcze nie mamy obrączek, garnituru, nie byłam jeszcze na próbnej fryzurze i makijażu, nie mam załatwionej kwiaciarni, tort wybrany lecz nie zamówiony:), ale na szczęście suknia wybrana i zamówiona już w lutym:)

W poniedziałek jesteśmy umówieni u księdza na podpisanie Protokołu Przedślubnego, do kwiaciarni musimy się wybrać, po weekendzie majowym zapiszemy się na kurs tańca.

Cały czas szukam atrakcji na wesele, zamówione zostały balony z helem myślałam nad lampionami ale je trudno podpalić i dobrze puścić w niebo. Myślałam nad pokazem iluzjonisty co myślicie? Jakie Wy macie atrakcje?


A macie sukienki na poprawiny? Pochwalcie się:) bo ja nie mam pojęcia jaką wybrać za jaką się rozglądać:)

Będzie miała któraś z Was dekoracje z gipsówki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 23:30 przez KatKa94.

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 08:51:20

Cytat
KatKa94
Nam zostało 114 dni ślubu.
Gosiek00 Jak widzę ile masz załatwione to łapie się za głowę, mój ślub bliżej a ja dopiero zaproszenia dzisiaj zamówiłam (ale umówiłam się z babką że do weekendu majowego zaproszenia będą u mnie:)

Jeszcze nie mamy obrączek, garnituru, nie byłam jeszcze na próbnej fryzurze i makijażu, nie mam załatwionej kwiaciarni, tort wybrany lecz nie zamówiony:), ale na szczęście suknia wybrana i zamówiona już w lutym:)

W poniedziałek jesteśmy umówieni u księdza na podpisanie Protokołu Przedślubnego, do kwiaciarni musimy się wybrać, po weekendzie majowym zapiszemy się na kurs tańca.

Cały czas szukam atrakcji na wesele, zamówione zostały balony z helem myślałam nad lampionami ale je trudno podpalić i dobrze puścić w niebo. Myślałam nad pokazem iluzjonisty co myślicie? Jakie Wy macie atrakcje?


A macie sukienki na poprawiny? Pochwalcie się:) bo ja nie mam pojęcia jaką wybrać za jaką się rozglądać:)

Będzie miała któraś z Was dekoracje z gipsówki?


Ja też nie mam jeszcze garnituru;p ale tylko dlatego, ze moj się nie zgadza;) gdyby to zalezalo ode mnie, to juz by byl:D

Zaproszenia w większości rozdane, zodtalo okolo 20 sztuk. Wszystko od strony mojego Pawła... na szczęście ta rodzina dla ktorej sa te zaproszenia mieszka blisko siebie wiec w jeden dzien pbskoczymy:) myslelismy o weekendzie. .jednak chyba wyjedziemy na majowke:)

Fryzury ani makijażu tez nie testowalam jeszcze:)

A jesli chodzi o kurs tańca....ja bym sie bala, ze tak późno... jak sie dowiedzialam normalna para potrzebuje 6-10 lekcji (chyba że ktos jest taki jak ja i nie czuje rytmu i zawsze jest 3 sekundy przed rytmem) to troche wiecej;) zelaszcza jak sie pracuje na zmiany i nie jest możliwe miec lrkcjenraz w tyg...w kwietniu mieliśmy 1... to graniczy z cudem zgrac sie w czasie jeszcze z instruktorem. Wolalam isc wcześniej, bo my to lamagi. ..a tak mamy caly taniec teraz mozemy ćwiczyć i juz tylko szlify:)

Ja juz sie nie mogę doczekac wesela:D eh..i moja.suknia dopiero na poczatku czerwca będzie:/

Wczoraj mama sie ze mnie śmiała, ze cirkawe co ja będę organizować i przeżywać, jak juz będę po ślubie:D

A jeśli chodzi o sukienkę na poprawiny.... eh. Chciałabym czerwoną. Juz nawet kupiłam. . Czy to będzie nietaktem?? Ja nie czuję się i nie wyglądam zbyt dobrze e biaoych/kremowych sukienkach.. nie należę do najszczuplejszych i taka krotka sukienka jasna tak bardzo popularna.na poprawinach powoduje, ze wygladam jeszcze grubiej i niekorzystnej.... najchetniej kupiłbym czarną...ale wiadomo to tak średnio wypada... kupilam kilka dni temu piękną, czerwoną sukienkę, która ukryea niedoskonalosci i podkrrsla atuty... dodatkowo kolorem przewodnim jest u mnie przeciez czerwień. .. myślicie, ze to będzie nietakt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 09:26 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 09:46:21

Ja fryzurę będę robiła sobie sama. Albo po prostu wyprostuję włosy tak jak zawsze, albo zrobię fale na prostownicy. Makijażu też nie przewiduję jakiegoś spektakularnego. Stawiam na rzęsy, byłam wczoraj na swoich pierwszych i wiem, że na ślub będę musiała mieć coś więcej niż 1:1 :) Dzisiaj jedziemy na weekend do narzeczonego i zaczniemy rozdawać zaproszenia. Jutro zostanie nam 3 miesiące do ślubu, przeraża mnie to, bo mamy jeszcze tyle do załatwienia...

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 10:56:56

wiesz Gosiek00 w czym się dobrze czujesz ale do czerwonej sukienki musiałabyś chyba założyć coś takiego żeby wyróżniało Cię z pośród innych gości:) np. jakaś ładna ozdoba do włosów?:)

Ja myślałam nad sukienką lou, bo na mojej sukni ślubnej też jest taka gipiura jak przy dekolcie tej:) oczywiście do tej sukienki doszyłabym ramiączka żeby czuć się komfortowo:) co myślicie?




nad włosami i makijażem myślałam coś takiego:) w upięciach nie czuję się za dobrze a do sukni muszę mieć włosy do tyłu bo jej największym atutem jest dekolt:)a co do makijażu to oczywiście rzęsy doklejane:)

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 11:21:20

Cytat
KatKa94
wiesz Gosiek00 w czym się dobrze czujesz ale do czerwonej sukienki musiałabyś chyba założyć coś takiego żeby wyróżniało Cię z pośród innych gości:) np. jakaś ładna ozdoba do włosów?:)

Ja myślałam nad sukienką lou, bo na mojej sukni ślubnej też jest taka gipiura jak przy dekolcie tej:) oczywiście do tej sukienki doszyłabym ramiączka żeby czuć się komfortowo:) co myślicie?


nad włosami i makijażem myślałam coś takiego:) w upięciach nie czuję się za dobrze a do sukni muszę mieć włosy do tyłu bo jej największym atutem jest dekolt:)a co do makijażu to oczywiście rzęsy doklejane:)


Kochana! Ja obowiazkowo rzęsy 2:1 bo e takich wygladam najlepiej-juz się nawet umowilam na termin...i do tego makijaz jakies smokey eye..znaczy moglabym zrobic sama..ale ja nie wykonturuje tak twarzy jak zawpdowiec i nie wiem jaki ppdklad najlepiej sprawdzi się na zdjęciach- wole nie ryzykować i skorzystać z.profesjonalisty..

Fryzura-sliczna:) sama chcialam.podobna, bo lepiej wygladam w rozpuszczonych niz spietych...albo takie calkie tylko loki...ale boje sie ze w tancu jak sppconana i w ogole to raz ze włosy beda przeszkadzac..a dwa..beda sie wszędzie do mnie kleic..:) zwlaszcza jak kttas ma w latoni dowali 32 stopnie...to wlosy splyna:)

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 13:23:33

Dziewczyny ratujcie

Potrzebuje sprawdzony sklep z sukienkami dla druhen.

Polecicie coś???

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 17:47:23

Cytat
KatKa94
Nam zostało 114 dni ślubu.
Gosiek00 Jak widzę ile masz załatwione to łapie się za głowę, mój ślub bliżej a ja dopiero zaproszenia dzisiaj zamówiłam (ale umówiłam się z babką że do weekendu majowego zaproszenia będą u mnie:)

Jeszcze nie mamy obrączek, garnituru, nie byłam jeszcze na próbnej fryzurze i makijażu, nie mam załatwionej kwiaciarni, tort wybrany lecz nie zamówiony:), ale na szczęście suknia wybrana i zamówiona już w lutym:)


Cały czas szukam atrakcji na wesele, zamówione zostały balony z helem myślałam nad lampionami ale je trudno podpalić i dobrze puścić w niebo. Myślałam nad pokazem iluzjonisty co myślicie? Jakie Wy macie atrakcje?


A macie sukienki na poprawiny? Pochwalcie się:) bo ja nie mam pojęcia jaką wybrać za jaką się rozglądać:)

Będzie miała któraś z Was dekoracje z gipsówki?

Nie mam żadnych atrakcji,muszą one być? Pokaz iluzjonisty to dla mnie przesada. Nie zdecydowałabym się na to.
Na próbnej fryzurze nie będę,bo prawdopodobnie włosy robię sama.
Na poprawiny planuje dwuczęsciową,koronkową w kolorze pudrowego różu.

Gosiek na pewno czerwona sukienka to nie żaden nietakt. Głupio wyglądałabyś w czarnej,albo granatowej,bo to w sumie Panna Mloda. Ale ja uważam,że wszystkie inne kolory są spoko :) Czemu tak wcześnie odbierasz suknię ślubną?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 17:49 przez malgosiaw123.

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 18:23:37

Tak. Tort mam już zamówiony, muszę tylko poinformować cukiernię o ostatecznej liczbie gości. Bo zamawiałam 5 pięter (liczyłam na ok 140 osób) a z pewnością wystarczą 3/4. Chciałabym zwykły biały tort przyozdobiony tylko kwiatami, coś jak ten:


Ciasta też już zamówiłam. Miałam możliwość zamówienia swojskich wypieków od mamy właścicielki sali, tak też zrobiłam.

Jeśli chodzi o kwiaty to zamówiłąm bukiety dla siebie i świadkowej oraz butonierki dla chłopaków. Kwiaty na sali mam w cenie sali, jak chciałąbym coś ładniejszego to muszę dopłacić. Ale ja zadowolę się tym co jest w cenie. Kościoła nie stroję. W Katedrze, w której będę miała ślub mam w cenie wstążki na ławach, dywan i kwiaty na ołtarzu. Dodatkowo nic nie domawiam.

Bukiet chcę taki


będzie pasował do mojego wianka


Myślałam o niskim upięciu, coś takiego


A sukienkę na poprawiny kupiłam przez internet taką


ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 21:31:46

Cytat
malgosiaw123
Cytat
KatKa94
Nam zostało 114 dni ślubu.
Gosiek00 Jak widzę ile masz załatwione to łapie się za głowę, mój ślub bliżej a ja dopiero zaproszenia dzisiaj zamówiłam (ale umówiłam się z babką że do weekendu majowego zaproszenia będą u mnie:)

Jeszcze nie mamy obrączek, garnituru, nie byłam jeszcze na próbnej fryzurze i makijażu, nie mam załatwionej kwiaciarni, tort wybrany lecz nie zamówiony:), ale na szczęście suknia wybrana i zamówiona już w lutym:)


Cały czas szukam atrakcji na wesele, zamówione zostały balony z helem myślałam nad lampionami ale je trudno podpalić i dobrze puścić w niebo. Myślałam nad pokazem iluzjonisty co myślicie? Jakie Wy macie atrakcje?


A macie sukienki na poprawiny? Pochwalcie się:) bo ja nie mam pojęcia jaką wybrać za jaką się rozglądać:)

Będzie miała któraś z Was dekoracje z gipsówki?

Nie mam żadnych atrakcji,muszą one być? Pokaz iluzjonisty to dla mnie przesada. Nie zdecydowałabym się na to.
Na próbnej fryzurze nie będę,bo prawdopodobnie włosy robię sama.
Na poprawiny planuje dwuczęsciową,koronkową w kolorze pudrowego różu.

Gosiek na pewno czerwona sukienka to nie żaden nietakt. Głupio wyglądałabyś w czarnej,albo granatowej,bo to w sumie Panna Mloda. Ale ja uważam,że wszystkie inne kolory są spoko :) Czemu tak wcześnie odbierasz suknię ślubną?

Ponieważ moja krawcowa jest w ciąży i czerwiec to jej ostatni pracujacy miesiąc przed L4 i macierzyńskim...:) odbieram na początku czerwca wiec w razue czego mam miesiac na ewentualne poprawki u niej:)

Cytat
Gosiek00
Cytat
malgosiaw123
Cytat
KatKa94
Nam zostało 114 dni ślubu.
Gosiek00 Jak widzę ile masz załatwione to łapie się za głowę, mój ślub bliżej a ja dopiero zaproszenia dzisiaj zamówiłam (ale umówiłam się z babką że do weekendu majowego zaproszenia będą u mnie:)

Jeszcze nie mamy obrączek, garnituru, nie byłam jeszcze na próbnej fryzurze i makijażu, nie mam załatwionej kwiaciarni, tort wybrany lecz nie zamówiony:), ale na szczęście suknia wybrana i zamówiona już w lutym:)


Cały czas szukam atrakcji na wesele, zamówione zostały balony z helem myślałam nad lampionami ale je trudno podpalić i dobrze puścić w niebo. Myślałam nad pokazem iluzjonisty co myślicie? Jakie Wy macie atrakcje?


A macie sukienki na poprawiny? Pochwalcie się:) bo ja nie mam pojęcia jaką wybrać za jaką się rozglądać:)

Będzie miała któraś z Was dekoracje z gipsówki?

Nie mam żadnych atrakcji,muszą one być? Pokaz iluzjonisty to dla mnie przesada. Nie zdecydowałabym się na to.
Na próbnej fryzurze nie będę,bo prawdopodobnie włosy robię sama.
Na poprawiny planuje dwuczęsciową,koronkową w kolorze pudrowego różu.

Gosiek na pewno czerwona sukienka to nie żaden nietakt. Głupio wyglądałabyś w czarnej,albo granatowej,bo to w sumie Panna Mloda. Ale ja uważam,że wszystkie inne kolory są spoko :) Czemu tak wcześnie odbierasz suknię ślubną?

Ponieważ moja krawcowa jest w ciąży i czerwiec to jej ostatni pracujacy miesiąc przed L4 i macierzyńskim...:) odbieram na początku czerwca wiec w razue czego mam miesiac na ewentualne poprawki u niej:)


I tez uważam, ze iluzjonista to przesada..w ogóle atrakcje na weseleu to przesada. Znaczy ja będę miala forobudke, ale tylko dlatego, ze Nasz zespół ma ja w cenie na weselach na.ktorych grają, to co mi szkodzi:) gdybhm miala za to dodatkowo doplacac to bym sie nie zdecydowała.... jedyne na czym mi zalezalo to ozdoby łabędzie z balonow przy wejsciu glownym do dworka..ale jak sie dowiedzialam jaka jest cena to zrezygbuje chyba...

Powoedzcie mi jak to jest z tymi kwiatami? O co chodzi z bukiemem dla swiadkowej i czy jest on konieczny?..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 21:37 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 21:37:39

Cześć,
my mam slub 10.06.
Dziś wlasnie zrobiłam przywieszki na alkohol.
Wkrótce idziemy spisać protokół (czy potrzeba wtedy też świadków?).
Sukienka będzie się szyć w maju.


Tort będzie być może taki:
(u góry zamiast ptaszków będą takie a'la chorągiewki z napisem "all you need is love"

Fryzurę chcę raczej spietą w luźny lekki kok gdyż z tyłu dekold będzie w literę V.Chciałabym też mieć wplecioną we włosy koralikową girlandę.

Jesli chodzi o ubranie na poprawiny to marzy mi się spódnica 7/8 taka jakie często miewała prowadząca poprzedniej edycji "Bake off",ale nigdzie nie mogę takiej znaleźć także pewnie kupię jakąś sukienkę.
Na próbną wybieram się w maju, a jeśli chodzi o makijaż to młodsza znajoma będzie tu malować wszytskich+kępki oczywiście.

Buty mam nowe ładne, muszę trochę pochodzić bo tak jak pisałyście wcześniej ja też na codzień latam w plaskich. Awaryjnie kupię sobie typowe baletki.
Bukiet marzy mi się jakby z polnych kwiatów ewentualnie z gipsówki.
Dekorację będziemy mieć rustykalną, na stołach bukiety z ogrodowych i polnych kwiatów, nie w wazonach a w słoikach, świeczniki będą z brzozy.
Musimy jeszcze zapytać u księdza jak wygląda dekoracja kościoła, są dwa śluby w jeden dzień.
Nam też widzę że sporo gości odpadnie, wstępnie z dzieciakami wyszło nam ok 150, a teraz jak słyszę to dobrze będzie jeśli 100 przyjdzie.

ah i muszę kupić jeszcze kolczyki,a ale to pewnie teraz jak będzie narzeczony.

Jak zaopatrujecie się w przesądy? Wierzycie, nie?
Macie jakaś specjalną bieliznę na noc poślubną?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 21:42 przez EwkaP.

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 22:27:18

Cytat
EwkaP
Cześć,
my mam slub 10.06.
Dziś wlasnie zrobiłam przywieszki na alkohol.
Wkrótce idziemy spisać protokół (czy potrzeba wtedy też świadków?).
Sukienka będzie się szyć w maju.[attachment 997626 498783460_1_1000x700_suknia-slubna-emmi-mariage-nelly-nowy-dwor-gdanski.jpg]

Tort będzie być może taki:
[attachment 997627 tort2.jpg]
(u góry zamiast ptaszków będą takie a'la chorągiewki z napisem "all you need is love"

Fryzurę chcę raczej spietą w luźny lekki kok gdyż z tyłu dekold będzie w literę V.Chciałabym też mieć wplecioną we włosy koralikową girlandę.

Jesli chodzi o ubranie na poprawiny to marzy mi się spódnica 7/8 taka jakie często miewała prowadząca poprzedniej edycji "Bake off",ale nigdzie nie mogę takiej znaleźć także pewnie kupię jakąś sukienkę.
Na próbną wybieram się w maju, a jeśli chodzi o makijaż to młodsza znajoma będzie tu malować wszytskich+kępki oczywiście.

Buty mam nowe ładne, muszę trochę pochodzić bo tak jak pisałyście wcześniej ja też na codzień latam w plaskich. Awaryjnie kupię sobie typowe baletki.
Bukiet marzy mi się jakby z polnych kwiatów ewentualnie z gipsówki.
Dekorację będziemy mieć rustykalną, na stołach bukiety z ogrodowych i polnych kwiatów, nie w wazonach a w słoikach, świeczniki będą z brzozy.
Musimy jeszcze zapytać u księdza jak wygląda dekoracja kościoła, są dwa śluby w jeden dzień.
Nam też widzę że sporo gości odpadnie, wstępnie z dzieciakami wyszło nam ok 150, a teraz jak słyszę to dobrze będzie jeśli 100 przyjdzie.

ah i muszę kupić jeszcze kolczyki,a ale to pewnie teraz jak będzie narzeczony.

Jak zaopatrujecie się w przesądy? Wierzycie, nie?
Macie jakaś specjalną bieliznę na noc poślubną?




Kochana:)brawo
To widzę, będziesz miala ciekawe piękne wesele:)
U mnie tez kosmetyczka wparuje przed 6 rano i ma zarezerwowane cale przedpołudnie tylko dla Nas i maluje wszystkie po kolei:)tańczy
Az szkoda, ze tak pozno do Nas dolaczylas..masz lekko ponad miesiac do wesela:)

Jakie przesądy masz na mysli?
Bielizny na noc poslubna nie kupuje dodatkowej:)hmm bo jakos mam dziwne wrażenie, ze w dzisiejszych czasach noc poślubna juz nie jest taka jak w filmach:D ogladalam ostatnio nawet jakirgos gifa w necie..ze podczas nocy poslubnej młodzi licza kase a potem zasypiaja- padają jak kawki ze zmęczenia po całym dniu:D

Wy mi lepiej powiedzcie, czy plenetowa sesję zdjeciowa macie w dzien wesela tak jak to było kiedys, czy w.inny dzien?? A jesli w inny dzien..zamawiacie na wtedy znow kosmetyczkę i fryzjerke???

Ja z początku chciałam isc za współczesną modą i zrobic plener w inny dzień...żeby zwyczajnie pobawic sie na . własnym weselu, które przez 2 lata z trudem.organizowalam...wiem, ze wesele jest niby dla gości, ale nie chcialabym stracic ania minuty:)
Jak powiedzialam to mojej siostrze, to.mi powiedziała, ze jestem głupia, bo przecież u Nas jest modne to ze jak.Mlodzi jada na zdjecia to.ktos.inny przebiera sie w skieszne stroje i udaje Państwa Młodych i ze jest to swietna zabawani fajny żart i ze mamy z tego nie rezygnować. ..;) przekonala mnie..na chwilę:) a wy? Jak myślicie?

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 23:01:04

Nam do ślubu pozostało 71 dni tańczy nawet nie wiem kiedy, ten czas zleciał...

Połowa zaproszeń jeszcze nierozdana :o pozostałe musimy rozdać początkiem maja, wtedy mój narzeczony ma urlop.

Obrączki będą do odebrania końcem kwietnia/początkiem maja i nie mogę się już doczekać końcowego efektu. :)

Nie byłam jeszcze na próbnej fryzurze i makijażu; mam się dopiero umówić na początek czerwca. Makijaż chcę taki minimalistyczny, naturalny ze względu na to iż na co dzień praktycznie się nie maluję... natomiast jeśli chodzi o fryzurę to planuję lekko upiąć włosy. Niewykluczone, że pojawi się warkocz. ;)


Z suknią sprawa ma się podobnie, przymiarkę mam w czerwcu. Muszę jeszcze dokupić bieliznę i biżuterię.

Bukiety dla siebie i świadkowej oraz butonierki już zamówione. Bukiet ślubny będę miała taki serce


Jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje to całkowicie z nich zrezygnowaliśmy. Naszym zdaniem to przesada i niepotrzebne koszta. Uważam, że iluzjonista to przesada, ale oczywiście każdemu może podobać się coś innego.

Na poprawiny planuję założyć czerwoną, koronkową sukienkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 23:03 przez natalazs.

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 23:08:14

EwkaP a jak ze stresem sobie radzisz przed ślubem?:)

Jeśli chodzi o plener mamy w innym dniu:) wydaje mi się że plener w tym samym dniu to nie dobrze bo coś fajnego może dziać się na sali a fotograf będzie z Wami i nie uchwyci tej chwili:)
A w innym dniu to na spokojnie fotograf poświęca cały dzień dla Was:)

Dziewczyny a jakie samochody macie do ślubu?:)
Ja mam taki:

https://olxpl-ring03.akamaized.net/images_tablicapl/435987495_4_644x461_ford-mustang-fastback-samochod-do-slubu-slub-i-wesele.jpg

Uwielbiam markę Mustang, i po prostu musieliśmy mieć taki samochód jego wygląd bardzo mi się podoba:) i nikt takiego nie miał na ślubach jakich byliśmy wszyscy brali klasyki albo nowoczesne BMW i Audi a my chcieliśmy oryginalnie :)

Ale chyba zrezygnujemy z iluzjonisty bo jak mi przesłali cenniki to aż się za głowę złapałam:)

a dekoracje sali chciałam taką:) plus do tego na Nasz stół chciałam dużą kompozycję kwiatową w kolorze czerwonym, ponieważ Tomek będzie miał czerwoną muchę i kolorem przewodnim będzie czerwony albo czerwono niebieski jeszcze nie wiem:) bukiet dla mnie będzie z dodatkiem storczyka (bardzo mi się ten podoba) a dla druhny z gipsówki:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 23:16 przez KatKa94.

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 23:34:44

Cytat
Gosiek00

Wy mi lepiej powiedzcie, czy plenetowa sesję zdjeciowa macie w dzien wesela tak jak to było kiedys, czy w.inny dzien?? A jesli w inny dzien..zamawiacie na wtedy znow kosmetyczkę i fryzjerke???

My sesję zdjęciową mamy w innym dniu i przed sesją odwiedzę kosmetyczkę i fryzjerkę. ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-10 10:49 przez natalazs.

ŚLUB 2017

21 kwi 2017 - 23:42:10

Cytat
natalazs
Cytat
Gosiek00

Wy mi lepiej powiedzcie, czy plenetowa sesję zdjeciowa macie w dzien wesela tak jak to było kiedys, czy w.inny dzien?? A jesli w inny dzien..zamawiacie na wtedy znow kosmetyczkę i fryzjerke???

My sesję zdjęciową mamy w innym dniu i przed sesją odwiedzę kosmetyczkę i fryzjerkę. ;)

Dziękuję Wam dziewczyny:)

Cytat
KatKa94
EwkaP a jak ze stresem sobie radzisz przed ślubem?:)

Jeśli chodzi o plener mamy w innym dniu:) wydaje mi się że plener w tym samym dniu to nie dobrze bo coś fajnego może dziać się na sali a fotograf będzie z Wami i nie uchwyci tej chwili:)
A w innym dniu to na spokojnie fotograf poświęca cały dzień dla Was:)

Dziewczyny a jakie samochody macie do ślubu?:)
Ja mam taki:

https://olxpl-ring03.akamaized.net/images_tablicapl/435987495_4_644x461_ford-mustang-fastback-samochod-do-slubu-slub-i-wesele.jpg

Uwielbiam markę Mustang, i po prostu musieliśmy mieć taki samochód jego wygląd bardzo mi się podoba:) i nikt takiego nie miał na ślubach jakich byliśmy wszyscy brali klasyki albo nowoczesne BMW i Audi a my chcieliśmy oryginalnie :)

Ale chyba zrezygnujemy z iluzjonisty bo jak mi przesłali cenniki to aż się za głowę złapałam:)

a dekoracje sali chciałam taką:) plus do tego na Nasz stół chciałam dużą kompozycję kwiatową w kolorze czerwonym, ponieważ Tomek będzie miał czerwoną muchę i kolorem przewodnim będzie czerwony albo czerwono niebieski jeszcze nie wiem:) bukiet dla mnie będzie z dodatkiem storczyka (bardzo mi się ten podoba) a dla druhny z gipsówki:)

A myslalam ze tylko ja mam fazę nw czerwony kolor przewodni:) moja dekoracja na sali bedzie baaardzo skromna....mimo, ze wczesniej planowalam inaczej... to jak to florystyka doradziła...sala jest na tyle piękna i elegancka, ze nawet bez żadnej dekoracji podbija serca ludzi... wiec ja będę miala tylko na srodku na bialym obrusie puszcze na dlugosc taki gruby tiul..nie wiem jak to nazwac ze 2 wysokie od ziemi wazony z kwiatkami. ..jedyne co to Nasz stol będzie mocniej przyozdobiony poniewaz kupiłam juz litery (nawet je gdzieś tu wklejalam chyba) do tego zamiadt typowej duzej okrwglej wiazanki chcemy... wiecie jak czasami jest taki płaski(okrągły) podluzny swiecznik na 5 tealightow tych malutkich?. To ja bede miala na cxyms takim zrobiony stroik. .. zamiast tealightow beda 3 roze (lub po jednej-zobaczymy) krotko obcięte, żeby wystawaly tylko kwiatki... tak aby glowna uwage przykuwaly litery. . I taki wiszacy na obrusie napis ,, mąż ♥ zona" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 23:53 przez Gosiek00.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele ile dać