Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

05 kwi 2017 - 12:09:56

A to nasze skromne, zielone zaproszenia tańczy



ŚLUB 2017

09 kwi 2017 - 21:01:26

U nas znowu przystopowalo, jakis czas temu zrobilam pudelko na koperty w ksztalcie domu ale nie jestem przekonana. Zrobilam tez puszki ktore będą się ciągnąć za autem gdy bedziemy jechac na sale.
W tym tyg zrobię przywieszki na alkohol,muszę tylko wziać z pracy dziurkacz brzegowy.
Ah no i w tym tyg muszę załatwić akt chrztu.

ŚLUB 2017

12 kwi 2017 - 18:22:41

Ale tutaj cisza chyba popadłyście w przed weselną gorączkę ;P

My mamy już obrączki, moja suknia się skraca, kupiłam buty na zmianę, zaproszenia gotowe czekają na rozwiezienie.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

ŚLUB 2017

13 kwi 2017 - 15:06:48

Chciałam zapytać o pracownię dekoratorską Pani Ewy Szumińskiej "Dzika Róża". Dobra przyjaciółka mi ją poleciła i zastanawiam się czy skorzystać z takich usług? Widziałam kilka zdjęć i muszę przyznać, że efekt robił spore wrażenie. Jestem na etapie przygotowań do własnego wesela i szukam najlepszego rozwiązania :)

ŚLUB 2017

17 kwi 2017 - 15:46:01

Długo mnie tu nie było. Do ślubu zostało mi już tylko 26 dni !!! Zaczynam się stresować :P Większość spraw mam już ogarnięte, zostały drobiazgi tj. usadzenie gości, wybranie konkursów oczepinowych itp.

Martwią mnie tylko moje buty ślubne. Na co dzień chodzę tylko w płaskim obuwiu, a na ślub kupiłam czółenka nude z badury na 6cm klocku. Niby nie wysokie i stabilne ale nawet po domu po niecałej godzinie bolą mnie nogi. Poważnie rozważam kupno zwykłych balerin i skrócenie sukienki bo nie wiem czy wytrzymam w nich całą noc :/

Nie mam też wybranej jeszcze piosenki na 1szy taniec i nie mogę przekonać mojego TŻ do przećwiczenia tego tańca.


Bardzo dużo gości nam odmówiło, zaprosiliśmy 181 osób, będzie tylko 108, ale nie ubolewam nad tym.

Nie wiem też co zrobić z podziękowaniami dla rodziców. Ślub odbywa się w pół roku po śmierci ojca mojego przyszłego męża. Nie wiem czy nie lepiej będzie zrobić to w czasie błogosławieństwa bez obecności gości. Z pewnością będzie to moment, w którym popłyną łzy. Sama nie wiem.

Dla tych z Was, które szukają zaproszeń ślubnych mogę polecić drukarnię artma. Sama zamówiłam tam całą swoją papeterię i jestem ogromnie zadowolona :)


ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 09:00:00

Cytat
martyrusia
Długo mnie tu nie było. Do ślubu zostało mi już tylko 26 dni !!! Zaczynam się stresować :P Większość spraw mam już ogarnięte, zostały drobiazgi tj. usadzenie gości, wybranie konkursów oczepinowych itp.

Martwią mnie tylko moje buty ślubne. Na co dzień chodzę tylko w płaskim obuwiu, a na ślub kupiłam czółenka nude z badury na 6cm klocku. Niby nie wysokie i stabilne ale nawet po domu po niecałej godzinie bolą mnie nogi. Poważnie rozważam kupno zwykłych balerin i skrócenie sukienki bo nie wiem czy wytrzymam w nich całą noc :/

Nie mam też wybranej jeszcze piosenki na 1szy taniec i nie mogę przekonać mojego TŻ do przećwiczenia tego tańca.


Bardzo dużo gości nam odmówiło, zaprosiliśmy 181 osób, będzie tylko 108, ale nie ubolewam nad tym.

Nie wiem też co zrobić z podziękowaniami dla rodziców. Ślub odbywa się w pół roku po śmierci ojca mojego przyszłego męża. Nie wiem czy nie lepiej będzie zrobić to w czasie błogosławieństwa bez obecności gości. Z pewnością będzie to moment, w którym popłyną łzy. Sama nie wiem.

Dla tych z Was, które szukają zaproszeń ślubnych mogę polecić drukarnię artma. Sama zamówiłam tam całą swoją papeterię i jestem ogromnie zadowolona :)

[attachment 997551 zaproszenie.jpg]



26 dni tylko? Ale zajebiście! Jak ja Ci zazdroszcze!:D

Buty... ja bym nie ryzykowala i kupila płaskie... zwłaszcza jak po godzinie chłodzenia bola nogi... ja mam buty na obcasie 3,5 cm.. i jak obcas jest wygofny tak kroj przy palcach bardzo sie wrzyna..wiec też chyba kupie kolejne..

Piosenka? Podziwiam za odwage ze jeszcze nie wybrana..

Z podziękowaniami dla rodzicow nie pomogę.. samibza bardzo nie wiemy.. 9 maja krrcimy filmik na podziękowanie. .ale dalej nie wiemy co im kupic na podziękowanie...

Ciasto/cukiernie masz? A jak znkwiatami, sala i wystrojem kosciola?

ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 12:21:20

Hej dziewczyny jak tam po świętach ? :) zaproszenia rozdane ? :) miała któraś z Was przymiarki ? Jakies zdjęcia ? ;)

ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 15:19:29

A ja zazdroszczę tym,którzy mają mało czasu z tego względu,że będą miały wreszcie za sobą te okropne przygotowania. Ja już mam wszystkiego dosyć i gdybym drugi raz decydowała to bym sobie darowała typowe wesele.

Dopiero w święta rozdaliśmy pierwsze 3 zaproszenia. A gdzie tu do końca.. Tym bardziej,że tak pracujemy,że się mijamy,więc nie wiem jak to rozdamy.

ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 17:32:47

Cytat
martyrusia
Długo mnie tu nie było. Do ślubu zostało mi już tylko 26 dni !!!

Nie wiem też co zrobić z podziękowaniami dla rodziców. Ślub odbywa się w pół roku po śmierci ojca mojego przyszłego męża. Nie wiem czy nie lepiej będzie zrobić to w czasie błogosławieństwa bez obecności gości. Z pewnością będzie to moment, w którym popłyną łzy. Sama nie wiem.



[attachment 997551 zaproszenie.jpg]

Ja jestem za błogosławieństwem i podziękowaniami w zaciszu domu. Przy jakiejś pysznej kolacji z rodzicami i tesciami. Po co robić to przy gościach. Dla mnie to indywidualna sprawa ☺ ale za naprawdę fajny pomysł uważam puszczenie na weselu jakiegoś filmu dla rodziców i tyle. Reszta na osobności ;)
Tym bardziej ze mówisz o zmarłym ojcu. Może być ciężko wiec lepiej niech te łzy zobaczą nieliczni i najbliżsi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-18 17:34 przez karolina2906.

ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 18:10:19

My na lipiec jeszcze nawet nie zaczęliśmy rozdawać zaproszeń. Mam nadzieję, że w ten weekend uda nam się rozdać chociaż kilka...

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

19 kwi 2017 - 09:54:49

my na sierpień jeszcze zaproszeń nie mamy ale w tym tygodniu to musimy załatwić:) i mam takie pytanie co sądzicie o takich zaproszeniach?



ŚLUB 2017

19 kwi 2017 - 10:57:22

Cytat
KatKa94
my na sierpień jeszcze zaproszeń nie mamy ale w tym tygodniu to musimy załatwić:) i mam takie pytanie co sądzicie o takich zaproszeniach?

Są śliczne :)

ŚLUB 2017

20 kwi 2017 - 08:19:21

Ja jestem jakas nawiedzona, ale chyba kupie 5 parę butow..ja nie wiem jak to jest..w kazdych mnie albo cos gniecie albo ociska albo cokolwiek jak juz w nich troche pochodzę... przeraza mnie to..

My mamy większość zalatwione...z tych duzych spraw to jeszcze tylko cukiernia. Jak tam dzwonilam to mi powiedzieli ze jeszcze terminow nie robia, i ze mam dzwonic w lipcu. Ah..noni poradnia malzenska. Nauki zrobilismy ale do tego wchodza jeszcze 3 apotkania w poradni malzenskiej, ktore świadomie zeolnilam poniewaz z Nami na kurs (byl w marcu) chodzily osoby, ktore maja slub ostatni weekend kwietniani 1 maja... i potem eeekrnd w maju. ..i nie umawialam sie na razie zeby oni mieli czas to zrobic:) umowie nas moze w czerwu.

Kupilam bolerko...troche jestem zla, bo chcialam takie boskie koronkowe...w sumie to mama mnie oswiecila ze to pazdziernik i ze pogoda moze byc rozna, ze w kosciele zmarzne a trzebaby miec zakryte ramiona... noo i kupilam takie jakby z futerka ale nie ocieplane..

Dziewvzyny.. tańczy
Skoro niektore z Was maja po 3 miesiace do ślubu. .pewnie macie juz wybrane inspiracje, pochealcie sie fryzurą jaka wybralyscie, makijazem, przymiarka sukni... ja mam jeszcze pol roku, a nie . mogę sie doczekac wiec chętnie poogladam zdjecia:) mam 181 dni;p nie dawno bylo 402;)

Wczoraj bylismy na.lekcji tanca. Dopracowalismy szczegóły. Mamy juz caly taniec. Walc angielski do.piosenki M. Szczesniaka ,, O niebo lepiej" do wesela bedziemy mieli jeszcze jedna lekcje-zeby dosLifoeac trzymanie brody rece itd i dzien przed weselem na sali na ktorej bedziemy mieli wesele zeby nie stracic orientacji..

Dlaczego to jeszcze tak dlugooo...

ŚLUB 2017

20 kwi 2017 - 19:43:58

Właśnie dodajcie może jakieś zdjęcia z próbnych fryzur i makijażu :) a może z przymiarki sukni cos macie juz ?

ŚLUB 2017

20 kwi 2017 - 20:12:38

Jak na to, że niektórzy mają 25 dni do ślubu;p to forum milczy..zobaczylam z lat poprzednich to dziewczyny w tamtym okresie mialy po 200 stron forum...a tu? Udziela się kilka tych samych osób... tych z pierwszych stron forum, zwłaszcza zalozycielki ni ma;p troszkę szkoda...bo te przygotowania to taki cudowny czas a my tak mikczymy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na poprawiny.?