Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

17 cze 2016 - 13:58:56

no to też jest jakaś opcja na promocję :) interesuję się trochę tym, ponieważ sama śpiewam w zespole weselnym :)

ŚLUB 2017

17 cze 2016 - 13:59:48

Hej dziewczyny!Prosze Was o rade.Otoz nasze wesele jest w stylu folk.Mamy w pakiecie od foto i kamery teledysk slubny,ale ze nie jestesmy romantykami postanowilismy zrobic cos innego.Chcemy zrobić wstep i zakonczenie do teledysku i filmu z wesela w starych strojach ludowych.Rustyk-wies te sprawy;)To bedzie kilka ujec poprzedzajacych caly film i na zakonczenie.Oczywiscie Panowie nam cos doradza ale chcialabym stworzyc cos wlasnego;)Macie jakies pomysly?

A co do zespołu to rowniez radze jak najszybciej kogos szukac.My rezerwowalismy rowno dwa lata wczesniej a i tak nasz główny typ mial juz zajete terminy 3 lata do przodu.Oczywiscie zalezy to od regionu i faktem jest ze mozna zorganizowac slub w miesiac ale jednak jesli jest na to czas to lepiej przebierac w ofertach niz brac co popadnie.Moje skromne zdanie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 14:09 przez Gabiob.

ŚLUB 2017

18 cze 2016 - 14:46:40

Przeciez zespol, sala i forograf/kamerzysta to rzeczy ktore trzeba miec duzooo wczesniej.. Dla przykladu; ja zarezerwowalam sale we wtzesniu tamtego roku... Zmuszona bylam wziac termin na pazdziernik 2017, bo nic innego juz nie mielo a bardzo nam zalezalo na tej sali.. Kilka dni później rozgladalam sie za kamerzysta- kamerzysta i fotograf to malzenstwo wiec pracuja razem... I co.. I mimo tego ze październik nie jest az tak oblegany to z dopiero 5 kamerzysta mial wolny termin(chcialam zupelnie innego, ale trudno) a gdy niedlugo potem dzwonilam do zespolu bo tez zalezalo mi na jednym konkretnym to jeszcze co prawda mieli termin ale 3 inne pary siw jeszcze zastanawialy.. Bylo na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Oni sie zastanawiali a mi bardzo zalezalo wiec z miejsca pojechalam podpisac umowe.. Tylko dlatego mam dobry zespół bo tak bym aie bujala... A poza tym ceny sa duzo nizsze jak wczesniej.. I jak sie nie chce jakis odpadkow po innych to trzeba sie decydować jak najszybciej...

Przeciez zespol, sala i forograf/kamerzysta to rzeczy ktore trzeba miec duzooo wczesniej.. Dla przykladu; ja zarezerwowalam sale we wtzesniu tamtego roku... Zmuszona bylam wziac termin na pazdziernik 2017, bo nic innego juz nie mielo a bardzo nam zalezalo na tej sali.. Kilka dni później rozgladalam sie za kamerzysta- kamerzysta i fotograf to malzenstwo wiec pracuja razem... I co.. I mimo tego ze październik nie jest az tak oblegany to z dopiero 5 kamerzysta mial wolny termin(chcialam zupelnie innego, ale trudno) a gdy niedlugo potem dzwonilam do zespolu bo tez zalezalo mi na jednym konkretnym to jeszcze co prawda mieli termin ale 3 inne pary siw jeszcze zastanawialy.. Bylo na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Oni sie zastanawiali a mi bardzo zalezalo wiec z miejsca pojechalam podpisac umowe.. Tylko dlatego mam dobry zespół bo tak bym aie bujala... A poza tym ceny sa duzo nizsze jak wczesniej.. I jak sie nie chce jakis odpadkow po innych to trzeba sie decydować jak najszybciej...

Sorry, tel mi sie zawiesil i wkleilo podwójnie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-18 14:47 przez Gosiek00.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

22 cze 2016 - 16:26:12

Wiadomo - 2 lata do przodu juz sala, kościoł kamerzysta czy zespół. My teraz same drobnostki plus ta wódka z polanina, ten grawer, w ogóle nie mam na niego koncepcji. Macie jakieś pomysły?

ŚLUB 2017

22 cze 2016 - 21:50:38

Jaki przelicznik alko macie?

ŚLUB 2017

23 cze 2016 - 07:31:16

My kupujemy 200 butelek czystej i 400 cytrynówki na ok 230 osob.Chodzimy czesto na wesela w mojej okolicy i taki przelicznik sie mniej wiecej sprawdza.Ale u nas sie duzo pije bo impreza trwa kilka dni

ŚLUB 2017

23 cze 2016 - 11:19:53

ja planuje na ok.120 osób kupić ok. 200 butelek wódki (0,5l) + 10 litrów bimbru + 20 win.

ŚLUB 2017

24 cze 2016 - 17:15:50

DZIEWCZYNY JEŻELI NIE MACIE JESZCZE ZESPOŁU TO ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

www.facebook.com/mohitoband.your.band/

www.mohito.pulawy.pl

adres e-mail ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

POZDRAWIAM SERDECZNIE :)

ŚLUB 2017

26 cze 2016 - 19:23:12

I znów forum umarło...;p

ŚLUB 2017

27 cze 2016 - 19:23:58

Gosiek00
Też tu często zaglądam jednak nic się nie dzieje.
My mamy już wszystko zaklepane. Ostatnio podpisałam umowe z dj.
A teraz w planach mam zrobienie pudełka na obrączki-napewno się pochwalę jak skończę.
Ahh no i jak będziemy razem to mamy w planie poprzeglądać katalog obrączek, chcemy je zakupić do końca tego roku bo u naszego miejskiego jubilera promocja -30%.
Dziewczyny macie już upatrzone obrączki, suknie?
Jaki alkohol będziecie mieć? Chodzi mi o wódkę, zdecydowaliście już?
Anetka123, prosze o dopisanie mnie do listy ślubowiczek na 10.06.2017.

ŚLUB 2017

30 cze 2016 - 08:27:53

Eh... Obraczki to ciezki temat..poklovilismy sie o to juz 3 raz... Ja bym chciala takie zwykle zlote proste(ale nie takie grube wypukle tylko plaskie) tak jakby lekko sciete po bokach, albo dla mnie z jakas ozdoba jego bez.. Nawet probowalam go nakusic bo byly ostatnio fajne w promocji za 650 zl dokladnie takie jakie chce. Na co moj narzeczony, ze absolutnie sie nie zgadza, ze obraczki maja byc najlepiej z platyny wlasnie takie grube okragle(jak mi sie nie podobają) i maja koszkotwac minimium 2000 zl skoro mamy je nosic cale zycie.... Poklocilismy sie o to 3 razy... Ok z jednej strony ma racje, ale z drugiej- po co wydawac az tyle kasy na cos co kompletnie mi sie nie podoba skoro mozna miec taniej i tez na cale zycie...

Sukienka...dawno wybrana- tylko musze do niech scgudnac..;D fryzura, buty, makijaz, dodatki tez.. A wodka: myslimy o Krupniku- poniewaz jednak jest to najpopoluarbiejsza w naszej rodzinie wodka.. Powiem szczerze ze ja nawet rozwazam kupowanie tej wodki jyz teraz na raty np po 10 butelek co miesiac zeby rozlozyc koszty troche...

ŚLUB 2017

30 cze 2016 - 21:13:38

My rozważamy żubrówke

ŚLUB 2017

30 cze 2016 - 21:17:48

Cytat
Gosiek00
Eh... Obraczki to ciezki temat..poklovilismy sie o to juz 3 raz... Ja bym chciala takie zwykle zlote proste(ale nie takie grube wypukle tylko plaskie) tak jakby lekko sciete po bokach, albo dla mnie z jakas ozdoba jego bez.. Nawet probowalam go nakusic bo byly ostatnio fajne w promocji za 650 zl dokladnie takie jakie chce. Na co moj narzeczony, ze absolutnie sie nie zgadza, ze obraczki maja byc najlepiej z platyny wlasnie takie grube okragle(jak mi sie nie podobają) i maja koszkotwac minimium 2000 zl skoro mamy je nosic cale zycie.... Poklocilismy sie o to 3 razy... Ok z jednej strony ma racje, ale z drugiej- po co wydawac az tyle kasy na cos co kompletnie mi sie nie podoba skoro mozna miec taniej i tez na cale zycie...

Sukienka...dawno wybrana- tylko musze do niech scgudnac..;D fryzura, buty, makijaz, dodatki tez.. A wodka: myslimy o Krupniku- poniewaz jednak jest to najpopoluarbiejsza w naszej rodzinie wodka.. Powiem szczerze ze ja nawet rozwazam kupowanie tej wodki jyz teraz na raty np po 10 butelek co miesiac zeby rozlozyc koszty troche...

Dobry pomysł z tą wódka, niby hurtem jest taniej ale jak byś chciała kupić od razu to jednak masa kasy

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

01 lip 2016 - 14:00:12

My już mamy salę, zespół, kamerzystę, fotografa i wódeczkę (Ogiński Vodka). obrączki też chcemy kupić w zimę tego roku.


Dziewczyny mam takie pytanie co do kwiatów. Może orientujecie się w cenach kwiatów w miesiącu sierpień?? Zależy mi na kwiatach : Gipsówce, hortensji, różach czerwonych i niebieskich, goździkach, storczykach, eustomach, jaskrach, santini chryzantema.

Planuje ślub w kolorach białym, niebieskim (chabrowym, kobaltowym) i czerwonym.


Anetka123, proszę o dopisanie mnie do listy ślubowiczek na 12.08.2017 :)

Chciałabym mieć na obrączki coś takiego tylko z białych kwiatów:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-01 15:09 przez KatKa94.

ŚLUB 2017

01 lip 2016 - 16:14:44

Cytat
she22
Cytat
Gosiek00
Eh... Obraczki to ciezki temat..poklovilismy sie o to juz 3 raz... Ja bym chciala takie zwykle zlote proste(ale nie takie grube wypukle tylko plaskie) tak jakby lekko sciete po bokach, albo dla mnie z jakas ozdoba jego bez.. Nawet probowalam go nakusic bo byly ostatnio fajne w promocji za 650 zl dokladnie takie jakie chce. Na co moj narzeczony, ze absolutnie sie nie zgadza, ze obraczki maja byc najlepiej z platyny wlasnie takie grube okragle(jak mi sie nie podobają) i maja koszkotwac minimium 2000 zl skoro mamy je nosic cale zycie.... Poklocilismy sie o to 3 razy... Ok z jednej strony ma racje, ale z drugiej- po co wydawac az tyle kasy na cos co kompletnie mi sie nie podoba skoro mozna miec taniej i tez na cale zycie...

Sukienka...dawno wybrana- tylko musze do niech scgudnac..;D fryzura, buty, makijaz, dodatki tez.. A wodka: myslimy o Krupniku- poniewaz jednak jest to najpopoluarbiejsza w naszej rodzinie wodka.. Powiem szczerze ze ja nawet rozwazam kupowanie tej wodki jyz teraz na raty np po 10 butelek co miesiac zeby rozlozyc koszty troche...

Dobry pomysł z tą wódka, niby hurtem jest taniej ale jak byś chciała kupić od razu to jednak masa kasy


She..niby hurtem taniej, Eh tak.. Ale zadna hurtownia w cenie hurtowej za Krupnika nie da mi takiej ceny, jak ostatnio u mnie w sklepie osiedlowym 16,79 za 0,5 l... Co prawda chcialam kupowac 0,75.. Ale w promocji ostatnio byly tylko 0,5... Zastanawiam sie jakby to wygladalo i czy ktos by w ogole zwrocil uwage jakbym miala i 0,5 i 0,75... I od lipca zacznę serio kupowac... No boa jak co miesiac 10 butelek to bedzie jakies 200 zl... Wesele mam za ponad rok wiec spokojnie 150 butelek bede miala..wiec wystarczajaco:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub cywilny- RATUNKU