Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

14 cze 2016 - 08:57:53

Cześć dziewczyny,i znów dawno mnie tu nie było.
W kwestii ślubu trochę stanęliśmy, jedyne co robimy,to kończymy nauki.
I patrzyłam za zaproszeniami.Podobają mi się takie za 4,50...Ale chyba te wybierzemy,bo nie mamy 200 gości, tylko 70 i potrzebujemy ok.40 zaproszeń max.

Wódki nie mamy jeszcze,ale liczymy po 0,5 L na głowę. Więcej nie ma sensu,bo siedzę w branży i wiem,ile schodzi.Nie będziemy rozdawać żadnych butelek na konkursach.
Cały czas zastanawiam się, czy w podróż poślubną jechać tam,gdzie początkowo zaplanowałam, czy może zmienić destynację.
Bo Dominikany i Karaiby planujemy na pierwszą rocznicę,w podróż poślubną mój by chciał zrobić tak,że wsiadamy w auto i jedziemy przed siebie (kierunek Francja-Prowansja i Lazurowe Wybrzeże i Włochy -Wybrzeże Liguryjskie).

Po prostu na razie remontujemy nasze mieszkanko i ono jest na pierwszym miejscu,dopiero potem ślub...Choć 29.04 coraz bliżej.

To moje zaproszenia i pochwalę się sypialnią (jeszcze bez mebli).





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-14 09:04 przez Jok09345.

ŚLUB 2017

14 cze 2016 - 09:30:31

super zaproszenia, mogłabyś podpowiedzieć skąd zamawiasz ? :)

ŚLUB 2017

14 cze 2016 - 10:00:18

Decoris.pl lub u Pani,która sama robi zaproszenia. Z tym,że u niej projekt byłby inny.
Te pierwsze bardziej mi odpowiadają,ponieważ nie mam motywy jako takiego,ani jednego koloru,ale ma być wiosennie i kolorowo.

A co stroju na ślub...
Nie chcę sukni do ziemi,princesski,koła, gorsetu,trenu. To nie mój styl,nie moje klimaty.Poza tym wydatek 2500-3000 na jeden wieczór uważam że lekką przesadę.
Chcę spodniczkę tiulową i do niej bluzkę. Coś na lata 60-te lub styl romantyczny.
Coś takiego.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-14 10:32 przez Jok09345.

ŚLUB 2017

14 cze 2016 - 12:41:48

Gosiek00 czy to taki zbędny wydatek to nie jestem przekonana. Jakby padało to tak :
1. Pan Młody przyjedzie całe to wykupywanie itd to zmokniemy jak kury
2. Z samochodu trzeba wyjść na zakrystie potem znowu przed kościół i wejść
3. Wychodząc z kościoła przecież nie wpadnę od razu do otwartych drzwi w samochodzie tylko rzuca mi jakimś ryżem pomacham bukietem i wejdę do auta czyli to nie będzie wszystko takie rachu ciachu a deszcz dalej sobie na moja piękna fryzurę, sukienkę i makijaż będzie kapał :D
Dla mnie też ta cała parada z druhnami z tyłu to przegięcie tzn. podoba mi się jak są tak samo ubrane w długie suknie i drużbowie w te same garnitury, ale kogo stać na taki kolejny wydatek... :)

Kobietki chciałam też tak przypomnieć bo my o tym zapomnieliśmy w ferworze zamawiania :) gdybyście miały zamiar robić poprawiny poprawin w domu (u nas tak się robi) albo mięsko na wiejski stół we własnym zakresie miały a nie kupowały (ja mieszkam na wsi i u mnie świnka będzie zabita na podwórku) to nie zapomnijcie że będziecie potrzebować dużej chłodni! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-14 12:44 przez platyn_a.

ŚLUB 2017

14 cze 2016 - 21:33:54

Platyn_a nie denerwuj sie Slonko:* to tylko pytanie bylo:) znaczy ja myslalam o wiejskim stole..ale nie wiem.. Dodatkowy wydatek a juz chce fotobudke i boje aie ze bedzie nadmiar.. A jedzenia i tak bedzie mnóstwo... A druhny- wybilyscie mi to z głowykwiatyhmmsuper

ŚLUB 2017

14 cze 2016 - 21:53:02

Hej :) chciałabym się do Was dołączyć. Też biorę ślub w 2017, a dokładnie 29-30 lipiec 2017 :)

ŚLUB 2017

15 cze 2016 - 07:45:30

Dziewczyny co dajecie rodzicom na podziękowanie?

ŚLUB 2017

15 cze 2016 - 07:50:12

Mam tylko mamę i dziadka.Mamie za trud samotnego wychowania funduję SPA,do którego wybierze się wraz ze mną :).
Dziadkowi nie wiem...

Ja również nie będę mieć druhen.Po pierwsze musiałabym na siłę kogoś szukać, bo rodzeństwa nie mam,mama też, więc żadnego kuzynostwa również nie mam.Po drugie-praktycznie większość moich znajomych jest po ślubie lub krótko przed, tylko moja świadkowa czeka na zaręczyny.
No i po trzecie-biorąc ślub,będziemy mieć po 27 lat.Drużyna w tym wieku...
Jakoś mi to nie pasuje.To tak jakby się wychodziło drugi raz za mąż i miało na sobie welon do ziemi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-15 07:53 przez Jok09345.

ŚLUB 2017

15 cze 2016 - 09:59:25

ja dla rodziców myślałam o kwiatach w pudełku (przynajmniej dla mam) oraz o skrzynkach dla rodziców https://sklepikslubny.com.pl/podziekowania-dla-rodzicow/1672-skrzynka-najmniejsza-szczebelkowa.html ;) ale nie wiem jeszcze co do środka ;p na pewno nie chciałbym czegoś oklepanego tzn. słodyczy itp.

ŚLUB 2017

15 cze 2016 - 20:45:56

Ja dla rodzicow planuje takie rzezbione drewniane antyczne zegary. Otwierone z naszym wyrzezbionym foto i data slubu... Do środka wloze jakas flaszeczke dla taty a dla mamy jakies karnet na masaz np... Jak znajde aukcje tych zegarow w ne ie to wysle Wam link:)

ŚLUB 2017

16 cze 2016 - 12:38:31

A my mamy plan wysłać rodziców do spa :D ale już mnie wydatki przerastają więc nie wiem czy to uczynimy :D ewentualnie gdyby co też takie skrzynie

ŚLUB 2017

16 cze 2016 - 18:57:12

Pomysl z filmikiem- taki ze zdjeciami z diecinstwa i okresu dorastania- ale musze to z kamerzysta dogadac.. Nie chce tej zenujacej piosenki ,,cudownych rodzicow mam" i tanczenia w koleczku... A do tego te zegary.. wiatrak a poza tym kuzynka mojego ma tego dnia urodziny wiwc zaraz po obiedzie i deserze bedzie miala dedykacje- juz ja cos wymyśle...rowertańczy

ŚLUB 2017

17 cze 2016 - 11:52:35

Ja mam większy problem co dać rodzicom na podziękowanie bo dodatkowo w dniu ślubu mój tata ma urodziny i dla niego musimy mieć dodatkowy prezent od nas i mojego rodzeństwa

ŚLUB 2017

17 cze 2016 - 13:04:26

Hej dziewczyny! Macie już zespół czy za wcześnie na jego poszukiwania?

ŚLUB 2017

17 cze 2016 - 13:31:50

potrishka ja rezerwowałam zespół w styczniu 2016, a we wrześniu 2017 mam dopiero wesele :) wydaje mi się, że im wcześniej tym lepiej :) niektóre zespoły mogą mieć już zarezerwowane terminy na przód, poza tym moi znajomi rezerwowali ten sam zespół co my (rok przed nami) i płacili o 500 zł taniej :o .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół Impress pomóżcie ;)