Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Meble

23 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja ślubna - co sądzicie? ;)

18 cze 2015 - 20:49:07

Hej dziewczyny, chciałabym Was podpytać jak wyglądam w sukience którą wybrałam na ślub. Proszę o szczere opinie ;) Mam małe wątpliwości czy na pewno wybrałam odpowiedni fason, sukienka jest dopiero w trakcie tworzenia także mam jeszcze możliwość wprowadzenia zmian.


Jeszcze dodam zdjęcie przodu z bliska, sukienka będzie biała ze złotymi dodatkami.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-19 02:03 przez emaergieo.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

moja ślubna - co sądzicie? ;)

18 cze 2015 - 21:04:11

Hmm...ja osobiście takiego kroju bym nie wybrała - mam zbyt szerokie biodra w stosunku do całości, ale góra bardzo mi się podoba, no i oczywiście wolałabym biel.

moja ślubna - co sądzicie? ;)

18 cze 2015 - 21:05:43

Hej.
Bardzo piękna, chętnie zobaczyłabym wyraźniejsze zdjęcia. Jeśli chodzi o fason, myślę ,że pasuje do figury. Osobiście jednak chciałabym mieć podkreślony bardziej biust z uwagi na to ,że masz wyraziste biodra w tej sukience, piękne wcięcie i (może się myle) ja widziałabym tutaj bardziej uwydatniony biuścik;) Fryzura - będzie koczek? z uwagi na takie cudne plecy:) ah.ładnie

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

moja ślubna - co sądzicie? ;)

18 cze 2015 - 21:10:18

Bardzo ładna suknia, tył przepiękny, jedynie coś w dekolcie mi nie pasuję.

moja ślubna - co sądzicie? ;)

18 cze 2015 - 21:24:03

Tył piękny :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

moja ślubna - co sądzicie? ;)

18 cze 2015 - 21:35:04

Masz ładne plecy, zgrabnie w niej wyglądasz, ale czegoś tu jest nadmiar. Jakby przekombinowana.
Poszukaj jeszcze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-18 21:37 przez PaniGami.

moja ślubna - co sądzicie? ;)

18 cze 2015 - 21:43:43

tył piękny biust jest niestety niekorzystny taki szpiczasty z tym koniecznie coś zrób reszta ok

moja ślubna - co sądzicie? ;)

19 cze 2015 - 01:54:23

Sukienka przymierzana była bardzo brudna i poszarzała, oryginalnie jest biała , koronka wyszywana jest złotą nitką. Ta jest w rozmiarze coś ok 40, na miarę będzie troszkę inaczej leżała w biuście i ten dół powinien być nieco mniejszy.
Ja u siebie nie widzę na co dzień talii i bioder, a ta pokazała to. Generalnie to przymierzałam ponad 25 sukienek o różnych krojach i fasonach, ale w większości czułam się jak dziewczynka idąca do komunii. Żadna nie zrobiła na mnie wrażenia. Ten fason nigdy mi się nie podobał i nie chciałam jej nawet przymierzyć, a jak w końcu miałam dość i powiedziałam że cokolwiek niech inni wybiorą za mnie, to jednak ubrałam tą i zdjąć jej nie chciałam. Jednak im bliżej do wizyty na której mogę jeszcze zmienić zdanie tym więcej mam wątpliwości heh To jedyna sukienka w której poczułam się kobieco i naprawdę atrakcyjnie, ale wciąż się zastanawiam.

Co do włosów, to raczej będą luźno upięte.

Poniżej zdjęcia katalogowe



moja ślubna - co sądzicie? ;)

19 cze 2015 - 07:35:33

Mi się ten krój nie podoba. Ale co kto lubi. NA zdjęciu katalogowym suknia nawet nie przypomina Twojej tak szczerze. A jednak to ta sama.... Mi się osobiście straszliwie podoba model agora 13-24 - jest cudowna. Koleżanka miałą ją na sobie i nigdy wcześniej nie widziałam piękniejszej panny młodej :)

moja ślubna - co sądzicie? ;)

19 cze 2015 - 08:49:06

Ja uważam inaczej. Rzeczywistość to co innego niż stuningowana modelka! Jak dla mnie to ta sama suknia, lecz faktycznie przyszarzała.

moja ślubna - co sądzicie? ;)

19 cze 2015 - 08:53:09

Moim zdaniem bardzo ładnie Ci w tym fasonie. Ja bym nie zmieniała i szyła tą suknie.

moja ślubna - co sądzicie? ;)

19 cze 2015 - 09:40:49

Cytat
olalalalala
Ja uważam inaczej. Rzeczywistość to co innego niż stuningowana modelka! Jak dla mnie to ta sama suknia, lecz faktycznie przyszarzała.

Szczerze powiedziawszy to ja nie wiedzialam że to ta sama dopóki panie mi w salonie nie pokazały tego. Jest faaktycznie brudna, i wyjściowo śnieżno biała to ona też nie będzie, nie czułabym się w takim odcieniu najlepiej, jasna karnacja, blond włosy. Widziałam tę samą tylko gotową do odbioru dla innej panny młodej i faktycznie bardziej przypominała katalogowy kolor niż tą która była do przymierzania.

Nie mam pojęcia w jaki ewentualnie inny fason mogłabym iść. Jedynie co to chyba tylo żeby rozchodziła się od razu od bioder zamiast tak je podkreślać. Powiększanie biustu którego matka natura poskąpiła trochę ciężko ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-19 09:42 przez emaergieo.

moja ślubna - co sądzicie? ;)

19 cze 2015 - 10:02:20

Bardzo ładna i delikatna suknia. :) Moim zdaniem fason Ci pasuje, ładnie podkreśla figurę. ;)

moja ślubna - co sądzicie? ;)

19 cze 2015 - 10:11:09

jak dla mnie za dużo tych dodatków , ja bym widziała bardziej delikatny przód , nie podoba mi się pod pachami za duzo szyfonu.

moja ślubna - co sądzicie? ;)

19 cze 2015 - 11:19:53

Cytat
banach
jak dla mnie za dużo tych dodatków , ja bym widziała bardziej delikatny przód , nie podoba mi się pod pachami za duzo szyfonu.

W tej sukience dość dobrze widać jaką mam figurę, może doradzisz jaki inny fason, albo jakieś konkretne modele pasowałyby? Sama nie potrafię wybrać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

biustonosz samonośny