Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent na dzien ojca

28 lip 2016 - 13:09:56

A nie lepiej na spokojnie zastanowić się co dana osoba lubi robić w wolnym czasie i tak troszkę pod tą pasję kupić odpowiednie rzeczy? Chociażby jak my zrobiliśmy ojciec uwielbia motory Kawasaki, że nigdy nie miał to mu kupiliśmy akcesoria związane z tymi maszynami książki taki o brylok - <moderacja> nawet nie wiecie jak się człowiek cieszył, chociaż nie było to nic konkretnego, dla nas, ale dla niego? Zupełnie inne spojrzenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent na dzien ojca

22 paź 2016 - 11:48:45

Fajne gadżety ma każdy sklep sportowy online. Poszukaj



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 21:34 przez Ala233.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na dzien ojca

30 maj 2017 - 22:29:24

My już mamy prezent, w tym roku zaszaleliśmy bo kupiliśmy z rodzeństwem zegarek moderacja-spam Cudo od Tissota, będzie miał tata wreszcie porządny zegarek a nie jakieś byle co jak do tej pory. Ma kopertę w różowym złocie, boski kolor.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-30 22:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na dzien ojca

01 kwi 2019 - 12:35:26

Najlepiej coś praktycznego. Ja tam nie jestem dobry w tych sprawach.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent na dzien ojca

11 cze 2019 - 09:06:12

Naprawdę super pomysł z tym zestawem dla wędkarza! Nie wpadłbym na to, a szkoda, bo już prezent wybrałem. Mam tylko problem z prezentem dla teścia (jak co roku) :( Wybrałem taki prezent dla ojca: <moderacja> prezent dla ojca - ten zestaw do grillowania po prawej. Tata często zaprasza nas na weekendowego grilla, więc taki zestaw na pewno mu się przyda ;) A co do teścia, to nie mam pojęcia - żona wybierała prezenty w tamtym oku, więc teraz przyszedł czas na mnie. Kobietom chyba przychodzi to o wiele łatwiej :( ja nie jestem niestety aż tak pomysłowy :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na dzien ojca

12 cze 2019 - 17:27:55

Ja tacie kupię z bratem na pewno trymer do brody babyliss, bo tata dba o brodę, ale pożycza właśnie trymer brata, który niedługo wyprowadza się z domu, więc nie chcemy zostawić taty z niczym. Na pewno się ucieszy.

Prezent na dzien ojca

22 cze 2019 - 20:35:12

Ja osobiście polecała bym jakieś perfumy, koszula na pewno się przyda :)

Prezent na dzien ojca

24 cze 2019 - 00:07:12

Ja się nie mogę doczekać aż dam prezent mojemu tacie :D Mój tato to prosty człowiek i lubi dostawać tylko prezenty, z którymi zrobi jakiś użytek, a nie takie, które będą kurzyć się na półce czy finalnie wylądują w jakimś kufrze na strychu. Akurat wyjeżdżamy na długi weekend nad wodę, będzie z pewnością coś pite – kupiłam mu alkomat xD W Media Expert mają całą gamę przecenionych i przydatnych gadżetów z okazji Dnia Ojca. Przynajmniej nie będzie stresu kiedy będziemy wracać w niedzielę, że nas zatrzymają czy coś, a mieliśmy taką sytuację już – na szczęście bez konsekwencji :)

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Prezent na dzien ojca

09 lut 2023 - 08:46:25

U nas w zeszłym roku tata dostał przenośny głośnik, żeby móc słuchać muzyki w różnych miejscach jak sobie coś majsterkuje. A w tym roku dostanie podgrzewaną mate na fotel do auta, drugą opcją była skrzynka narzędziowa.

No i 2 lata temu dostał kubek Contigo, termiczny. Praktycznie się z nim nie rozstaje obecnie :)

https://kubekcontigo.pl/pol_m_Z-nadrukami_Z-grawerem_Z-TWOIM-NAPISEM-5581.html

Z tego co widzę to na stronie jest możliwosc personalizacji i zamówienia takiego kubka z napisem. Moim zdaniem super sprawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W ramach podziękowania rodzicom...