Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

58 minut temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Biznes

wczoraj o 17:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 18:59:05

Dziewczyny, chciałam pochwalić się moją suknią. Zdjęcie w sukni o jakies 3 i pół rozmiara za dużej(szczególnie biust):) Co o niej myślicie?



zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:02:59

Mi się podoba, sama jestem przesz szukaniem sukni :)
Lubię takie proste kroje, do tego dodatki, super fryzura i będziesz piękną panna młodą :)

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:03:04

Ładna, oczywiście musi być dopasowana do twojej sylwetki, wtedy już w ogóle będzie pięknie:)

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:05:38

Dziękuję dziewczyny:) Jestem raczej drobną przyszłą Panną Młodą i każda suknia w salonie , którą przymierzałam tworzyła efekt dziecka komunijnego.
Uważacie, że lepszym rozwiązaniem do tej sukni będzie welon czy toczek?

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:07:27

Osobiście jestem zwolenniczką welonów, chociaż toczek też może ciekawie wyglądać. Musisz pomierzyć i zobaczyć w czym będzie Ci dobrze.

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:07:42

Bardzo ładny pas ma ta suknia :)
Ogólnie wyglądasz w niej ślicznie. Mam wrażenie, że w takim kroju będziesz wyglądać przepięknie, choć z ciekawości zobaczyłabym, jak wyglądasz w prostej sukni bez falbanek.
Niemniej jednak ta jest super :) I dekolt w serduszko!

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:10:17

IvaiQ dzięki:) Tak jak pisałam wyżej w prostych krojach sukienek wyglądam jak dziewczynka, która idzie sypać kwiatki:)

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:15:50

Cytat
katrix
IvaiQ dzięki:) Tak jak pisałam wyżej w prostych krojach sukienek wyglądam jak dziewczynka, która idzie sypać kwiatki:)
A to przepraszam - musiałam być w trakcie pisania komentarza, kiedy przyszły kolejne posty :)
Co welonów/toczków to rozwiązań jest całe mnóstwo! Także przypuszczam, że bliskie osoby i pani w salonie odpowiednio Ci doradzą.
Wczoraj byłam na weselu, gdzie PM miała dłuuugi welon do kościoła, a na sali ozdobę na koczku - nie był to toczek, ale rozwiązanie bardzo fajne.

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:27:19

Zbyt banalna, poza tym nie lubię sukni ślubnych bez ramiączek. ;)

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 19:39:58

Mnie bardzo podobają się welony, to jednak symbol:) dlatego zachęcam do welonu:)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 20:18:32

Bardzo rzuca sie w oczy ze jest duza i trudno ja sobie wyobrazic we wlasciwym rozmiarze. Miseczki wygladaja na monstrualnie ogromne. Jest prosta, dla mnie to plus. Zrezygnowalabym z kola, postawilabym na toczek, albo wpinki do wlosow. W welonie mozesz sie zgubic wsrod materialu. Tez jestem drobna i pamietam jak mierzylam sukienki. Czulam sue hakby ktos zdjal wszystkie firanki w domu i powiesil na mnie

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 22:34:17

Sukienka jest bez koła. To styl empire, a ja stoję na podeście:)Cieszy mnie fakt, że mogę poszaleć z dodatkami, bo sukienka nie jest zbyt ,,strojna''.

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 22:38:55

piekna, zwykła prosta.
Też mam podobną, ale bardziej prostrzą od tej.

Ile dałas?

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 22:42:49

zaimportowana, dziękuję:) 2700...

Moja suknia ślubna _real foto

06 cze 2015 - 23:33:00

Taki krój też przypomina mi komunię. Wiem że ciężko dobrać coś w czym będzie się wyglądało kobieco i elegancko, ja swoją wybierałam miesiąc temu i przymierzałam 16 sukienek z czego w każdej czułam się albo nieatrakcyjna, albo jakbym szła do I komunii. Ja ostatecznie wybrałam sukienkę której nawet nie chciałam przymierzyć, a dzięki której jak się okazało mam biust, talię i biodra :) Ważne żebyś Ty się czuła w niej dobrze, to ma być Twój dzień ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia ślubna a'la rybka - zdjęcia/ proszę o opinię