Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 1/5

<moderacja-spam>

Zapraszam do siebie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:00 przez moderator.

A jak chcesz tanio, to spróbuj w hurtowni ubrań reklamowych <moderacja-spam>
Robią tam nadruki na ubraniach, szczególnie na większych ilościach, więc sądzę, że będzie to dla ciebie idealne wyjście.
Możesz sobie wybrać, w jakiej technologii ma być zrobiony nadruk, bo oferują ich kilka różnych.
Najtrwalszy jest sitodruk, jest on też najczęściej stosowany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Fajne <moderacja-spam> możesz kupić w sieci, wybór jest spory:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:00 przez moderator.

Witam, ja robię koszulki z nadrukiem. Koszulki fruit of the loom, 165 gram, koszt 35 zł/szt.

Koszulki z nadrukiem zamawiałem ostatnio na http://bodman.com.pl, za koszulkę dobrej jakości już z nadrukiem płaciłem poniżej 10 zł.

Jeżeli szukasz ciekawych wzorów, to zajrzyj tutaj: <moderacja-spam> Jakość bardzo porządna, spokojnie przetrwa wiele prań :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Generalnie cupsell to wylęgarnia fajnych pomysłów, na przykład ostatnio te mi się bardzo spodobały <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:01 przez moderator.

Ostatnio zamawiałam chłopakowi kilka koszulek w sklepie Embros.
Jakościowo koszulki są bardzo dobre, szybko wysyłają - no i chłopak też zadowolony.
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:01 przez moderator.

u nas jest taka firma która zajmuję się wielogabarytowanymi kserami i planami .
Wiem że u nich można odbić druk na koszulkach.
Też są w molochach tak jak u nas w Manufakturze na parterze.

50 szt. to spore zamówienie więc zobacz sobie jaka cena będzie w tej firmie <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

W takim wypadku polecam sklep <moderacja-spam> z Gdyni, zamawiałem tam 100 sztuk koszulek z nadrukiem i wszystko poszło zgodnie z planem. Szybka wysyłka to jedna sprawa, a druga to świetny materiał wykonanych koszulek. Polecam spróbować ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Polecałbym Sklep Logos – <moderacja-spam> Kupowałem tutaj koszulki polo dla swoich pracowników. Wysoka jakość materiału, ładne, żywe kolory, duży wybór rozmiarów, można było dla każdego dobry fason zamówić. Sprawny kontakt z obsługą, można się przez telefon bez problemów dogadać odnośnie szczegółów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:02 przez moderator.

Jak w moim biurze organiowaliśmy impreze firmową to zamawialiśmy ze strony mamacube.pl. Koszulki bardzo dobrej jakości, nadruki dokładnie takie jakie chcieliśmy. I przede wszystkim czas! Takie duże zamówienie w tak krótkim czasie świadczy o pełnym profesjonaliźmie z ich strony.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Popatrz tutaj <moderacja-spam> moja firma zamawiała u nich koszulki na imprezę firmową, wyszły b. fajnie.

Jeszcze wracając do wątku to tutaj znalazłam fajowe wzory :D Szczególnie w kategorii śmieszne i polityczne. A tu masz kreator to sama właśnie możesz zaplanować swój wzór <moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:03 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZTUĆCE - prezent, jakie firmy polecacie?