Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki prezent dla brata na urodziny

04 kwi 2015 - 14:53:36

Zastanawiam się, jaki prezent kupić bratu na urodziny. Ma 10 lat. Co prawda do tej pory się tym nie interesował, ale zastanawiam się nad modelem do sklejania: www.conrad.plJak sądzicie?

jaki prezent dla brata na urodziny

06 kwi 2015 - 13:48:58

Myślę, że wszelkie modele to dla chłopca fajny prezent. Możes też coś zdalnie sterowanego, chociaż przy takim do sklejania się może więcej poduczy.

jaki prezent dla brata na urodziny

06 kwi 2015 - 13:51:50

Ok, to nie zastanawiam się więcej tylko kupuję, bo fajne ;)

jaki prezent dla brata na urodziny

09 kwi 2015 - 10:59:05

Dziesięciolatek, który nigdy nie sklejał modeli musi mieć kogos do pomocy. Podejmiesz się tego lub ktoś inny z rodziny, czy zostawisz dzieciaka z tym samego, po odfajkowaniu prezentu?

jaki prezent dla brata na urodziny

09 kwi 2015 - 11:49:17

Mam syna w tym wieku i u nas rządzą planszówki. Rewelacyjny jest DIXIT, HALLI GALLI, Pociągi.

jaki prezent dla brata na urodziny

09 kwi 2015 - 12:09:51

Mój brat jest w podobnym wieku i uwielbia gry planszowe. ;)

jaki prezent dla brata na urodziny

05 kwi 2019 - 14:34:50

Myślę ze fajnym prezentem dla tak młodego mezczyzny będzie przejażdzka sportowym samochodem po torze w roli pasażera :) na pewno bedzie miał niezapomniane wspomnienia i bedzie co miał kolegom opowiadać :) Przy okazji poogląda inne samochody,zdjecia porobi wiec dzień pełen wrażeń :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

jaki prezent dla brata na urodziny

06 lis 2020 - 10:12:43

Prezenty daję jedynie bliskim znajomym i rodzinie, a znam ich na tyle, że wiem z jakiego prezentu kto się ucieszy.
Do każdego podchodzę indywidaulnie i niekoniecznie minimalistycznie, jeśli dana osoba minimalistą nie jest.

Jesli chodzi o brata to stawiam na prraktyczne prezenty Wiem jak bardzo nie lubi chodzić po sklepach tak wiec lubie go wyręczyć oraz sprezentować jakieś fajne ciuszki. Sam również lubi tego typu rzeczy. Ostatnio kupiłam mu na urodziny spodnie dresowe. Dobre ceny na takie spodnie mają w Ombre, tak wiec dobrze jest sobie zajrzec.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-27 14:07 przez marcy23.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla brata na urodziny

10 lis 2020 - 13:00:53

Ja bym kupiła jakiś kosmetyk. Dla mnie to najbardziej przydatne prezenty. Sama ostatnio szukałam kremu pod oczy dla chłopaka, wybrałam i był bardzo zadowolony. Czytałam różne opinie i przeglądałam rankingi np. tutaj https://terdeals.com/pl/ranking/740/ranking-top-5-kremow-pod-oczy-dla-mezczyzn

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie wino na wesele