Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

11 minut temu

zakupy internetowe

36 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub cywilny

10 mar 2015 - 21:15:09

Razem z chłopakiem zaczynamy snuć plany o tym, jak chcemy by wyglądał nasz ślub. Ze względu na parę istotnych czynników zdecydowaliśmy się na cywilny ślub, na którym prócz nas, pojawiliby się tylko nasi świadkowie. Uprzedzaliśmy najbliższą rodzinę, którą byśmy ewentualnie mogli zaprosić jeśli by jednak padło na parunastu gości, że to jest chyba najlepsza opcja dla nas.

Co myślicie o czymś takim? Może znacie kogoś, kto w ten sposób wszedł w związek małżeński? Bez hucznego, ba, żadnego wesela czy przyjęcia?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-11 07:14 przez rudaaa91.

Ślub cywilny

10 mar 2015 - 21:30:45

Nie znam nikogo kto wszedł tak w związek małżeński, ale znam kilka par, które o czymś takim marzyły. Niestety presja rodziny była tak duża, że skończyło się jednak na przyjęciach a nawet w dwóch przypadkach na całkiem sporym weselu.

Ślub cywilny

10 mar 2015 - 21:56:12

ja tak chce

Ślub cywilny

10 mar 2015 - 21:56:50

To Wasza decyzja. Najważniejsze jest to,że staniecie się mężem i żoną,a nie to czy wesele będzie huczne,bogate a gości bedzie mnóstwo. Ja sama planuje ślub kościelny z weselem na 150 osób,ale nic nie mam do osób które preferują przyjęcia. Moja siostra od zawsze mówiła,że ona tylko zrobi obiad dla rodziny i tak było :) A fajnie,że chcecie ten dzień celebrowac w gronie naprawdę najbliższych osób.

Ślub cywilny

10 mar 2015 - 22:40:16

My tak zrobiliśmy. Ślub cywilny osób łącznie 8: My, Świadkowie bez par (z własnych wyborów), Nasi rodzice. Z Obiadem w Małej Knajpce.

Ślub Kościelny z nie dużym weselem odbył się 1,5 roku później :D

Ślub cywilny

16 kwi 2015 - 18:02:32

Ja tak miałam. Łącznie było nas 15 osób plus dzieciaki. Obiad w domu. W sumie było fajnie, ale o białej sukni i weselu marze nadal..

Ślub cywilny

25 cze 2015 - 12:49:29

żaden wstyd po prostu kameralnie .
Zależy jak kto woli nie ma znaczenia czy ślub cywilny czy kościelny z pompą i tak jeden i drugi prowadzi do rozwodów .Ja miałam jeden i drugi i nie żaluję cywilny był smieszny bo były 2 pietra i ludzie się mylili na który slub wchodzą a co do kościelnego to sam ten urok biała suknia slub przed bogiem to nie wstyd.

Ślub cywilny

25 cze 2015 - 13:01:13

Znajomi brali właśnie taki ślub, ale z trochę innych powodów niż Ty chcesz (ona była rozwódką). ;)

Ślub cywilny

25 cze 2015 - 13:11:03

Ja tak brałam ślub-sam cywilny,bez wesela,osób dokładnie 4(oprócz nas) i nikt na nas nie naciskał,że nie ma wesela czy coś.Tak chcieliśmy i tak zrobiliśmy i jesteśmy całkiem z tego zadowoleni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wieczór panieński