Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oryginalny prezent na walentynki

31 mar 2015 - 15:31:38

Świetny prezent na różne okazje to złota różą złocona 24-karatowym złotem:) Oryginalnie i z klasą. Na allegro są różne wielkości. Ja byłam zachwycona! :)



zweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Oryginalny prezent na walentynki

28 kwi 2015 - 13:43:57

A ja polecam świetny sklep z markowymi koszulkami dla kobiet i mężczyzn. Mają bardzo ciekawe wzory <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Oryginalny prezent na walentynki

09 lut 2016 - 07:56:49

Widziałam, że w sklepie Eco&Well jest teraz promocja na niektóre kosmetyki z okazji walentynek: <moderacja-spam> Wydaję mi się, że w tym kierunki mogliby pójść panowie (zerknijcie na balsam z czekoladą i kumkwatem - Wasza druga połówka na pewno byłaby nim zachwycona).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

28 cze 2016 - 10:54:35

Ja np dostałam <moderacja-spam> świetna kawa! Polecam smakoszom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalny prezent na walentynki

01 wrz 2016 - 09:16:36

Pakiety z Prezent Marzeń, nic na siłę, raczej wszystko z zachowaniem zdrowego rozsądku i wtedy dopiero zrobicie dobry interes. Na pewno odradzam ładowanie się w potężne koszty, bo wydacie kasę, a żadnych profitów z tego mieć nie będziecie.

Oryginalny prezent na walentynki

27 paź 2016 - 12:56:28

A może coś praktycznego i wyjątkowego? Na przykład zegarek z własnym nadrukiem. Na inbloomwatches mają godne polecenia.

Oryginalny prezent na walentynki

19 lis 2016 - 22:33:30

Najbardziej cieszy własnoręcznie upieczone ciasto z serduszkiem, ładnie udekorowany stół, coś pysznego, jakaś kolacja przy świecach...
co rok daję chłopakowi nasze zdjęcia w albumie, każdy rok ma swój albumik :) taki nieduży, kieszonkowy ;)
Raz kupiłam czekoladowy telegram, czekoladę z napisem kocham cię i imię.
Najlepsze są prezenty dopasowane do charakteru, coś związanego z jego hobby..

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Oryginalny prezent na walentynki

28 lis 2016 - 13:54:35

Walentynki powoli się zblliżają i temat powraca. Ja akurat szukałam pomysłówn a oryginalne świąteczne prezentyi przy okazji trafiłam na <moderacja-spam> jak Wam się podobają? Wydaje mi się, że jest tam sporo ciekawych pomysłów na obdarowanie bliskiej osoby czymś szczególnym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Oryginalny prezent na walentynki

04 gru 2016 - 15:58:49

Mnie mój chłopak zabrał w zeszłym roku w cudowne miejsce, do hotelu Grand Lubicz w Ustce: <moderacja-spam> Było po prostu idealnie! Mimo zimy, spacerowaliśmy nad brzegiem moża a wieczorami relaksowaliśmy się w hotelowym spa, które swoją drogą jest ekstra :) Także jak szukacie prezentu na walentynki, to ju możecie się rozglądać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:42 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

27 sty 2017 - 06:25:03

A ja myślę, że najlepszym prezentem są perfumy. Ja kupię mojemu chłopakowi perfumy Paco Rabanne 1 million. Sama kupuję sobie perfumy przez stronę galeriazapachow.pl. Mają tam fajne zapachy po super cenie :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalny prezent na walentynki

30 sty 2017 - 17:00:43

Ostatnio byłam na weselu i musiałam kupować nową biżuterię. Znalazłam bardzo ładny i stylowy naszyjnik. Cieniutki łańcuszek z przewleczoną przez niego płaską zawieszką. Jest bardzo delikatny i zauwazyłam, że wiele gwiazd go teraz nosi. Przeczytałam, że nazywa się naszyjnik celebrytka, mozesz takie znaleźć na stronach sklepów z biżuteria <moderacja-spam> . Myślę, że to też dobry prezent na walentynki. Pasuje do wielu stylizacji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

09 lut 2017 - 08:09:12

Oj nie wiem czy byłabym zadowolona z takiej róży. Jak dla mnie to kolejna rzecz, która będzie jedynie zajmowała miejsce i się kurzyła.... Zdecydowanie bardziej wolałabym coś co mi się przyda. Albo coś co..... mogę zjeść . Mój facet wie o mojej miłości do czekolady i innych smakołyków oraz na takie okazje zwykle dostaje jakies bomboniery.
Moją ulubioną jest zdecydowanie lalibelle serce


niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Oryginalny prezent na walentynki

15 sty 2018 - 13:47:29

Sorki ale taka złota róża to nie jest dobry prezent dla chłopaka. Sama w sumie nie byłabym z niego zadowolona bo nie wiedziałabym co z tym robić. Jest to po prostu zbieranie kurzu :P Zastanawiałam się ostatnio nad tym aby dla swojego chłopaka zaprojektować kubeczek z napisem. Co o tym sądzicie?

Oryginalny prezent na walentynki

05 lut 2020 - 20:33:21

Ja jestem zwolenniczką spędzania czasu razem. To najlepsze co można dać - swój czas i zaangażowanie. Wystarczy chwilę pomyśleć aby nie był to zwykły spacer a pójście w miejsce w których nigdy nie byliśmy ! Polecam

Oryginalny prezent na walentynki

06 lut 2020 - 11:17:00

Brawo Justynalisiecka naturalnie, lubimy strasznie miło spędzać czas, a jeszcze jak skosztujemy popisowego dania szefa kuchni, to już jest szczyt szczęścia super Tradycyjna polska kuchnia, doskonałe pieczywo, kiełbasa, świeże warzywa, potrawy mięsne - no i pogadać można, pożartować, powspominać. Takie okazje w Prezentmarzeń - romantyczna i smaczna kolacja, np. na rocznicę ślubu. Zagrajmy Vabank.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-28 15:56 przez wisbrzoza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoracje Wielkanocne z papieru