Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oryginalny prezent na walentynki

31 mar 2015 - 15:31:38

Świetny prezent na różne okazje to złota różą złocona 24-karatowym złotem:) Oryginalnie i z klasą. Na allegro są różne wielkości. Ja byłam zachwycona! :)



zweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Oryginalny prezent na walentynki

28 kwi 2015 - 13:43:57

A ja polecam świetny sklep z markowymi koszulkami dla kobiet i mężczyzn. Mają bardzo ciekawe wzory <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Oryginalny prezent na walentynki

09 lut 2016 - 07:56:49

Widziałam, że w sklepie Eco&Well jest teraz promocja na niektóre kosmetyki z okazji walentynek: <moderacja-spam> Wydaję mi się, że w tym kierunki mogliby pójść panowie (zerknijcie na balsam z czekoladą i kumkwatem - Wasza druga połówka na pewno byłaby nim zachwycona).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

28 cze 2016 - 10:54:35

Ja np dostałam <moderacja-spam> świetna kawa! Polecam smakoszom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalny prezent na walentynki

01 wrz 2016 - 09:16:36

Pakiety z Prezent Marzeń, nic na siłę, raczej wszystko z zachowaniem zdrowego rozsądku i wtedy dopiero zrobicie dobry interes. Na pewno odradzam ładowanie się w potężne koszty, bo wydacie kasę, a żadnych profitów z tego mieć nie będziecie.

Oryginalny prezent na walentynki

27 paź 2016 - 12:56:28

A może coś praktycznego i wyjątkowego? Na przykład zegarek z własnym nadrukiem. Na inbloomwatches mają godne polecenia.

Oryginalny prezent na walentynki

19 lis 2016 - 22:33:30

Najbardziej cieszy własnoręcznie upieczone ciasto z serduszkiem, ładnie udekorowany stół, coś pysznego, jakaś kolacja przy świecach...
co rok daję chłopakowi nasze zdjęcia w albumie, każdy rok ma swój albumik :) taki nieduży, kieszonkowy ;)
Raz kupiłam czekoladowy telegram, czekoladę z napisem kocham cię i imię.
Najlepsze są prezenty dopasowane do charakteru, coś związanego z jego hobby..

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Oryginalny prezent na walentynki

28 lis 2016 - 13:54:35

Walentynki powoli się zblliżają i temat powraca. Ja akurat szukałam pomysłówn a oryginalne świąteczne prezentyi przy okazji trafiłam na <moderacja-spam> jak Wam się podobają? Wydaje mi się, że jest tam sporo ciekawych pomysłów na obdarowanie bliskiej osoby czymś szczególnym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Oryginalny prezent na walentynki

04 gru 2016 - 15:58:49

Mnie mój chłopak zabrał w zeszłym roku w cudowne miejsce, do hotelu Grand Lubicz w Ustce: <moderacja-spam> Było po prostu idealnie! Mimo zimy, spacerowaliśmy nad brzegiem moża a wieczorami relaksowaliśmy się w hotelowym spa, które swoją drogą jest ekstra :) Także jak szukacie prezentu na walentynki, to ju możecie się rozglądać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:42 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

27 sty 2017 - 06:25:03

A ja myślę, że najlepszym prezentem są perfumy. Ja kupię mojemu chłopakowi perfumy Paco Rabanne 1 million. Sama kupuję sobie perfumy przez stronę galeriazapachow.pl. Mają tam fajne zapachy po super cenie :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalny prezent na walentynki

30 sty 2017 - 17:00:43

Ostatnio byłam na weselu i musiałam kupować nową biżuterię. Znalazłam bardzo ładny i stylowy naszyjnik. Cieniutki łańcuszek z przewleczoną przez niego płaską zawieszką. Jest bardzo delikatny i zauwazyłam, że wiele gwiazd go teraz nosi. Przeczytałam, że nazywa się naszyjnik celebrytka, mozesz takie znaleźć na stronach sklepów z biżuteria <moderacja-spam> . Myślę, że to też dobry prezent na walentynki. Pasuje do wielu stylizacji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

09 lut 2017 - 08:09:12

Oj nie wiem czy byłabym zadowolona z takiej róży. Jak dla mnie to kolejna rzecz, która będzie jedynie zajmowała miejsce i się kurzyła.... Zdecydowanie bardziej wolałabym coś co mi się przyda. Albo coś co..... mogę zjeść . Mój facet wie o mojej miłości do czekolady i innych smakołyków oraz na takie okazje zwykle dostaje jakies bomboniery.
Moją ulubioną jest zdecydowanie lalibelle serce


niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Oryginalny prezent na walentynki

15 sty 2018 - 13:47:29

Sorki ale taka złota róża to nie jest dobry prezent dla chłopaka. Sama w sumie nie byłabym z niego zadowolona bo nie wiedziałabym co z tym robić. Jest to po prostu zbieranie kurzu :P Zastanawiałam się ostatnio nad tym aby dla swojego chłopaka zaprojektować kubeczek z napisem. Co o tym sądzicie?

Oryginalny prezent na walentynki

05 lut 2020 - 20:33:21

Ja jestem zwolenniczką spędzania czasu razem. To najlepsze co można dać - swój czas i zaangażowanie. Wystarczy chwilę pomyśleć aby nie był to zwykły spacer a pójście w miejsce w których nigdy nie byliśmy ! Polecam

Oryginalny prezent na walentynki

06 lut 2020 - 11:17:00

Brawo Justynalisiecka naturalnie, lubimy strasznie miło spędzać czas, a jeszcze jak skosztujemy popisowego dania szefa kuchni, to już jest szczyt szczęścia super Tradycyjna polska kuchnia, doskonałe pieczywo, kiełbasa, świeże warzywa, potrawy mięsne - no i pogadać można, pożartować, powspominać. Takie okazje w Prezentmarzeń - romantyczna i smaczna kolacja, np. na rocznicę ślubu. Zagrajmy Vabank.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-28 15:56 przez wisbrzoza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoracje Wielkanocne z papieru