Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

Druk ścienny

57 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 10:52:17

Macie już prezent walentynkowy dla swoich ukochanych? :)
my nie celebrujemy jakoś specjalnie tego święta ale pomyślalam, że fajnie byłoby podarować coś drobnego.
Nie chciałam oczywiście podarować swojemu facetowi kiczowatych prezentów jak bokserki czy pluszowe serduszko :D
dlatego pomyślałam o słoiku ze słodkościami (coś w stylu tego na obrazku)

co myślicie? a może macie jakiś ciekawy pomysł na oryginalny prezent na walentynki? :)

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 11:04:36

Sama szukam inspiracji i nie moge znalezc sensownego prezentu. Co do słodkosci jak lubi to zawsze sie sprawdzą :)

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 11:11:11

Witajcie dziewczyny, dopiero co się zarejestrowałam, więc nowa tu jestem :-) Pierwszy wątek i już wpadł mi w oko- prezenty to moja specjalność! Prowadzimy z mężem Pracownię Artystyczną, ja głównie zajmuję się portretami rysunkowymi, pozwolę sobie je zachwalić i nie dlatego, że to moja praca, ale dlatego że sama cenię sobie personalizowane prezenty, oraz te ręcznie robione, podam wam link- od 7 lutego będzie promocja 30% na portrety dla dwóch osób :-)<moderacja-spam>

oprócz tego jeszcze fajny pomysł to karykatura wspólna lub malowana koszulka, ale koszulki to już trochę kosztują więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:08 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 11:18:32

Nic sobie nie dajemy. Walniemy kilka drinkow :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 18:55:02

jak ma być oryginalny, to my jedziemy do Krakowa na weekend, zatrzymamy się tutaj <moderacja-spam> bo mi koleżanka mówiła, że to piękne i romantyczne miejsce. Poza tym Kraków sam w sobie jest bardzo magiczny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:08 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

05 lut 2015 - 11:24:18

można też wyjechać w romantyczną podróż (weekendową, akurat fajnie wypada)
<moderacja-spam> jest bardzo fajnym kierunkiem :) zwłaszcza jak ktoś lubi "Amelię" :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

05 lut 2015 - 11:40:21

Sloik to dobry pomysl. Swojemu chyba kupie z zelkami. Czy lepszy będzie kilogramowy słoik nutelli?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 16:39 przez roksolana83.

Oryginalny prezent na walentynki

09 lut 2015 - 17:04:28

Witam! Polecam na walentynki coś nietypowego i osobistego:

<moderacja-spam>

Twoja dziewczyna na pewno będzie mile zaskoczona jak dostanie coś zamkniętego w ładnej puszce i do tego ze specjalną dedykacją dla niej.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 09:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalny prezent na walentynki

10 lut 2015 - 16:16:47

A czy któraś z Was grała może kiedyś w takie gry: <moderacja-spam> ? Pytam się ponieważ zastanawiam się czy nie zamówić takiej na walentynki.
Jak do tej pory to kupowaliśmy sobie raczej słodycze i jakieś praktyczne rzeczy ale w tym roku chciałabym trochę zaszaleć i sprawić mężowi coś po czym ciężko mu będzie pozbierać się z podłogi. Myślicie,że jest to dobra opcja?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Oryginalny prezent na walentynki

12 lut 2015 - 11:23:22

Proponuję jakiś fajny zestaw kosmetyków, sprawdzony wariant. Pozytywnymi opiniami cieszy się <moderacja-spam> . Zresztą wystarczy wejść na stronę i poczytać opinie klientek. Koszt niewielki a myślę, że taki zestaw przypadnie do gustu Twojej kobiecie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:10 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

12 lut 2015 - 22:08:57

Ja w tym roku postanowiłam zaszaleć i chcę kupić narzeczonemu gitarę basową z [Moderacja - nieopłacona reklama] 14 lutego przypadają jego urodziny więc będzie podwójne święto:) Mam nadzieję, że prezent mu się spodoba bo sporo musiałam się naszukać tej gitary:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:48 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

17 lut 2015 - 22:05:53

Cytat
cholibka
można też wyjechać w romantyczną podróż (weekendową, akurat fajnie wypada)
<moderacja-spam> jest bardzo fajnym kierunkiem :) zwłaszcza jak ktoś lubi "Amelię" :D
Mój Boże, jakby mnie facet wziął na walentynki do Paryża to bym była w siódmym niebie a ten nawet do kawiarni iść nie chce po drugiej stronie ulicy :D ja wypatrzyłam tu u mnie w Łodzi <moderacja-spam> w hotelu Dwór Giemzów, kolacyjka, winko i nocleg ze śniadaniem w pakiecie dla dwojga :) już po walentynkach ale niestety ślub kuzynki zajął nam ten czas, więc musimy jakoś odbić sobie świętowanie w inny weekend, a taka opcja jest jak znalazł :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:10 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

23 lut 2015 - 23:42:37

Całkiem ciekawym prezentem może być drukarka 3d, albo coś z niej wydrukowanego, czego nie można kupić w sklepie. Możecie sobie poczytać tutaj <moeracja-spam> jeżeli was zainteresuje temat takowych drukareczek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

18 mar 2015 - 20:24:54

Mi na walentynki chłopak kupił długo upragnione buty <moderacja-spam> Rewelacyjne są :D Miękkie i wgl. Takie jak chciałam. A ja jego zaprosiłam na kolację do fajnej knajpki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

Oryginalny prezent na walentynki

26 mar 2015 - 17:21:30

Bardzo lubię dostawać praktyczne prezenty no i eleganckie. Takie też sama staram się dawać. Tych walentynek nie obchodziliśmy bo byliśmy w rozjazdach ale na kolejne mam już pomysł i kupię mężowi taki zestaw <moderacja-spam> Sama także bym chciała dostać biały komplet. Może się umówimy razem na taki prezent.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Walentynki pomocy