Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 10:52:17

Macie już prezent walentynkowy dla swoich ukochanych? :)
my nie celebrujemy jakoś specjalnie tego święta ale pomyślalam, że fajnie byłoby podarować coś drobnego.
Nie chciałam oczywiście podarować swojemu facetowi kiczowatych prezentów jak bokserki czy pluszowe serduszko :D
dlatego pomyślałam o słoiku ze słodkościami (coś w stylu tego na obrazku)

co myślicie? a może macie jakiś ciekawy pomysł na oryginalny prezent na walentynki? :)

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 11:04:36

Sama szukam inspiracji i nie moge znalezc sensownego prezentu. Co do słodkosci jak lubi to zawsze sie sprawdzą :)

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 11:11:11

Witajcie dziewczyny, dopiero co się zarejestrowałam, więc nowa tu jestem :-) Pierwszy wątek i już wpadł mi w oko- prezenty to moja specjalność! Prowadzimy z mężem Pracownię Artystyczną, ja głównie zajmuję się portretami rysunkowymi, pozwolę sobie je zachwalić i nie dlatego, że to moja praca, ale dlatego że sama cenię sobie personalizowane prezenty, oraz te ręcznie robione, podam wam link- od 7 lutego będzie promocja 30% na portrety dla dwóch osób :-)<moderacja-spam>

oprócz tego jeszcze fajny pomysł to karykatura wspólna lub malowana koszulka, ale koszulki to już trochę kosztują więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:08 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 11:18:32

Nic sobie nie dajemy. Walniemy kilka drinkow :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Oryginalny prezent na walentynki

02 lut 2015 - 18:55:02

jak ma być oryginalny, to my jedziemy do Krakowa na weekend, zatrzymamy się tutaj <moderacja-spam> bo mi koleżanka mówiła, że to piękne i romantyczne miejsce. Poza tym Kraków sam w sobie jest bardzo magiczny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:08 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

05 lut 2015 - 11:24:18

można też wyjechać w romantyczną podróż (weekendową, akurat fajnie wypada)
<moderacja-spam> jest bardzo fajnym kierunkiem :) zwłaszcza jak ktoś lubi "Amelię" :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

05 lut 2015 - 11:40:21

Sloik to dobry pomysl. Swojemu chyba kupie z zelkami. Czy lepszy będzie kilogramowy słoik nutelli?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 16:39 przez roksolana83.

Oryginalny prezent na walentynki

09 lut 2015 - 17:04:28

Witam! Polecam na walentynki coś nietypowego i osobistego:

<moderacja-spam>

Twoja dziewczyna na pewno będzie mile zaskoczona jak dostanie coś zamkniętego w ładnej puszce i do tego ze specjalną dedykacją dla niej.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 09:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Oryginalny prezent na walentynki

10 lut 2015 - 16:16:47

A czy któraś z Was grała może kiedyś w takie gry: <moderacja-spam> ? Pytam się ponieważ zastanawiam się czy nie zamówić takiej na walentynki.
Jak do tej pory to kupowaliśmy sobie raczej słodycze i jakieś praktyczne rzeczy ale w tym roku chciałabym trochę zaszaleć i sprawić mężowi coś po czym ciężko mu będzie pozbierać się z podłogi. Myślicie,że jest to dobra opcja?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Oryginalny prezent na walentynki

12 lut 2015 - 11:23:22

Proponuję jakiś fajny zestaw kosmetyków, sprawdzony wariant. Pozytywnymi opiniami cieszy się <moderacja-spam> . Zresztą wystarczy wejść na stronę i poczytać opinie klientek. Koszt niewielki a myślę, że taki zestaw przypadnie do gustu Twojej kobiecie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:10 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

12 lut 2015 - 22:08:57

Ja w tym roku postanowiłam zaszaleć i chcę kupić narzeczonemu gitarę basową z [Moderacja - nieopłacona reklama] 14 lutego przypadają jego urodziny więc będzie podwójne święto:) Mam nadzieję, że prezent mu się spodoba bo sporo musiałam się naszukać tej gitary:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:48 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

17 lut 2015 - 22:05:53

Cytat
cholibka
można też wyjechać w romantyczną podróż (weekendową, akurat fajnie wypada)
<moderacja-spam> jest bardzo fajnym kierunkiem :) zwłaszcza jak ktoś lubi "Amelię" :D
Mój Boże, jakby mnie facet wziął na walentynki do Paryża to bym była w siódmym niebie a ten nawet do kawiarni iść nie chce po drugiej stronie ulicy :D ja wypatrzyłam tu u mnie w Łodzi <moderacja-spam> w hotelu Dwór Giemzów, kolacyjka, winko i nocleg ze śniadaniem w pakiecie dla dwojga :) już po walentynkach ale niestety ślub kuzynki zajął nam ten czas, więc musimy jakoś odbić sobie świętowanie w inny weekend, a taka opcja jest jak znalazł :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:10 przez moderator.

Oryginalny prezent na walentynki

23 lut 2015 - 23:42:37

Całkiem ciekawym prezentem może być drukarka 3d, albo coś z niej wydrukowanego, czego nie można kupić w sklepie. Możecie sobie poczytać tutaj <moeracja-spam> jeżeli was zainteresuje temat takowych drukareczek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Oryginalny prezent na walentynki

18 mar 2015 - 20:24:54

Mi na walentynki chłopak kupił długo upragnione buty <moderacja-spam> Rewelacyjne są :D Miękkie i wgl. Takie jak chciałam. A ja jego zaprosiłam na kolację do fajnej knajpki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

Oryginalny prezent na walentynki

26 mar 2015 - 17:21:30

Bardzo lubię dostawać praktyczne prezenty no i eleganckie. Takie też sama staram się dawać. Tych walentynek nie obchodziliśmy bo byliśmy w rozjazdach ale na kolejne mam już pomysł i kupię mężowi taki zestaw <moderacja-spam> Sama także bym chciała dostać biały komplet. Może się umówimy razem na taki prezent.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Walentynki pomocy