Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Do wesela jeszcze trochę czasu zostało ale już myślę o zdjęciach w plenerze.. Jakie macie pomysły? Może znacie jakieś ładne miejsca na śląsku na taką sesje? :D

podniebna sesja balonem :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 22:31 przez ancyka.

Nasz region obfituje w wiele klimatycznych miejsc... :) Sama miałam zdjęcia w klimacie śląskim, kamienice, place w starych dzielnicach. Wiem też, że ładne tereny na zdjęcia są przy obecnej siedzibie NOSPR, są tam takie szklane bloki zaraz przy murach starej kopalni, ciekawe połączenie i nawet trochę zieleni przy okazji:) Architektura na śląsku daje duże pole do popisu, o ile to oczywiście Twój klimat ;)

Ja chciałabym jakieś delikatne , romantyczne zdjęcia .
Ale pomysłu brak;/

Delikatne i romantyczne.. no to moze Rossarium w parku w Chorzowie ?? Ja akurat mialam zdjecia na Nikiszowcu i w kopalni Guido. Moze nie byly delikatne ale wlasnie takie chcialam:)

a ja polecam Krowiarki! Stary pałac z takimi zakamarkami do zdjęć, że cały dzień to mało:) do tego ogromny park i jeziorko zaraz obok. Nasza sesja trwała cały dzień bo na każdym kroku było coś co warto było wykorzystać. Dużo par robi sobie tam sesje, ale miejsce się idealnie do tego nadaje. Polecam!!!!!

marusia88 widzę, że ktoś z okolic mnie ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-01 21:19 przez escandy92.

Na Śląsku jest dużo pięknych miejsc na ślubne sesje w plenerze. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu para młoda chce utrzymać swoją sesję - ma być bardziej romantyczna, na łonie natury czy chcecie postawić na oryginalność i pójść w industrialną scenerię. Można pojechać na zamek do Pszczyny, choć to pewnie już oklepane miejsce. Można wybrać się w Beskidy. Nawet w Katowicach jest wiele oryginalnych i klimatycznych miejsc, jak chociażby urokliwy według mnie Nikiszowiec. W internecie jest sporo zestawień takich miejsc, np. tutaj: http://hotelstyl70.pl/blog/plener-pszczyna-goczalkowice/
Nawet na FB utworzona jest społeczność 1000 ciekawych miejsc na plener fotograficzny na Śląsku: https://pl-pl.facebook.com/tysiacmiejscslask

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Hej, jeśli interesują Cię plenery na Śląsku, to możesz tutaj sprawdzić - fotografia ślubna śląskMoże coś Ci wpadnie w oko ;)

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Stadion Szombierek Bytom :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Romantyczny pobyt w hotelu ...