Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub 2015 cz. II

11 sty 2016 - 13:31:06

Dzięki dziewczyny,moje poszukiwania jednak mogą się przesunąć nawet do końca lutego, ale dzięki Wam już mnie to nie dołuje :) myślę, że żaden salon nie da mi nawet do mierzenia sukni, z którą by się nie wyrobił :)

A mam jeszcze takie pytanie bo od początku Was czytam- była tu na forum taka użytkowniczka jak Magdus, coś w tym stylu. Widzę, że już się nie udziela, a pokazywała gdzies swoją suknie? Z jej opisów tak się zachwyciłam, że tylko wyczekiwałam na to, aż się tu pojawi i nie wiem czy to przegapiłam? Bo ciekawość dalej mnie zżera :)

Ślub 2015 cz. II

11 sty 2016 - 13:52:53

Nie pokazywała.

Ślub 2015 cz. II

15 sty 2016 - 18:31:17

Niestety Magduss nie pokazywała swojej sukni a nie ukrywam że też byłam jej bardzo ciekawa :)

Ślub 2015 cz. II

15 sty 2016 - 18:59:07

Cytat
worldev
Dzięki dziewczyny,moje poszukiwania jednak mogą się przesunąć nawet do końca lutego, ale dzięki Wam już mnie to nie dołuje :) myślę, że żaden salon nie da mi nawet do mierzenia sukni, z którą by się nie wyrobił :)

A mam jeszcze takie pytanie bo od początku Was czytam- była tu na forum taka użytkowniczka jak Magdus, coś w tym stylu. Widzę, że już się nie udziela, a pokazywała gdzies swoją suknie? Z jej opisów tak się zachwyciłam, że tylko wyczekiwałam na to, aż się tu pojawi i nie wiem czy to przegapiłam? Bo ciekawość dalej mnie zżera :)

Też tak miałam z suknią Magdus tak ją opisywała, że już po waszych ślubach wchodziłam co jakiś czas, zobaczyć czy w końcu ją pokazała.

Ślub 2015 cz. II

15 sty 2016 - 22:53:34

a swoja droga ciekawe dlaczego zniknęła... jak czytałam wpisy Magduss wszytko było takie "idealne"

Ślub 2015 cz. II

16 sty 2016 - 12:29:44

Ohoho widzę, że jestem tematem nr 1 :) Zaglądam tu od czasu do czasu, ale jakoś nie było kiedy napisać wstawić zdjęcia, a może nie czułam takiej potrzeby a wątek przygasał... Zdjęcia dostaliśmy jakoś listopadzie i wtedy nawet nie myślałam o dodawaniu zdjęć, bo miałam sporo spraw innych.



emilia512 miło, że się "martwisz" o mnie ;) Wszystko było idealne? hmm... no cóż dla mnie było, bo chyba dla każdej z nas suknia, sala wszystkie przygotowania, "pierdółki" były idealne, chyba, ze się mylę, bo był to nasz dzień i nasze wybory ;) Przynajmniej mnie to cieszyło i dalej cieszy jak patrzę na zdjęcia i film, z których również jestem bardzo zadowolona. Więc lekko mnie dziwi ta "ironią" ;) Chyba jak każda z nas ciesząc się opisywała dobre rzeczy, ale i tez złe się zdarzały w szale przygotowań, bo w końcu takie rzeczy też się zdarzają. U mnie też wpadek nie brakowało, co już opisywałam, ale mimo to wyszłam za cudownego faceta i chyba to się najbardziej liczy... No cóż ja jestem zadowolona ze swojego dnia nie ja pierwsza nie ostatnia. A to, że "zniknęłam"...hmm miałam ważniejsze sprawy na głowie i nawet nie myślałam o szafie, choć czasem czytałam wątki :) Widzę, że niektóre już wiedzą doskonale dlaczego moje zdjęcia się nie pojawiły...

Może później wstawię na chwile zdjęcia, bo musiałabym się do nich dokopać. Te co dodawały jeszcze zdjęcia pięknie wyglądałyście i mam nadzieję, że Wasz dzień był także "idealny" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-16 12:31 przez Magduss.

Ślub 2015 cz. II

16 sty 2016 - 13:40:10

Cytat
Magduss
Ohoho widzę, że jestem tematem nr 1 :) Zaglądam tu od czasu do czasu, ale jakoś nie było kiedy napisać wstawić zdjęcia, a może nie czułam takiej potrzeby a wątek przygasał... Zdjęcia dostaliśmy jakoś listopadzie i wtedy nawet nie myślałam o dodawaniu zdjęć, bo miałam sporo spraw innych.



emilia512 miło, że się "martwisz" o mnie ;) Wszystko było idealne? hmm... no cóż dla mnie było, bo chyba dla każdej z nas suknia, sala wszystkie przygotowania, "pierdółki" były idealne, chyba, ze się mylę, bo był to nasz dzień i nasze wybory ;) Przynajmniej mnie to cieszyło i dalej cieszy jak patrzę na zdjęcia i film, z których również jestem bardzo zadowolona. Więc lekko mnie dziwi ta "ironią" ;) Chyba jak każda z nas ciesząc się opisywała dobre rzeczy, ale i tez złe się zdarzały w szale przygotowań, bo w końcu takie rzeczy też się zdarzają. U mnie też wpadek nie brakowało, co już opisywałam, ale mimo to wyszłam za cudownego faceta i chyba to się najbardziej liczy... No cóż ja jestem zadowolona ze swojego dnia nie ja pierwsza nie ostatnia. A to, że "zniknęłam"...hmm miałam ważniejsze sprawy na głowie i nawet nie myślałam o szafie, choć czasem czytałam wątki :) Widzę, że niektóre już wiedzą doskonale dlaczego moje zdjęcia się nie pojawiły...

Może później wstawię na chwile zdjęcia, bo musiałabym się do nich dokopać. Te co dodawały jeszcze zdjęcia pięknie wyglądałyście i mam nadzieję, że Wasz dzień był także "idealny" :)

Wybacz, to ja rozpętałam twój temat, ale po prostu byłam ciekawa czy nie przegapiłam. Nie miałam na myśli, ani w zamiarze nic złego :) Fakt, każda z kobiet, albo większość uważa swój ślub za idealny i kolejne Panny Młode też tak będą odczuwały bądź opisywały i myślę, że to w tym wszystkim jest najpiękniejsze. Nasze odczucia i wspomnienia. Bo to nasz dzień, tak jak napisałas nasze wybory i poniekąd też spełnione marzenia. I choćby formalnie coś było nie tak, coś mogłoby się nie podobać gościom czy innym, którym ukazujemy skrawek naszego dnia to dla nas i tak wszystko będzie najlepsze ponieważ skupiamy się na tym co najważniejsze- mężczyźnie, z którym spędzimy resztę życia. A cała ta osłonka ślubu to tylko dodatek.

Chyba zapadłaś mi w pamięć przez to, że dużo i długo się tu udzielałaś. No i z Twoich opisów wynikało, że będziesz miała nietypową suknię czy całą stylizacje :)

Ślub 2015 cz. II

27 sty 2016 - 21:12:22

Cytat
worldev
Cytat
Magduss
Ohoho widzę, że jestem tematem nr 1 :) Zaglądam tu od czasu do czasu, ale jakoś nie było kiedy napisać wstawić zdjęcia, a może nie czułam takiej potrzeby a wątek przygasał... Zdjęcia dostaliśmy jakoś listopadzie i wtedy nawet nie myślałam o dodawaniu zdjęć, bo miałam sporo spraw innych.



emilia512 miło, że się "martwisz" o mnie ;) Wszystko było idealne? hmm... no cóż dla mnie było, bo chyba dla każdej z nas suknia, sala wszystkie przygotowania, "pierdółki" były idealne, chyba, ze się mylę, bo był to nasz dzień i nasze wybory ;) Przynajmniej mnie to cieszyło i dalej cieszy jak patrzę na zdjęcia i film, z których również jestem bardzo zadowolona. Więc lekko mnie dziwi ta "ironią" ;) Chyba jak każda z nas ciesząc się opisywała dobre rzeczy, ale i tez złe się zdarzały w szale przygotowań, bo w końcu takie rzeczy też się zdarzają. U mnie też wpadek nie brakowało, co już opisywałam, ale mimo to wyszłam za cudownego faceta i chyba to się najbardziej liczy... No cóż ja jestem zadowolona ze swojego dnia nie ja pierwsza nie ostatnia. A to, że "zniknęłam"...hmm miałam ważniejsze sprawy na głowie i nawet nie myślałam o szafie, choć czasem czytałam wątki :) Widzę, że niektóre już wiedzą doskonale dlaczego moje zdjęcia się nie pojawiły...

Może później wstawię na chwile zdjęcia, bo musiałabym się do nich dokopać. Te co dodawały jeszcze zdjęcia pięknie wyglądałyście i mam nadzieję, że Wasz dzień był także "idealny" :)

Wybacz, to ja rozpętałam twój temat, ale po prostu byłam ciekawa czy nie przegapiłam. Nie miałam na myśli, ani w zamiarze nic złego :) Fakt, każda z kobiet, albo większość uważa swój ślub za idealny i kolejne Panny Młode też tak będą odczuwały bądź opisywały i myślę, że to w tym wszystkim jest najpiękniejsze. Nasze odczucia i wspomnienia. Bo to nasz dzień, tak jak napisałas nasze wybory i poniekąd też spełnione marzenia. I choćby formalnie coś było nie tak, coś mogłoby się nie podobać gościom czy innym, którym ukazujemy skrawek naszego dnia to dla nas i tak wszystko będzie najlepsze ponieważ skupiamy się na tym co najważniejsze- mężczyźnie, z którym spędzimy resztę życia. A cała ta osłonka ślubu to tylko dodatek.

Chyba zapadłaś mi w pamięć przez to, że dużo i długo się tu udzielałaś. No i z Twoich opisów wynikało, że będziesz miała nietypową suknię czy całą stylizacje :)[/quote
Dokładnie... mnie rowniez utkwiły twoje opisy na szafie, dlatego byłam ciekawa

Ślub 2015 cz. II

28 lut 2016 - 21:35:13

hej dziewczyny
Macie może do sprzedania ładną biżuterię ślubną ?:)

Ślub 2015 cz. II

17 kwi 2016 - 20:02:38

Cytat
eleenka
hej dziewczyny
Macie może do sprzedania ładną biżuterię ślubną ?:)

Ją też jestem zainteresowana. Głownie bransoletką ;)

Cytat
eleenka
hej dziewczyny
Macie może do sprzedania ładną biżuterię ślubną ?:)

Ją też jestem zainteresowana. Głownie bransoletką ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-17 20:02 przez she22.

Ślub 2015 cz. II

23 kwi 2016 - 17:34:02

Ja na swoim ślubie miałam taki zestaw od Yvette Jewelry. W sumie za komplet zapłaciam dość tanio, bo około 200 zł. Mają duży wybór bransoletek, zerknij sobie tutaj https://www.facebook.com/Yvette.Jewelry/photos/pb.246991705476949.-2207520000.1461424008./588967854612664/?type=3&theater.
Co prawda nie mają sklepu online, ale moze skontaktuj się z nimi, niech Ci prześlią zdjęcia bransoletek, by miałas coś do wyboru :)
Mam nadzieję że Wam poogłam :)



Ślub 2015 cz. II

06 maj 2016 - 13:04:12

Hej dziewczyny :D Co tam u Was? Niektóre już świętowały swoje rocznice :P jak ten czas szybko mija...

Hej dziewczyny :D Co tam u Was? Niektóre już świętowały swoje rocznice :P jak ten czas szybko mija...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-06 13:09 przez ewela_05.

Ślub 2015 cz. II

13 maj 2016 - 11:43:51

Ciężko uwierzyć że to już tyle czasu po ślubie, lada moment a każda będzie już po 1 rocznicy :) U nas sporo zmian - nowa praca, przeprowadzka do innego miasta i nareszcie samodzielne mieszkanie z mężem :D Przygotowania do ślubu i ślub były cudowne ale życie po ślubie jest jednak jeszcze lepsze :) A co tam u reszty? :)

Ślub 2015 cz. II

10 cze 2016 - 20:03:10

Hej dziewczyny :) U nas bez większych zmian uff Ta sama praca, mieszkamy nadal u mnie no i tyle w sumie. Dziecka też nadal nie mamy, choć cała rodzina i pół wsi wygląda mojego ciążowego brzucha. A za dwa miesiące rocznica a w tamtym roku o tej porze powoli zaczynało się szaleńsrwo do ślubu. I też pytam jak Skarbek co u Was? Choć nie wiadomo czy któraś z Was jeszcze zaglądnie na wątek, bo właściwie "padł" śmiercią naturalną :(

Ślub 2015 cz. II

10 cze 2016 - 23:24:25

My dalej mieszkamy w UK. We wrześniu zaczynamy budowę naszego domku tańczy. Dziecka też narazie nie mamy i nie planujemy, chociaż duża część rodziny ciągle się dopytuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzień babci i dziadka prezenty