Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 19:57:30

Witajcie,
wszędzie tematy o prezentach "jaki prezent do chłopaka, jaki do babci, mamy cioci..."
A co Wy byście chciały dostać ?
Jaki jest Wasz wymarzony prezent pod choinkę ?

Czy może są tu Szafiarki, które same sobie robią prezent pod choinkę tudzież na zakończenie roku ?

W tym roku umówiliśmy się w rodzinie, że prezentów sobie nie dajemy. Zrobimy prezenty tylko dzieciakom. A każdy z nas ma zrobić prezent sobie sam :)
Ja w tym roku nie wiem na co się zdecydować: chcę sprawić sobie do pracy tablet albo kupię toster :)

No to lecimy dziewczyny, jaka jest Wasza WISHLISTA ?? :)

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 20:03:05

czytnik ksiazek :)

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 20:03:52

a ja w ramach prezentu pod choinkę zapisałam się do fryzjera na metamorfozę- zmiana koloru włosów :)

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 20:05:32

Cytat
martusia0312
czytnik ksiazek :)


aaaa ile ja robiłam podejść aby go kupić :) i zawsze się kończyło tym, że kocham czuć papier w rękach :):) do teraz się nie zdecydowałam :)

Cytat
madzialukasik
a ja w ramach prezentu pod choinkę zapisałam się do fryzjera na metamorfozę- zmiana koloru włosów :)
super, ja ide do fryzjera przed świętami - też zmiana koloru - ale nie radykalna, bardziej zmiana odcienia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-12 20:08 przez lena-222.

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 20:08:48

Pod choinke juz nie robimy sobie prezentow. Jak bylam dzieckiem to rodzice cos podrzucali a ja z rodzenstwem im. A teraz juz sie w to nie bawimy.

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 20:13:25

Cytat
AngelsHall
Pod choinke juz nie robimy sobie prezentow. Jak bylam dzieckiem to rodzice cos podrzucali a ja z rodzenstwem im. A teraz juz sie w to nie bawimy.


my dopiero w tym roku to postanowilismy - zawsze byl problem co komu kupić, nie każdy był zadowolony później z prezentu... a lista osób do obdarowania była dłuuuuga.
Ja bardzo dużo energii wkładam w każdy prezent i niestety kosztuje mnie to dużo nerwów - gdyż nie wiem czy prezent się spodoba. Jeszcze gorzej się czuję, kiedy widze jak obdarowany się nie cieszy po odpakowaniu... - dlatego ja odchodze od klimatów obdarowywania się prezentami

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 20:32:26

Ja kupuje sobie zawsze:)Coś się od życia należy:)W tym roku będzie to szczoteczka do twarzy Foreo Luna:)

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 20:32:49

Moje życzenia na ten rok to album na wklejane zdjęcia oraz zestaw filiżanek do kawy.

A z takich bardziej pobożnych to szybki powrót do zdrowia, ale tego to mi akurat nikt nie ofiaruje heh

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

12 gru 2014 - 20:58:57

ja sobie zycze lekkiej obrony na studiach :D

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

13 gru 2014 - 07:48:33

Cytat
ritapsita
Ja kupuje sobie zawsze:)Coś się od życia należy:)W tym roku będzie to szczoteczka do twarzy Foreo Luna:)

Też o tym myślałam :)

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

13 gru 2014 - 09:03:50

u nas nie robi,y juz so bie prezentow za sare byki jestesmy
ale ja bym chciala pod choinke swiety spokoj zeby nie martwic sie o jutro czy bede miala co jesc czy bede zdrowa
tylko tyle chce niby tak malo a tak duzo

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

13 gru 2014 - 09:15:31

W mojej rodzinie prezenty na gwiazdkę wręcza się tylko dzieciom, więc od wielu lat się nie kwalifikuję ;) A co bym chciała dostać? Kiedyś chciałam czytnik ebooków, ale jednak wolę czuć pod palcami papier :). Bardzo cieszyłabym się z nowej książki i drewnianych pierdółek do ozdabiania- szkatułek, podkładek, pudełeczek itp. :)

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

13 gru 2014 - 09:41:23

a ja bym chciała najbardziej na świecie pozytywny test ciążowy :)
nic mi w życiu więcej do szczęścia nie potrzeba

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

13 gru 2014 - 09:45:27

aga roxi4, mamy te same pragnienia :). Oddałabym baaardzo wiele za te dwie kreseczki.

Prezenty - co chcesz pod choinkę ?

13 gru 2014 - 09:53:58

Cytat
19IzydOOrek89
aga roxi4, mamy te same pragnienia :). Oddałabym baaardzo wiele za te dwie kreseczki.

doskonale Cię rozumiem i szczerze Ci życzę tego upragnionego prezentu :)
Trzymam kciuki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

portfel