Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Święta , idą święta :)

08 lis 2014 - 22:38:19

no ja narazie mysle o święcie 11 listopada- tak waznym dla Polski

Święta , idą święta :)

08 lis 2014 - 23:02:13

A mnie to bardzo śmieszy, że już od listopada ktoś szykuję się na końcówkę grudnia.

Święta , idą święta :)

08 lis 2014 - 23:08:35

Cytat
corkachaosu
A mnie to bardzo śmieszy, że już od listopada ktoś szykuję się na końcówkę grudnia.

myślałam że tylko ja tak mam:D a jak mnie wkurzają już te reklamy świąteczne!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-08 23:10 przez Carrie_Bradshaw.

Święta , idą święta :)

08 lis 2014 - 23:29:16

Cytat
Carrie_Bradshaw
myślałam że tylko ja tak mam:D a jak mnie wkurzają już te reklamy świąteczne!

no, to jest porażka! a w sklepach już stoją mikołaje. o.O

Święta , idą święta :)

08 lis 2014 - 23:32:26

Nie zwariowałaś! ja już w tamten weekend posprzątałam gruntownie kuchnie, a wczoraj na necie kupiłam część prezentów. No właśnie na necie staram się zakupić najwięcej rzeczy wiesz bez tłumów bez kolejek itp. omijam sprytnie ten świąteczny tłum. W grudniu popakuje i spokój.

Święta , idą święta :)

08 lis 2014 - 23:40:38

Cytat
corkachaosu
Cytat
Carrie_Bradshaw
myślałam że tylko ja tak mam:D a jak mnie wkurzają już te reklamy świąteczne!

no, to jest porażka! a w sklepach już stoją mikołaje. o.O

one stoją już od konca pazdziernika! porażka! a potem ludzie się dziwią że święta nie maja uroku;/

Święta , idą święta :)

08 lis 2014 - 23:47:17

dokładnie. sprzątać już w listopadzie? do wigilii trzeba sprzątać jeszcze c najmniej kilkanaście razy, bo brudzi się na bieżąco. prezenty to ok, rozumiem. potem ciężko mieć nagle kasę na raz na prezenty dla wszystkich. ale cała reszta? to jest magia świąt, nie robi się tego w listopadzie.

Święta , idą święta :)

08 lis 2014 - 23:49:26

Cytat
MaszaGudicz
Ja myślałam że piszecie o święcie niepodległości Polski, o przygotowaniach do zadymy, która niewątpliwie będzie w Warszawie. O gromadzeniu kamieni na politycznie niepoprawnych manifestantów.

Zapomniałaś o rytuale palenia tęczy.

Kurde, powariowałyście z tymi świętami czy co? Jeszcze 1,5 miesiąca! Jak przechodzę przez centrum handlowe wystrojone choinkami, to mnie mdli.

Odpowiadając: nie przygotowuję się do świąt, ponieważ ich nie obchodzę.

Święta , idą święta :)

09 lis 2014 - 08:20:00

Cytat
corkachaosu
dokładnie. sprzątać już w listopadzie? do wigilii trzeba sprzątać jeszcze c najmniej kilkanaście razy, bo brudzi się na bieżąco. prezenty to ok, rozumiem. potem ciężko mieć nagle kasę na raz na prezenty dla wszystkich. ale cała reszta? to jest magia świąt, nie robi się tego w listopadzie.


zgadzam się, do Wigilii jeszcze zdąży się kurz zebrać :) Powoli zaczynam się za prezentami rozglądać, żeby uniknąć tych wszystkich tłumów i co najważniejsze - podwyższonych cen! :)

Święta , idą święta :)

09 lis 2014 - 08:45:02

Cytat
corkachaosu
A mnie to bardzo śmieszy, że już od listopada ktoś szykuję się na końcówkę grudnia.
Dokładnie ;) Jeszcze bardzo dużo czasu. Chyba, że większość sugeruje się pojawiającymi się już świątecznymi reklamami ;)

Święta , idą święta :)

09 lis 2014 - 12:31:37

Cytat
corkachaosu
dokładnie. sprzątać już w listopadzie? do wigilii trzeba sprzątać jeszcze c najmniej kilkanaście razy, bo brudzi się na bieżąco. prezenty to ok, rozumiem. potem ciężko mieć nagle kasę na raz na prezenty dla wszystkich. ale cała reszta? to jest magia świąt, nie robi się tego w listopadzie.
u mnie takie gruntowne porządki są 2 razy w roku typu mycie okien pranie firanek itp, więc wolałam to zrobić w październiku jak jeszcze ciepło było.. teraz to regularne odkurzanie i wycieranie kurzy itp.. więcej na razie nic nie robię bo nie ma sensu, jedynie kupuję prezenty bo nie lubię kupować w grudniu jak jest pełno ludzi w sklepach

Święta , idą święta :)

09 lis 2014 - 17:02:37

Cytat
corkachaosu
dokładnie. sprzątać już w listopadzie? do wigilii trzeba sprzątać jeszcze c najmniej kilkanaście razy, bo brudzi się na bieżąco. prezenty to ok, rozumiem. potem ciężko mieć nagle kasę na raz na prezenty dla wszystkich. ale cała reszta? to jest magia świąt, nie robi się tego w listopadzie.

tu chodzi o większe porządki, które robi się rzadziej - chociażby umycie okien czy też zajrzenie do pewnych zakamarków domu. Wiadomo, że kurz się zbierze 100 razy - sprząta się na bieżąco jak w każdym innym dniu roku.
Tu chodzi bardziej o ominięcie tej całej gonitwy przed samymi świętami.
Kiedyś przygotowywałam się na 2 tygodnie przed świętami - miałam z tym dużo stresu, a kocham święta więc chce je perfekcyjne
Dla mnie magia świąt zaczyna się właśnie od 1 grudnia kiedy to powoli dekoruje dom, potem ubieram choinkę, piekę pierniczki - wszystko ze spokojem

Cytat
kupowanka
Cytat
corkachaosu
dokładnie. sprzątać już w listopadzie? do wigilii trzeba sprzątać jeszcze c najmniej kilkanaście razy, bo brudzi się na bieżąco. prezenty to ok, rozumiem. potem ciężko mieć nagle kasę na raz na prezenty dla wszystkich. ale cała reszta? to jest magia świąt, nie robi się tego w listopadzie.
u mnie takie gruntowne porządki są 2 razy w roku typu mycie okien pranie firanek itp, więc wolałam to zrobić w październiku jak jeszcze ciepło było.. teraz to regularne odkurzanie i wycieranie kurzy itp.. więcej na razie nic nie robię bo nie ma sensu, jedynie kupuję prezenty bo nie lubię kupować w grudniu jak jest pełno ludzi w sklepach
dokładnie, ja też będę teraz kupować prezenty, do tego jeszcze muszę ogarnąć temat upominków dla klientów, z którymi spotkam się na początku grudnia i potem to dopiero w nowym roku.
Czeka mnie jeszcze zamówienie sztucznej choinki, gdyż rezygnujemy z żywej
Przyjemności zostają już na sam grudzień :)

Cytat
Onyksowa
Cytat
corkachaosu
A mnie to bardzo śmieszy, że już od listopada ktoś szykuję się na końcówkę grudnia.
Dokładnie ;) Jeszcze bardzo dużo czasu. Chyba, że większość sugeruje się pojawiającymi się już świątecznymi reklamami ;)

mam to szczęście, że nie posiadam telewizora i nie wiem nawet jakie są reklamy :D
ale nie ma co się przejmować - nikt w listopadzie ubierać choinki nie będzie - może oprócz sklepów gdzie już widywałam choinki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-09 17:07 przez lena-222.

Święta , idą święta :)

11 lis 2014 - 15:23:37

Ja zakupy już mam za sobą, kupiłam synkowi drewniane zabawki edukacyjne a mężusiowi gadżet komputerowy, pomysły znalazłam na fajnym blogu IdealPrezent

W szafie leżakują już zrobione pierniczki, ozdoby choinkowe zakupiłam w tygodniu. Prawie wszystko już zaplanowane i gotowe. Drugie święta w nowym domku chyba już nie będa tak zwariowane jak poprzednie ;)

Święta , idą święta :)

11 lis 2014 - 16:29:37

Nie wiem czemu weszłam na ten wątek, ale mnie pierwszy raz nie cieszy fakt że idą Święta :(

Święta , idą święta :)

11 lis 2014 - 16:42:10

ja już od miesiąca robię intensywne przygotowania do świąt czyli robię prezenty bo w tym roku stawiam na handmade ( w zeszłym roku o tej porze miałam już wszystkie prezenty, wolę kupować coś raz w miesiącu niż na ostatnią chwilę szukać i kupować byle co ) , robię tez dekoracje wianki, figurki, poszewki :) generalnych porządków nie robię staram się sprzątać na bieżąco by nie zapuszczać mieszkania tak by potem musieć godzinami sprzątać .





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-11 16:45 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bombki na zamówienie ;)