Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 10:22:59

Witam Was dziewczyny! Mam pewien problem.. W grudniu mam z moim ukochanym 1 rocznicę oraz przypadają święta. Zastanawiam się co kupić na rocznicę a co na 'gwiazdkę'.. Mam niecały miesiąc na zorganizowanie wszystkiego, więc helphelphelp. :)
Buziaki z góry za pomoc :*

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 10:29:20

mam ten sam problem :D

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 10:29:38

My też mamy rocznice :) tyle , że trzecią .. i jak zwykle mam problem :)

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 10:42:32

Myślałam o zegarku i 12 czekoladkach a na nim 12 powodów dlaczego go kocham, no ale nie wiem ... a na gwiazdkę o piłce RM lub koszulce z motywującym cytatem.. :D

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 10:47:49

Ja jestem troszeczkę przesądna , tzn niby w to nie wierze ale wole dmuchać na zimne :) dlatego zegarka bym nie kupiła :) .. Pomyślałam że może zrobie prezenta dla nas obojga http://art-madam.pl/bluzy/prezent-piekna-i-bestia,47479,509

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 11:04:22

Ja mam rocznicę (siódmą), święta i jeszcze urodziny chłopaka :D Chociaż ustaliliśmy, że na rocznicę po prostu gdzieś wychodzimy, spędzamy czas razem, a na święta i urodziny dostaje jeden prezent :D Ja najczęściej idę w klasykę, nie kupuję mu żadnych ramek na zdjęcia, pluszaków i rzeczy w tym stylu :D Najczęściej dobre perfumy, w zeszłym roku t-shirt od Armaniego, zegarki itp. Ja nie jestem przesądna - jak wspomniałam ja mu kupuję zegarki, on mi buty i nigdy nawet przez te 7 lat nie mieliśmy głupiej sprzeczki :D

P.S. I nie, nie pływam w pieniądzach, po prostu dużo wcześniej je odkładam, po 10-20 zł miesięcznie :p Przecież takie okazje są raz w roku i wiadomo kiedy będą :D

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 12:00:45

@YourTinyGirl świetne! :)

Myślałam o zegarku bo perfumy to takie oklepane ;) szczerze to nie słyszałam ani jednego przesądu związanego z zegarkiem :D już raz mu kupiłam jeden i sama go zepsułam także myślę, że przydałby się :D

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 13:51:46

Czyli co myślicie ze te bluzy mogą być ;) ?>

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

03 lis 2014 - 14:57:30

Bardzo fajne! :D Ja znalazłam jeszcze takie She is mine i He is mine :D na allegro masz tańsze te bluzy :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!

08 gru 2014 - 12:53:05

Zależy ile ma kasy na to pójść, zobaczcie to - http://prezentmarzen.com/romantyczny-masaz-dla-dwojga/ Raczej na pewno będą zadowoleni, ewentualnie jakiś pakiet weekendowy w spa. Nie sądzę, abyście znaleźli lepszy prezent przy takich kwotach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukiwany/poszukiwana prosze o pomoc