Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

32 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, mam nadzieję że i tym razem mi pomożecie. W maju biorę ślub i razem z narzeczonym myślimy o jakichś nietypowych podziękowaniach dla rodziców w trakcie wesela. Nasza sytuacja wygląda tak, że rodzice mojego faceta są rozwiedzeni i nie utrzymują kontaktu, generalnie się nie lubią ale oboje będą na weselu natomiast nie wiem jak długo. Moi rodzice z kolei są razem prawie 30 lat i dlatego nie wiem jak ten temat ugryźć. Napewno nie chcemy stać w kółeczku i trzymając się za ręce głupio się uśmiechać bo nie da rady, myślałam o jakiejś prezentacji ale z kolei nie damy zdjęć rodzinnych mojego faceta gdzie wszyscy są szczęśliwi. Pomóżcie mi bo trochę zaczyna mnie to martwić.

My nie chcieliśmy robić z podziękowań cyrku i tylko dj zapowiedział te podziękowania,a my podeszliśmy z koszami słodyczy i zaproszeniami na wspólna kolację.
Powiedzieliśmy od siebie ,co chcieliśmy,a potem był wspólny taniec.To wszystko.Goscie wcale nie musieli wiedzieć za co im dziękujemy.
Może zróbcie podobnie,żeby rozwiedzionej stronie nie było głupio.

a moze po prostu nie róbcie takich podziekowań , bo w sumie kto powiedział ze musi takie cos sie odbyc na weselu ?? tym bardziej jak mówisz , ze taka troche niekonfortowa sytuacja rodzinna :/

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

No wlasnie my szukamy czegos nietypowego.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Sama doradzam , że jeśli z jakiegoś powodu nie czują podziękowań pod publiczke (lub rodzice nie czują) to przecież nikt im nie każe tego robić na siłę, ani zespół, ani dj i że jeśli chcą robić to mogą to zrobić mniej publicznie, gdzieś na boku, albo np. zaraz po błogosławieństwie, kilka dni wczesniej.. Ostatnio w piątek np. młodzi dziękowali rodzicom w kościele przed wyjściemu ludzi z kościoła.. Chcieli oficjalnie, przy gościach, ale nie w formie tradycjnej, bo jedni rodzice są rozwiedzeni.. To Wasz dzień i wszystko możecie zrobić po swojemu. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-20 16:36 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!