Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

42 minut temu

dresy na ulice

52 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, mam nadzieję że i tym razem mi pomożecie. W maju biorę ślub i razem z narzeczonym myślimy o jakichś nietypowych podziękowaniach dla rodziców w trakcie wesela. Nasza sytuacja wygląda tak, że rodzice mojego faceta są rozwiedzeni i nie utrzymują kontaktu, generalnie się nie lubią ale oboje będą na weselu natomiast nie wiem jak długo. Moi rodzice z kolei są razem prawie 30 lat i dlatego nie wiem jak ten temat ugryźć. Napewno nie chcemy stać w kółeczku i trzymając się za ręce głupio się uśmiechać bo nie da rady, myślałam o jakiejś prezentacji ale z kolei nie damy zdjęć rodzinnych mojego faceta gdzie wszyscy są szczęśliwi. Pomóżcie mi bo trochę zaczyna mnie to martwić.

My nie chcieliśmy robić z podziękowań cyrku i tylko dj zapowiedział te podziękowania,a my podeszliśmy z koszami słodyczy i zaproszeniami na wspólna kolację.
Powiedzieliśmy od siebie ,co chcieliśmy,a potem był wspólny taniec.To wszystko.Goscie wcale nie musieli wiedzieć za co im dziękujemy.
Może zróbcie podobnie,żeby rozwiedzionej stronie nie było głupio.

a moze po prostu nie róbcie takich podziekowań , bo w sumie kto powiedział ze musi takie cos sie odbyc na weselu ?? tym bardziej jak mówisz , ze taka troche niekonfortowa sytuacja rodzinna :/

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

No wlasnie my szukamy czegos nietypowego.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Sama doradzam , że jeśli z jakiegoś powodu nie czują podziękowań pod publiczke (lub rodzice nie czują) to przecież nikt im nie każe tego robić na siłę, ani zespół, ani dj i że jeśli chcą robić to mogą to zrobić mniej publicznie, gdzieś na boku, albo np. zaraz po błogosławieństwie, kilka dni wczesniej.. Ostatnio w piątek np. młodzi dziękowali rodzicom w kościele przed wyjściemu ludzi z kościoła.. Chcieli oficjalnie, przy gościach, ale nie w formie tradycjnej, bo jedni rodzice są rozwiedzeni.. To Wasz dzień i wszystko możecie zrobić po swojemu. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-20 16:36 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na rocznicę + gwiazdkę!